Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W piatek wymieniałem dekoder HD na model 5810 w związku z moimi problemami z kanałami HD.

Do czasu pobrania nowych uprawnień mam pełen pakiet. / standardowo złoty /

Niestety kanały HD jak "cięły" tak tną dalej, tyle, iż wszystkie, do których mam aktualnie dostęp... :(

Chyba bym się "zastrzelił" jezeli miałbym za to płacić jak za VIP-a.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wymienić sobie dekoder HD na ten z f-cją HD PVR.

Najpierw chcę skorzystać z tej tzw. promocji "Testuj za darmo przez 2 miesiące" Mam rozumieć, ze przez ten czas jestem zwolniony z opłaty aktywacyjnej, ale będą mi naliczać cenę dzierżawczą, która wynosi 5,90,- dla pakietu platynowego :?:

tak

I teraz dla zorientowanych. Słyszałem, ze cały czas trwa "promocja" w postaci odkodowanej całej oferty podczas wymiany dekodera. Jeżeli skorzystam najpierw z tej tzw. próbnej - 2 miesięcznej to także dostąpię zaszczytu odkodowanej całej oferty :?:

 

Będziesz miał VIPa do momentu przesłania nowych uprawnień. Jeśli chcesz więc VIPa na Święta, powinieneś dokonać wymiany w pierwszych dniach grudnia. Wtedy nowe uprawnienia (okrojone do platyny) dostaniesz na początku stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ograniczać takich wypowiedzi jest to standardowa oferta Vectry. Osobiście miałem VIPa po wymianie dekodera przez miesiąc a w lokalnym BOK dowiedziałem się, że to standardowa procedura. Taka oferta jest od dwóch tygodni do jednego miesiąca po upływie tego czasu dostajemy pakiet za który faktycznie płacimy i teoretycznie wszystko powinno wrócić do normy a jeśli tak nie jest, to trzeba się z tego cieszyć :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ograniczać takich wypowiedzi jest to standardowa oferta Vectry. Osobiście miałem VIPa po wymianie dekodera przez miesiąc a w lokalnym BOK dowiedziałem się, że to standardowa procedura. Taka oferta jest od dwóch tygodni do jednego miesiąca po upływie tego czasu dostajemy pakiet za który faktycznie płacimy i teoretycznie wszystko powinno wrócić do normy a jeśli tak nie jest, to trzeba się z tego cieszyć :smile: .

 

hmm no to w takim razie się cieszę :brawo: bo mi zaczyna się 3 miesiąc... powoli oswajam sie z myślą, że ten Vip zostanie....

 

uprawnienia ściągało już 2 razy,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scorpionBędziesz miał VIPa do momentu przesłania nowych uprawnień. Jeśli chcesz więc VIPa na Święta, powinieneś dokonać wymiany w pierwszych dniach grudnia. Wtedy nowe uprawnienia (okrojone do platyny) dostaniesz na początku stycznia.

 

@scorpion dzieki wielkie za odpowiedź. :)

W takim razie na poczatku grudnia czeka mnie wizyta w biurze i wypróbuję sobie ten sprzęcik. Fajnie było by dostać ten z dyskiem 500 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107 mam platynę+8MB+plan aktywny,dekoder HD chciałem wymienić na PVR,ale odstraszyła mnie dzierżawa 15,90-aktywacja 175zł.I nic więcej nie dało się utargować, na razie zrezygnowałem,jestem z Rudy ŚL.Pozdrawiam

 

@lolo360 Zrobili Cie w lolo :wink::mrgreen: Skoro masz platynę z dekoderem HD i zamierzasz wziąc sobie PVR, to leć do tego biura i oświeć szanowną obsługę Vectry o kompletnym braku pojęcia.

Aktywacja dekodera PVR HD kosztuje 99,- a miesieczna dzierżawa wynosi 5,90,- przy pakiecie platynowym ( tak jak u Ciebie ).

Istnieje taka opcja o której pisałem kilka postów wyzej. Mozesz wziąć PVR-a na 2 miechy na próbę bez kosztów aktywacji. Jeżeli Ci nie podejdzie mozesz go bezproblemowo zwrócić i sprawy nie ma. :D

Pozdrawiam!

 

Witam, mam pytanie czy ktoś orientuje się jaka jest szansa na orange sport w vectrze i jakie ewentualnie kanały sportowe mogą być dołączone w najbliższym czasie.

