Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Piszę w sprawie tv online, posiadam internet 8mb i pakiet złoty tv, a cały czas pojawia się napis: Powiększ swój pakiet usług Vectry aby korzystać z TV online! Potrzebujesz minimum pakiet Złoty tv i Internet 2 Mb/s.

Co jest powodem pojawiania się tego napisu? Jak mogę się go pozbyć i normalnie korzystać z TV online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was z telewizją online? U mnie wyskakuje okienko do zalogowania

 

Korzystacie z dwóch różnych stron :)

Jest tvonline.vectra.pl - oficjalna, działa jak należy

oraz http://vectra.atmitv.pl/ - to jest jakiś wewnętrzny serwis Vectry, który ktoś kiedyś podał na tym forum, bo swego czasu rzeczywiście działała tam telewizja online. Teraz wyłączyli ją i sądząc po adresie, na który przekierowuje ta strona, jest to jakiś portal dla pracowników BackOffice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nadają w takiej samej jakości jak C+Film HD to nie ma specjalnie na co czekać....

Daj już spokój z tą jakością. Ja czekam na ten kanał z niecierpliwością.

 

Akurat Canal+ HD Film i Sport są najlepszymi kanałami do zabaw z cyklu: znajdź 5 różnic, czym ten obraz różni się od SD, więc rozmowa o jakości jest jak najbardziej na miejscu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P3dr0s:

jest też info na ich stronie

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... ctra_novo/

zmiana nastąpi od 18 maja dla dekoderów HD a na początku czerwca dla PVR'ek

 

@scorpion:

wówczas gdy ja brałem nie było takiej możliwości i takowej także nie przewidywali

 

a jak u Was z HBO HD bo u mnie jeszcze nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tym HBO HD ?

a w moim przypadku także o to, że mając pakiet VIP nie mam kanałów HBO2 HD i HBO Comedy HD i Cinemaxów HD.

 

A w zeszłym miesiącu nie wiedzieć czemu dowalili mi jeszcze +5,95 do abonamentu. Nowa umowa byłą podpisywana kilka miesięcy temu a od tego momentu nic nie zmieniałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. W moim dekoderze (5810CD) pojawiło się nowe oprogramowanie (zostawiony na noc w trybie czuwania).

Należy ponownie przeprowadzić instalację i konfigurację wszystkich opcji.

Wrażenia po kilkunastu minutach użytkowania:

faktycznie, wydaje się być szybszy i bardziej responsywny, oprócz EPG, które jest koszmarnie wolne niestety.

Wydaje mi się, że jakość obrazu się polepszyła.

Na tę chwilę to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...