Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra chyba jaja sobie robi. Co drugi dzień na zwykłych kanałach pixeloza a na HD stopklatki wraz z czarnym ekranem przez chwilę. Od czego to może zależeć? Jakość sygnału mam 100 wg dekodera a raz jest dobrze a raz kaszana. Czy ktoś z Bielska-Białej też tak ma?

Jeśli chodzi o kanały HD. Kiedy używałem zwykłego dekodera HD również występowały zaniki kanałów, stop klatki, szatkowanie obrazu w momencie wymiany go na dekoder PVR problem zniknął. Wydaje się, że jednak problem był po stronie starego dekodera HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielsko - Złote Łany. Telewizja - brak jakichkolwiek zacięć, pikselozy itp. Zero zastrzeżeń. Internet? Na jeden tydzień przynajmniej przez 4 dni są problemy. Raz krótkie typu 1 godziny, raz dłuższe dochodzące do 5 godzin.. Dzieje się tak od 2 miesięcy. Przedwczoraj nie było telefonu praktycznie przez cały dzień.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra chyba jaja sobie robi. Co drugi dzień na zwykłych kanałach pixeloza a na HD stopklatki wraz z czarnym ekranem przez chwilę. Od czego to może zależeć? Jakość sygnału mam 100 wg dekodera a raz jest dobrze a raz kaszana. Czy ktoś z Bielska-Białej też tak ma?

Jeśli chodzi o kanały HD. Kiedy używałem zwykłego dekodera HD również występowały zaniki kanałów, stop klatki, szatkowanie obrazu w momencie wymiany go na dekoder PVR problem zniknął. Wydaje się, że jednak problem był po stronie starego dekodera HD.

 

Mnie nie potrzebny dekoder PVR, wystarczy zwykły HD, żeby platynę super się oglądało. No i te 5.90zł za dzierżawę , bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra chyba jaja sobie robi. Co drugi dzień na zwykłych kanałach pixeloza a na HD stopklatki wraz z czarnym ekranem przez chwilę. Od czego to może zależeć? Jakość sygnału mam 100 wg dekodera a raz jest dobrze a raz kaszana. Czy ktoś z Bielska-Białej też tak ma?

Jeśli chodzi o kanały HD. Kiedy używałem zwykłego dekodera HD również występowały zaniki kanałów, stop klatki, szatkowanie obrazu w momencie wymiany go na dekoder PVR problem zniknął. Wydaje się, że jednak problem był po stronie starego dekodera HD.

 

Miałem dekoder 5800 -cięło programy HD ,wymieniłem na model 5810 - to samo - wróciłem do modelu 5800 ze względu na "fatalnie działającego pilota" i nadal tnie + pikseloza + "czarny ekran" :/

Być może PVR lepiej działa, ale jak do tej pory nie dostałem propozycji przetestowania.

Wiem, iż Wałbrzychu problem nie tylko mnie dotyczy , tylko większość tego nie zgłasza.

Ostatnio znajoma stwierdziła : " to dlatego, iż TV się psuje...." :wink:

Pracownicy BOK-u z Wałbrzycha potwierdzają problem, tylko, iż nic z tego nie wynika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat ciekawy jestem jakich programów wam brakuje. Bo mnie brak Eurosport 2 HD, TVP HD, Polsat HD, kanałów sportowych polsatu,, canal+gol, Wojna i Pokój, N film HD. Wracając do mojego wcześniejszego pytania o orange sport, dziwi mnie fakt, że nie jest dostępny razem z multipakietem Canal+. Co o tym sądzicie? Ciekawe czy można zrobić jakąś akcję "motywującą" vectrę do dołączenia interesujących nas programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała zabawa z platyną i dekoderem PVR polega na tym jaki macie aktualnie pakiet oraz na życzliwości obsługi w lokalnym BOK. W moim przypadku z góry jestem na straconej pozycji ponieważ posiadam całą paczkę (tv+net+telefon) więc szalenie ciężko jest ominąć podstawowy warunek Vectry czyli zmieniamy ale pod warunkiem że nowa opłata całościowa będzie w sumie większa niż poprzednia, chociaż z drugiej strony już nie raz się przekonałem, że bardzo dużo zależy od 'łaski" osób w BOK. Prawie jak przysłowie znam już zdanie "ale zobaczymy czy system to przyjmie" :D .

