Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

vizir, ja korzystam.

Żeby otrzymać konto mailowe jak i ftp trzeba przejść się do lokalnego bok'u i poprosić ładnie o stworzenie powyższych.

Wtedy dostaniesz (tzn wybierzesz) login do konta.

Parametry logowania:

Adres: ftp://login.evbox.pl/

user: login@evbox.pl

hasło: hasło

W katalogu musisz utworzyć folder public_html żeby był widoczny pod www.login.evbox.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając forum oraz inne portale dotyczące tv coraz bardziej zaczyna mnie wkurzać bezczynność, a wręcz ignorancja pracowników vectry w zakresie poprawy oferty programowej. Wszystkie większe lub mniejsze "kablówki" i platformy satelitarne starają się dodawać nowe programy, tylko nie nasza "kochana" vectra. Parę dni temu napisałem list do ich głównej siedziby, bo próby rozmowy z paniami z biura obsługi klienta i infolinii nic nie dały. Może ten sposób okaże się skuteczny. Ciekaw jestem odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w ogóle kiedykolwiek odpowiedzą na Twój list to co najwyżej dostaniesz bardzo ogólną odpowiedź, że "starają się o zrównoważony rozwój oferty, więc nie są w stanie zadowolić wszystkich swoich klientów, jednak bardzo starannie sondują rynek, aby kiedy nadejdzie właściwy moment oczywiście wzbogacić swoją ofertę programową". Zresztą to jest temat rzeka - wielu użytkowników Vectry piszących na tym forum już przerobiło tę lekcję, więc wszystko przed Tobą :D . Szkoda jednak Twojego zdrowia, czasu i pieniędzy. Odpowiem tak: jeżeli w ogóle będą chcieli dodać jakiekolwiek kanały to zrobią to, ale ani moment ich dodania, ani zawartość merytoryczna nie będzie miała nic wspólnego z oczekiwaniami ich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kanałów HD. Byłem dziś u znajomego, który posiada pakiet cyfry+ wraz z Canal+ HD. Piszę o tym dlatego, że ogląda on ten pakiet na telewizorze 42 calowym marki TOSHIBA. Powiem wam obraz tragedia gorzej niż kanał SD a przecież oglądaliśmy Canal+ Sport HD z samej cyfry. Sami teraz pomyślcie na narzekania niektórych użytkowników odnośnie jakości kanałów HD w Vectrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając forum znalazłem ciekawy wpis-Wspomnień czar Miejsce na wasze wspomnienia związane w dostępem do TV Satelitarnej Historia telewizji w Polsce - wykaz chronologiczny przez Tomo21

Moderator: Tomo21 cytat " VECTRA powstała w roku 1991 (w Słupsku), istnieje do dziś będąc jedną z najlepszych sieci kablowych w Polsce". Ciekawe prawda? Może ktoś wie co autor miał na myśli( inna sprawa, że często bardzo ciekawe uwagi Tomo21 o kanałach TV w Polsce-sam z łezką w oku wspominam Wizję TV lub Top Canal). Pozdrowienia dla Tomo21-dobra robota, tym bardziej zastanawiające jest uważanie vectry za jedną z najlepszych sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały hd są w Vectrze bardzo nierówne. C+ który (szczególnie film HD) często jest upscalowany i czasami wygląda po prostu nędznie. Nie wiem jak to wygląda na cyfrze +. Teraz oglądam Totenham vs Chelsea w hd i wygląda to rewelacyjnie. Mam nowy tv i jeśli chodzi o kanały SD to Vectra jest tak daleko w tyle za takim np. CP, że aż głowa boli. Jakość kanałów SD w Vectrze jest nie do zaakceptowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również widziałem spotkanie Totenham vs Chelsea i nie mam nic do zarzucenia w temacie jakości obrazu. Jeśli chodzi o kanały SD. Myślisz, że Vectra sama manipuluje i celowo obniża ich jakość ? Są kanały które są kiepskiej jakości, ale myślę, że jest to winą samych nadawców a nie operatora. Kanały z grupy TVN, Polsat, TV4, ESPN America i wiele, wiele innych są bardzo dobrej jakości. Równie dobrze możesz mieć pretensje do Vectry odnośnie jakości kanałów Polona 1 i Tele 5, tylko czy to Vectra jest winna tej jakości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że kanały sd mogą a wręcz powinny wyglądać lepiej. Nie wiem skąd wynika ich kiepska jakość w Vectrze i szczerze mówiąc nie jest to istotne. Wiem jak mogą wyglądać. Nie po to się kupuje duże tv, by SD odstraszało od TV. Część abonentów Vectry nie ma skali porównawczej. Ja mam i za jakiś czas zmieniam dostawcę usług TV. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kanałów HD. Byłem dziś u znajomego, który posiada pakiet cyfry+ wraz z Canal+ HD. Piszę o tym dlatego, że ogląda on ten pakiet na telewizorze 42 calowym marki TOSHIBA. Powiem wam obraz tragedia gorzej niż kanał SD a przecież oglądaliśmy Canal+ Sport HD z samej cyfry. Sami teraz pomyślcie na narzekania niektórych użytkowników odnośnie jakości kanałów HD w Vectrze.

 

arczi1280 aż trudno uwierzyć, ja miałem przez rok Vectrę i wg mnie obraz jest porównywalny z niewielką przewagą na korzyść cyfry a tv mam lcd 32'. W samej Vectrze na jakość HD nie narzekałem ale niestety te ich zacięcia mnie dobijały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...