Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Może ta strona UPC jest mało przejrzysta albo ja nie umiem tam nic znaleźć. Jak ktoś się bardziej orientuje to prosiłbym o podanie ile kosztuje pakiet: TV nagrywarka HD + pakiet HD, C+ HD i HBO HD, Internet ok 15Mbps + telefon (nawet bez darmowych minut).

 

Pozdrawiam i również życzę Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim użytkownikom forum Sat-Kuriera.

 

Raczej to http://promocje.upc.pl/super-oferta

 

Pakiet max z nagrywarką + 25 mb + 240 do wszystkich = 163 zł

NO i paczki super hd - 21

canal + sd + hd = 35

hbo sd + hd = 31

 

całośc 250 zł

 

 

Koszt jednorazowy 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że napaliłem się na UPC, to na stronie Toyi znalazłem cenę całego pakietu za 143 PLN, w tym takie perełki jak n film hd, eurosport 2 hd, polsaty sportowe, tvp hd, wojna i pokój, discovery historia, da vinci learning itd. Zdaje się, że cena jest niższa niż w Vectrze, programów jest dużo więcej, są też różne promocje-czyli tam można, a u nas nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie problemy z szybkością transferu?

 

Lokalizacja: Krosno (cyfryzacja od 16.12.2010)

Internet: 8Mb/s

 

Dziś rano ze strony www.vectra.pl/test sprawdzałem szybkość pobierania przykładowych plików

Ze strony Vectry pobierało prawidłowo - 16Mb/s przy transferze 1,9Mb/s.

Zdjęcie: http://www62.zippyshare.com/v/70963047/file.html

 

Natomiast z wielu innych serwerów nie otrzymam takiej prędkości, co przy internecie 2Mb/s było możliwe (wcześniejsza umowa)

i wynosiło to ok 256kb/s. Najważniejsze, że prędkość pobierania była "stała".

 

Teraz mam dodatkowe pytanie jeśli mógłbym mi ktoś wyjaśnić

W ubiegłą środę tj.29.12.2010 została podpisana nowa umowa, a mianowicie została rozbita

Wcześniej: 2Mb/s + pakiet srebrny (paczka)

Teraz: 8Mb/s + pakiet srebrny. Każda usługa jest płacona osobno - nie jest to już paczka

 

Podpisywała to osoba na która jest umowa i niestety wyszło małe nie porozumienie - źle dobrana oferta

Chcę zmienić umowę na 24Mb/s + pakiet złoty

Dziś byłem w BOK w Krośnie, ale niestety jest inwentaryzacja

Do Warszawy nie mogę się dodzwonić z tel. kom. gdyż połączania w Era/Plus/Play są zablokowane

Moje pytanie:

Czy będą JUŻ TERAZ mógł zmienić swoją umowę na wyższy pakiet?

Chodzi oto czy jest jakiś okres w którym umowa musi nabyć "mocy prawa".?

 

Jeśli można to zrobić przez internet (formularz) to też było by fajnie.

Niestety w formularzu są podstawowe opcje i brak jest tam opcji promocyjnych, a nie chce znów zmieniać umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja 24/złoty na pewno jest droższa niż to co podpisałeś teraz, problemu ze zmianą więc nie będzie.

Co masz na myśli pisząc "Natomiast z wielu innych serwerów nie otrzymam takiej prędkości"? Testowałeś na speedtest.net? Czy chodzi Ci o prędkość pobierania np z rapidshare'a czy megauploadu (lub innych tym podobnych serwisów).?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja która teraz jest to koszt: ponad 90zł

24Mb/s + złoty to 100zł więc w sumie te same pieniądze

Pytanie jest czy po nie całym tygodniu podpisać nową umowę??

Niestety na speedtescie "świrował" pomiar.

Tak chodzi o pobieranie z serwisów (FS,HT,RS itp.) ale też z innych serwerów

Z prędkością jest rożnie nawet na wykupionych kontach

Transfer pobierania nie jest stały i niestety nie jest to tylko odosobniony przypadek

Wielu znajomych ma taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam zaufania do transferów z serwerów hostingowych. Nawet na wykupionych kontach (koniecznie oryginalnych a nie przez polskie strony przekierowujące, czego sporo jest na Allegro) transfer rzadko osiąga max. Jedynie RS utrzymuje wysoki poziom i stamtąd na wykupionym koncie miałem cały czas 16Mbps.

Jeśli na speedteście transfer świrował to już gorzej. Możesz jeszcze sprawdzić połączenie bezpośrednie z modemem (bez routera, jeśli takowy masz podłączony). Ostatnio zmieniałem firmware na nowszy w TP-Linku i o dziwo transfer spadł i stał się nieregularny. Po powrocie do starego problem ustąpił.

Jeśli dalej będą problemy to najlepiej wezwać technika żeby to ocenił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być 4 stycznia, ale pojawiły się dzisiaj :wink:

Chodzi o c+GOL i TCM, który ostatecznie w vectrze zaczął funkcjonować jako osobny kanał. Długo kazali na siebie czekać :crazy:

Wskazuje na to, ze to tyle nowości póki co do obwieszczenia. Oferta niewątpliwie urosła w oczach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza na oddzielenie TCM od CN Vectra kazała nam czekać dość długo. U mnie też już są nowe kanały z czego się bardzo cieszę :smile: .

Ktoś w naszym wątku podawał, że Vectra na FB podawała jakoby HBO SD od nowego roku miało być w 16:9. Jak widać Vectra w tym względzie nie popisała się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały jak kanały - każdy z nich znajdzie swojego odbiorcę, który będzie zadowolny z dodania.

Kwestia gustu, ale jak wiemy o nim się nie dyskutuję :)

pytanie czy w najbliższych miesiącach postarają się o równomierne rozszerzenie tematyczne swojej oferty?

Taki pakiet sport na ostro już dawno powinien zostać zaopatrzony w EUROSPORT 2 HD, a wersję SD wypchnąć do platyny albo nawet i złotego. Ale wtedy by stracili "kilku" chętnych na ten pakiet.

Sama oferta dokumentalna i filmowa jest pełna i uraczy kazdego kinomana. Gorzej z muzyczną. Teraz po maksymalnym ograniczeniu muzykiw VH1 mogliby zacząć interesować się wersją europejską VH1 EUROPE albo nawet CLASSIC dla zróźnicowania pakietu MUZYKA. Nooo ale oni wiedzą ponoc najlepiej :?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie dość nietypowe pytanie lub może bardzo typowe odnośnie vectry ;) widzialem że na forum już był trochę wcześniej poruszany ten temat... Chodzi mi o to że na kanałach HD mam zatrymania obrazu tak średnio co 5sek na zwykłych programach nie mam tego efektu lub jest sporadycznie i prawie nie zauważalne teraz mam pytanie czy oni są w stanie to ogarnąć i czy wina jest po ich stronie czy bardziej po mojej...? wcześniej myślałem że jest to wina kabla hdmi bo kupiłem za 35zl i myślałem że to jakaś tandeta ale zamieniłem go na euro scarta i jest to samo... więc raczej wina kabla odpada.

Czy ktoś może się spotkał z takim przypadkiem i czy ktoś jest w stanie mi pomóc dzisiaj ma się ze mna kontaktować serwis vectry aby zerknąć na problem... ale kiedy nastąpi ich wizyta to już nie wiem znajac zycie nie predko:P

pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...