 

Jeżeli chodzi o nowe kanały to mając na uwadze, że Vectra jest najgorzej i najpóźniej w stosunku do konkurencji wzbogacającą ofertę (może jedynie Multimedia są na podobnym poziomie) to na wielkie zmiany nie liczyłbym. Wprawdzie obecnie "mamią" na facebooku, że w styczniu ma się coś zmienić, ale już widziałem wpis Vectry "zobaczymy, jak ten ranking (kanały HD) będzie wyglądać we wrześniu" parę miesięcy temu, więc jak zobaczę to uwierzę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

a ja mam pytanie dotyczące przedłużenia umowy. obecna umowa kończy mi się 8 stycznia, jak wiem promocyjna paczka obowiazuje do 30 grudnia, czy jest możliwość przejścia na tą nową paczkę 99,9zł jeszcze w grudniu. tylko co wtedy z moją starą umową.

 

obecnie:

platyna

canal +

multiroom

pvr - 2 miesiace testowania (nie widzi mi sie opłata 175zł za aktywację)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia z Vectra mówią, że najlepiej zrobisz jak udasz się do Twojego lokalnego BOK i tam wprost zapytasz. Wszystko - jak już napisałem wcześniej - zależy od chęci i uprzejmości osoby z BOK - w moim mieście z góry wiem jak wchodzę do lokalu i zobaczę twarze jakie dzisiaj obsługują klientów - a mam sprawę do podpisania :D - to wiem czy warto poczekać czy można od razu wyjść. Są osoby bardzo życzliwe, które mocno "podrasują" przepisy pode mnie (nazywa się to promocja lokalna) a są takie, które które postępują słowo w słowo jak pozwala regulamin danej umowy czy promocji. Z góry odradzam Tobie pytanie się na Facebooku, ponieważ jest to pomyłka. Powodzenia zatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Niestety nie czytałem całego wątku więc wybaczcie jeśli to banał:

 

Otóż gdzieś od roku mam vectre z platyną i 8mbps i płacę 120 zł. Ale oprócz tego mam całą paczkę c+ od początku, a dzwoniłem do vectry, bo chciałem miec c+ w hd bo myślałem że mi to w jakiejś promocji dali, a oni oczy zrobili, bo ja nie mam c+ wg nich. Wiecie może o co chodzi? Oprócz tego mam też eurosport hd i nsport hd, bo jak dzwoniłem że chce eurosport2, to powiedzieli ze musze kupić sport na ostro z europort hd i nhd. NIe wiem skąd to mam. I nie ma to nic wspolnego z tą promocją c+ od 18.11, bo dzięki niej mam jeszcze c+ w hd ale pewnie się skończy w niedziele, mam nadzieje że c+ zwykly zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Niestety nie czytałem całego wątku więc wybaczcie jeśli to banał:

 

Otóż gdzieś od roku mam vectre z platyną i 8mbps i płacę 120 zł. Ale oprócz tego mam całą paczkę c+ od początku, a dzwoniłem do vectry, bo chciałem miec c+ w hd bo myślałem że mi to w jakiejś promocji dali, a oni oczy zrobili, bo ja nie mam c+ wg nich. Wiecie może o co chodzi? Oprócz tego mam też eurosport hd i nsport hd, bo jak dzwoniłem że chce eurosport2, to powiedzieli ze musze kupić sport na ostro z europort hd i nhd. NIe wiem skąd to mam. I nie ma to nic wspolnego z tą promocją c+ od 18.11, bo dzięki niej mam jeszcze c+ w hd ale pewnie się skończy w niedziele, mam nadzieje że c+ zwykly zostanie.

 

Zamiast się cieszyć możliwością oglądania C + za darmo to dzwonisz do Vectry. W takim przypadku się siedzi cicho i nawet jak oni się pytają co się ma to do tego się nie przyznawać. To oni tracą a nie my abonenci. I też nie ma powodu tego wypisywac na forach ani na facebooku Vectry. Masz darmo C+ to się ciesz i siedz cicho krzywda Ci się nie dzieje. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za prąd płace w terminie.

Czy mi się tylko trafił taki zasilacz wadliwy ?

Czy po/prostu są za/słabe do obsługi takiego dekodera ?

Nikt nie mial z was problemów z zasilaczem w dekoderze PVR ?

 

 

Moim zdaniem zasilacze powinny wytrzymać większe obciązenia do tego typu dekodera jak PVR . To dajmy na to jak będą powiedzmy igrzyska olimpijskie to to zasilacz padnie po tygodniu

 

Jeśli mi padł bo się przegrzał to co to za zasilacz. Kupiłem głośniki Creativa do komputera 3 lata temu i do tej pory mi działa zasilacz .Kiedy jestem w domu prawie cały czas chodzi u mnie komp i głośniki bo lubie słuchać muzy jak cos robie w domu .

Dekoder PVR mam o 16 listopada , miałem włączony 3 godziny dziennie . Więc albo to jest wada albo coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...