Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Walka Adamek - Kliczko

CYFRA +

- PPV

-Za darmo RTL kanał 708 z astry

CYFROWY POLSAT

- PPV

- za darmo RTL z astry

N

- za darmo RTL Kanał 560 z Astry

 

Walkę będą mogli obejrzeć osoby posiadające dekodery polskich platform, jak i indywidualne zestawy satelitarne ustawione na przekaz z satelity ASTRA (19,2 st. wschód) lub korzystający z tzw. zeza Cyfrowo RTL nadaje z ASTRY na częstotliwości 12,188 GHz/H,SR27500 FEC3/4, przekaz analogowy realizowany jest na częstotliwości 11,229 GHz/V

 

 

żródło: TO&OWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy w związku ze zmianą ofert programowej planowaną od 1.10.2011 można rozwiązać umowę bez konsekwencji finansowych posiadając również internet i telefon w pakiecie?

Wcześniej czytałem że można rozwiązać całą umowę, natomiast dziś w BOA powiedziano mi że rozwiązanie dotyczy tylko telewizji. Umowa na internet i telefon dalej obowiązuje, ewentualnie można ją zerwać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z otrzymanego od Vectry e-maila wynika, że prawo do rozwiązania umowy przysługuje abonentom pakietu platynowego oraz VIP, nie jest sprecyzowane czy rozwiązanie umowy dotyczy również pozostałych usług. Zapis jest nieprecyzyjny i dochodzi do sytuacji, w której każdy go inaczej interpretuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byłby za sens z ich strony sprzedawać drogą bądź co bądź na polskie warunki usługę a później puścić walkę na RTL - zakpili by z tych co wykupili tą transmisję . na 99.99 % zakodują pewnie RTL na ten czas ... niestety .... nie bądźmy naiwni aaa i jeszcze jedno ogłoszą tą rewelację ( o kodowaniu ) pewnie w ostatni dzień aby nabić jak najwięcej kasiorki ( najdroższa opłata za walkę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki byłby sens, wiem co słyszałem od pracownika infolinii technicznej Vectry. Pamiętaj o tym, że to operatorzy satelitarni i kablowi pozwalają zarobić organizatorom tej walki wprowadzając usługę PPV a nie na odwrót. Możliwe, że dla operatorów jest przyznawany procent od sprzedanej usługi PPV nie wierzę, że Vectra przy swojej polityce oszczędności zapłaciła za usługę, która może okazać się niewypałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byłby za sens z ich strony sprzedawać drogą bądź co bądź na polskie warunki usługę a później puścić walkę na RTL - zakpili by z tych co wykupili tą transmisję . na 99.99 % zakodują pewnie RTL na ten czas ... niestety .... nie bądźmy naiwni aaa i jeszcze jedno ogłoszą tą rewelację ( o kodowaniu ) pewnie w ostatni dzień aby nabić jak najwięcej kasiorki ( najdroższa opłata za walkę )

 

Każdy portal medialny pisze, że RTL nie będzie kodowany, Telewizja Nowej Generacji N RTL na wyższą pozycje daje, Vectra mówi, że prawdopodobnie RTL nie będzie kodował sygnału, sam RTL wypowiedział się, że nie będzie kodował sygnału, a Ty jeden pewniak,twierdzisz na 99,99% że zakodują :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak bym był pewny to napisałbym 100 %

2. Nie napisałem że RTL zakoduje, tylko pisałem przeciez cały czas o Vectrze ( która jak dotąd oficjalnie się nie wypowiedziała, przedstawiciel forumowy chyba pod ziemię się zapadł i ucichł , jedyne przesłanki to wypowiedzi konsultantek )Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kielczan odwiedzających w ostatnim czasie BOK: czy mamy jakąś ciekawą lokalną promocję na TV i internet? Teraz płacę 78,75 brutto za Platynę oraz internet 8 MB. Nie chciałbym tego zmieniać, bo to była dobra oferta... Swego czasu w Kielcach była bardzo fajna oferta (i to dość długo obowiązywała) - za 72,80 PLN była Platyna oraz 2 MB. Teraz tej prędkości już nie ma chyba w ofercie, ale być może Vectra stworzyła jakąś korzystną propozycję lokalną z 8 MB, które mi wystarczają. Dzięki z góry za informację!

 

Po aktualizacji na Novo - EPG działa baaaaardzo wolno. Poza tym na wielku kanałach tam gdzie jest teoretycznie EPG (np. Canal + bez HD) i kliknięciu Info, aby uzyskać więcej informacji nt. filmu pojawia się tylko tytuł i informacja o ograniczeniu wiekowym oglądanego programu. Niestety takie skąpe informacje dostępne są dla większości programów na Canal+ i innych kanałach. Przed Novo EGP działało pod tym względem bez zarzutu - szybciej i pełnym opisem dla programów (np. obsada aktorska, rok produkcji, streszczenie itd.). Czy Wy też tak macie, czy to mój problem sprzętowo-kablowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tu sprawdzone informacje. Podaje za media2.pl:

 

"W ostatnich dniach pojawiło się wiele informacji na temat planów zagłuszania RTL w Polsce. Domagała się tego kancelaria prawna reprezentująca braci Kliczko.

 

Jednak nadawca RTL nie nakazuje polskim operatorom przerywać emisji sygnału.

Dodatkowo RTL zapowiada, że nie zamierza kodować sygnału telewizyjnego podczas walki. Natomiast Polska Izba Komunikacji Elektronicznej podkreśla, że ingerowanie w program przez operatorów będzie niezgodne z prawem.

 

Co zrobią operatorzy, którzy posiadają RTL w ofercie?

Przedstawiciele telewizji "n" już informują swoich abonentów, że w sobotę - na czas walki - kanał RTL nie będzie kodowany, a dodatkowo w dekoderach platformy zostanie przeniesiony na pozycje numer 109.

Także telewizja kablowa Vectra w komunikacie dla klientów informuje: "Z naszej obecnej analizy wynika, że transmisja meczu w RTL najprawdopodobniej będzie dostępna dla abonentów Vectry".

Czy w związku ze zmianą ofert programowej planowaną od 1.10.2011 można rozwiązać umowę bez konsekwencji finansowych posiadając również internet i telefon w pakiecie?

Wcześniej czytałem że można rozwiązać całą umowę, natomiast dziś w BOA powiedziano mi że rozwiązanie dotyczy tylko telewizji. Umowa na internet i telefon dalej obowiązuje, ewentualnie można ją zerwać.

 

Umowę podpisujesz jedną, obojętnie na ile usług. Więc możesz, ale teraz tylko teoretycznie :( bo praktycznie to minął juz obowiazkowy miesiac potrzebny na wypowiedzenie... Zastanawiam sie, kto tam w BOA siedzi, że takie głupoty ci nagadał... Poza tym czytajcie regulamin, który stanowi nieodłączną część umowy. Tam wszystko jest napisane.

PS. Ja z tego skorzystałem i zmieniłem umowę już w lipcu! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...