 

Słyszałem, że zainteresowanie pakietem sport na ostro jest słabe, zeby nie powiedzieć nikłe. Nie wiem czy chodziło to o mój region, czy o całą sieć vectry. Pewnie bedą próbować teraz ten pakiet urozmaicić o ten EUROSPORT 2 HD i nowo startujący ESPN AMERICA HD. O orange sport póki co musimy zapomnieć. Sam nadawca nie wie czego chce od zycia :P

Jak się pytałem pan w BOK-u w tamtym miesiącu coś chrząknęły że na przełomie stycznia/lutego ofertę vectra "podrasuje" ale zapewne kosztem ceny pakietów. Jak myślicie dogadali się z polsatem :?:

Pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mialem internet 8MB, pakiet platynowy i dekoder HD umowa jeszcze przez rok poszedlem do biura w Świętochłowicach i poprosilem o dekoder PVR z tym samym pakietem i internetem automatycznie przedłuzyłem umowe na 36 miesiecy no i za PVR jednorazowo zapłace 99zł bez dodatkowych dzierżaw miesiecznych abonament to 89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport nie może pojawić się w żadnej sieci kablowej ponieważ tak wynika z umowy pomiędzy tą stacją a Canal+. Orange Sport pokazuje rozgrywki Ekstraklasy pod warunkiem, że nie udostępnia swojego sygnału innym operatorom oczywiście z wyjątkiem klientów TP i Cyfry+. Tak wiec do końca obecnego sezonu Ekstraklasy nie ma mowy o pojawieniu się Orange Sport w naszej kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem do przykładu na infolinię vectry i oczywiście znowu cena dzierżawy przy mojej opcji platyna+8mb+plan aktywny 15,90/175zł,jest to cena z głównego cennika vectry i konsultantka mi powiedziała że ta cena mnie obowiązuje,innej opcji nie może mi na dzień dzisiejszy zaproponować,jutro jadę do BOK,zobaczymy co z tego wyjdzie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosilem o dekoder PVR z tym samym pakietem i internetem automatycznie przedłuzyłem umowe na 36 miesiecy no i za PVR jednorazowo zapłace 99zł bez dodatkowych dzierżaw miesiecznych abonament to 89zł

 

Jak to? Nie będą Ci liczyć miesięcznej dzierżawy za PVR-a do platyny tj. 5,90,- / mies. :?:

I na jakie pakiety dostałeś uprawnienia przy wymianie dekodera :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107: 5,90zł to nie jest święta kwota za PVR. Wszystko zależy od promocji. Posiadając pakiet platynowy możesz za PVR płacić:

- 0zł (np. tu http://www.vectra.pl/oferty_specjalne/super-oferta/),

- 5,90zł (platyna solo),

- 9,90zł (http://www.vectra.pl/oferty_specjalne/36/),

- 15,90zł (cennik główny http://www.vectra.pl/pdf/cennik_glowny_cyfrowy.pdf)

 

Tak samo ma się sprawa aktywacji. W nowych "promocjach" można się załapać nawet na VIPa z opłatą za PVR 9,90zł (http://www.vectra.pl/pdf/regulamin_konfigurator.pdf) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy ktoś orientuje się jaka jest szansa na orange sport w vectrze i jakie ewentualnie kanały sportowe mogą być dołączone w najbliższym czasie.

 

Dzisiaj media obiegły plotki, że Orange Sport nie wziął udziału w przetargu na Ekstraklasę. Tym samym, jeżeli stracą prawa do tych rozgrywek, wielce prawdopodobne jest że trafią do kablówek. Z tym, że kiedy trafią do Vectry.. tego nie wie nikt :)

 

Swoją drogą, może to zwiastować współpracę z 'n'. I tak prawdopodobnie będzie. nSport strartuje bodajże do przetargu, ale powiedzmy sobie szczerze, że w starciu z C+ ma znikome szanse. Ale to temat na oddzielny wątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra chyba jaja sobie robi. Co drugi dzień na zwykłych kanałach pixeloza a na HD stopklatki wraz z czarnym ekranem przez chwilę. Od czego to może zależeć? Jakość sygnału mam 100 wg dekodera a raz jest dobrze a raz kaszana. Czy ktoś z Bielska-Białej też tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra chyba jaja sobie robi. Co drugi dzień na zwykłych kanałach pixeloza a na HD stopklatki wraz z czarnym ekranem przez chwilę. Od czego to może zależeć? Jakość sygnału mam 100 wg dekodera a raz jest dobrze a raz kaszana. Czy ktoś z Bielska-Białej też tak ma?

Ja mam znajomego w Bielsku-Bialej mieszka na oś karpackim i uniego pikseloza na kanałach sd występuje od jakiegoś czasu czasem jest dzien jest ok a innym razem to trzy dni pod rzad występuje pikseloza i to na wszystkich kanałach za co my płacimy skoro vectra nie może sobie poradzic z tym problemem zresztą vectra to najgorsza kabówka pod wzgledwm jakośći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomego w Bielsku-Bialej mieszka na oś karpackim i uniego pikseloza na kanałach sd występuje od jakiegoś czasu czasem jest dzien jest ok a innym razem to trzy dni pod rzad występuje pikseloza i to na wszystkich kanałach za co my płacimy skoro vectra nie może sobie poradzic z tym problemem zresztą vectra to najgorsza kabówka pod wzgledwm jakośći

Nie mogłem się powstrzymać: czy tak na prawdę trudno jest czasem kliknąć w kropkę lub przecinek? Przecież używanie znaków interpunkcyjnych nie zostało zabronione. Czasem takich "wylewnych" [beep]n nie da się czytać, nie wiadomo gdzie początek, gdzie koniec. Nie mówiąc już o doszukiwaniu się sensu w wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...