Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam stronę V, wszedłem do zakładki pakietu platynowego, a tam "oglądaj setki". Jaki jest sens reklamować na specjalnej stronie pakietu platynowego otwarte okienka z kanałami, które są w platynie? Może ktoś to racjonalnie wytłumaczyć?

http://www.vectra.pl/platinum/otwarte-okna.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie,jak do tej pory kiszka..mimo że nowe kanały HD dekoder wyszukał bezproblemowo,to nie mam ich nadal,bo przy próbie oglądania jest ramka na środku ekranu i napis :::problem techniczny - brak sygnału::: BŁĄD - E01 - przywrócenie ustawień fabrycznych,czy wyciągniecie wtyczki zasilania,też nie pomaga.

 

EDIT:

już jest wszystko OK,widocznie trzeba było trochę dłużej poczekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, mianowicie czy działa wam TV ONLINE? Mi wszystko działało, aż ostatnio pojawia się komunikat..

 

Spróbuj ponownie później.

 

W tej chwili z przyczyn od nas niezależnych nie możemy umożliwić uczestnictwa w testach.

 

Zapraszamy.

 

Ciekawe do czego zapraszacie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widze że tu pisze :

 

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... ogramy_hd/

 

że 2 kanały Canal+ kosztują 6zł miesięcznie a właśnie przed chwilą dzwoniłem do BOK i tam mi jedna pani powiedziała ze jak chce Canal+ HD to za każdy kanał sie płaci 6zł to czemu tak to jest przecież teraz widze że wyraźnie jest zaznaczone 2 kanały 6zł a ona mi mówi że za każdy kanał hd 6zł z tych dwóch może ktoś coś więcej wie na ten temat ? prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam pakiet złoty i pakiet canal+ za który w promocji płace 20zł ale biore dekoder hd, pakiet platynowy i opcje canal+ hd ale ta pani mi mówiła że to wszystko będzie koło 98zł kosztowało miesięcznie a jak gadałem o opcji canal+ to mówiła że to 2 kanały i za każdy 6zł i wtedy mówiła że to wyjdzie gdzieś 104zł a jak powiedziałem że tylko canal+ sport hd chce to ona to tam zaznaczy i będzie 98zł .... dziwne już sam nie wiem najwyżej zadzwonie jeszcze raz tam do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dla zorientowanych :)

Do kiedy maksymalnie jest czas, aby móc rozwiązać umowę na usługi świadczone przez Vectrę, w związku z podmianą oferty programowej?

I jeszcze... Mając paczkę HBO do konca roku, gdy będę chciał odejść w przyszlym miesiącu także mi umorzą różnicę w abonamencie czy będę musiał dopłacić tę różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dla zorientowanych :)

Do kiedy maksymalnie jest czas, aby móc rozwiązać umowę na usługi świadczone przez Vectrę, w związku z podmianą oferty programowej?

I jeszcze... Mając paczkę HBO do konca roku, gdy będę chciał odejść w przyszlym miesiącu także mi umorzą różnicę w abonamencie czy będę musiał dopłacić tę różnicę?

 

Ad1. Odpowiedz juz padla, z tym ze umowa zostanie rozwiazana na koniec nastepnego miesiaca po tym w ktorym zostalo zlozone wypowiedzenie (wypowiadasz w kwietniu umowa trwac bedzie do konca maja, a w rezygnujac w maju za Vectre trzeba bedzie jeszcze placic w czerwcu)

Ad2. Umorza roznice i nic nie trzeba bedzie doplacac, dotyczy to rowniez internetu i telefonu w paczce z TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xavi2006 Dzięki wielkie. Co do HBO to podszedłem dzisiaj do biura i pani z BOK-u stwierdziła, że naliczą mi różnicę za pozostałe miesiące. Więc, już sam nie wiem jak to jest :roll:

Mam rozumieć, że te 30 dni to jest liczone od otrzymania pisma, czy od przeprowadzonych zmian w ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozwiązałem umowę, która jest ważna do końca maja. Już następnego dnia otrzymałem trzy telefony z propozycją przedłużenia umowy. Zaproponowano mi 125 zł za pakiet złoty+ canal plus hd+ hbo+ internet 8MB+ wifi+ pvr. Ja się zgodziłem, jak myślicie czy jest to dobra oferta? Chciałbym zaznaczyć, że dodatkowo ma N-kę+ Nfilmhd za 58zł, czyli mam wszystkie kanały z wyjątkiem sportowych polsatów. Dotychczas miałem Vipa+ internet 16MB i płaciłem 212 zł, więc różnica jest znacząca, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowano mi 125 zł za pakiet złoty+ canal plus hd+ hbo+ internet 8MB+ wifi+ pvr. Ja się zgodziłem, jak myślicie czy jest to dobra oferta?

Gdybyś zamiast złotego dostał Platynę, to powiedziałbym, że oferta jest dobra, ale i tak nie jest źle. Przyciśnij ich o Platynę, może coś jeszcze ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowano mi 125 zł za pakiet złoty+ canal plus hd+ hbo+ internet 8MB+ wifi+ pvr. Ja się zgodziłem, jak myślicie czy jest to dobra oferta?

Gdybyś zamiast złotego dostał Platynę, to powiedziałbym, że oferta jest dobra, ale i tak nie jest źle. Przyciśnij ich o Platynę, może coś jeszcze ugrasz.

Tylko, że jak już napisałem mnie nie zależy na platynie ponieważ mam N-kę(tak a propos niedługo Polsat HD :D w TV N), a chciałem wifi za symboliczną złotówkę. Tak z ciekawości zadzwoniłem na infolinię UPC i za tę samą usługę zażyczyli sobie 196 PLN!!! Chwalmy Vectrę chociażby za ceny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...