Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie na ten przykład Polsaty wiszą. Siatkówki nie oglądam, wolę LIgę Mistrzów raz na jakiś czas obejrzeć.

Na 100% wziąłbym Cyfrę, gdyby miała jeden z kanałów JimJam lub Cbeebies dla mojego Szkraba. Z bajkami u nich lipa niestety.

Wziąłbym Nkę, ale u nich nie ma multiroom, a ja go mieć muszę.

Wziąłbym Jamboxa, ale musiałbym wybulić 400zł za aktywację dekodera.

Vectra jest droga, ale ma dobre pakiety bajkowe, beznadziejną jakość HD i drogą aktywację PVR.

Bądź tu mądry i pisz wiersze!

 

:censored: muszę stworzyć chyba swoją platformę. SCORPION - dajemy jeszcze więcej i za mniej! :jupi:

 

d107: nie wziąłeś pod uwagę kilku opcji:

d) Zmiana regulaminu;

e) Soft do PVR, wprowadzający do niego unikalną funkcję: poprawne działanie;

f) Profil Vectry na www.nasza-klasa.pl, www.fotka.pl oraz www.sympatia.pl;

g) Dobudowanie kolejnego pokoju w salonie firmowym w farszafie (powierzchnia 199m2);

h) Wyłączenie kolejnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vectra ma podział ze lepszych i gorszych klientów...ten gorszy(ja) płaci im 165 zł i nie dostaje żadnej oferty gry składa rezygnacje..ten lepszy(ciekawe ile płaci..) dostaje coś z bieżącej promocji i jest zadowolony..

 

nie pozostaje nic tylko cyfra..dekoder za 10 zł..aktywacja 1 zł...multi room 1 gr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze nie ma idealnego operatora zawsze jest to male ALE ja tez mam pare spraw ktore nie podobaja mi sie w VECTRZE tylko ze ona ma przewage nad innymi ze maja paczki internet,telefon i telewizja,to jest duza przewaga nad innymi operatorami zwlaszcza nad platformami satelitarnymi.Osobiscie bylem abonentem jednej z platform przez osiem lat,tylko ze oplaty za platforme plus internet od innego operatora wychodzilo troszke drozej i mialem TV tylko w jednym telewizorze a w domu ciagle wojna o pilota :lol2:

Czy vectra jest droga? pole do dyskusji w moim podpisie jest cena jaka ja place nie sadze ze za internet u innego operatora przy jednoczesnym korzystaniu z platformy satelitarnej z kanalem premium wyjdzie mnie duzo taniej,chociaz teraz jest duzo promocji i spora konkurencja na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Ale w Cyfrze ten multiroom to taki trochę u[beep]liwy. Co 6 godzin trzeba zbliżyć podrzędną kartę do karty głównej. A co jak ktoś ma 3 telewizory? No i z tymi 6-cioma godzinami to też różnie. W niektórych dekoderach podczas trybu standby, czasu nie odlicza z tych 6h. A na niektórych odlicza, więc ludzie muszą wyłączać dekoder z sieci. No chyba, że ktoś idzie w splitter.

 

Gdyby N-ka miała multiroom, BBC Knowledge i BBC Lifestyle to uderzyłbym do nich bez dwóch zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam taką cichą nadzieję, że jeżeli będzie to TVP HD, to nie będzie z nim takich problemów jak z innymi kanałami HD w Vectrze ;]

Sam osobiście HD nie mam, ale mam znajomego ktory sie skusił, a teraz sobie pluje w brode że zrobił błąd...szczególnie kiepsko jest z C+HD i Dscovery HD..tam ciągle obraz przerywa a TVN HD mało nadaje w jakości HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] ale mam znajomego ktory sie skusił, a teraz sobie pluje w brode że zrobił błąd...szczególnie kiepsko jest z C+HD i Dscovery HD..tam ciągle obraz przerywa a TVN HD mało nadaje w jakości HD

Z tym przerywaniem to coraz czesciej to czytam na tym forum. Bardzo mnie to denerwuje, mimo iz sam nie mam opcji hd. Z drugiej strony to jest bardzo dobry powod, zeby rozwiazac umowe. Wystarczy zgromadzic odpowiednia dokumentacje (ze byla infolinia, ze byl technik w domu, ze osobiscie zglaszalismy do biura, etc.). Przeciez wy za to cale hd placicie gruba kase!!! Albo jakosc i placimy pieniadze, albo nie ma jakosci i nie maja oni naszej kasy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli chodzi o hd to bardzo dużo zależy od miasta - czyli od jakości kabli i ogólnie infrastruktury Vectry w danym mieście. W Rybniku (spuścizna po dawnym TelKabie, później STK) rozmawiałem z technikiem i twierdził, że okablowanie jest dobre, co za tym idzie u mnie HD jest na dobrym poziomie, przycięcia zdarzają się rzadko, jedynie na C+ film HD, na początku filmu, po logo zawsze jest przycięcię i czasem sie zdarzy że w trakcie filmu. Nie jest to jakoś specjalnie irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to nie jest kwestia kabli przynajmiej w moim miescie.W Elblagu jest vectra od samego poczatku nie bylo tu innej kablowki,jak ja siegam pamiecia to sa obecni w naszym miescie 12 lat jesli nie dluzej,ale niechce sklamac wiec nie sadze ze przez tyle lat maja zla instalacje,poza tym przy przejsciu na nadawanie cyfrowe byla jakas modernizacja z tego co mi wiadomo.Jesli chodzi o cene Ja akurat mam canal+hd i place 6zl za ta paczke nie jest to jakas wielka cena i musze powiedziec ze ostatnio jakos malo sie zacinaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VECTRA W Vectrze DAJEMY JESZCZE WIĘCEJ! Wszyscy klienci, którzy chcą skorzystać z pakietu Platynowego lub VIP, oraz abonenci tych pakietów, którzy nie mieli jeszcze dekodera HD mogą teraz wymienić swój dekoder SD i korzystać z niego bez miesięcznych opłat za dzierżawę. Opłatę za korzystanie z dekodera HD dla nowych użytkowników obniżyliśmy do 0 zł. W pakiecie Platynowym mamy już 7 programów HD, a w VIP jest ich w sumie 13

12 minut(y) temu

poziom niespodzianki mnie rozwalił :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O TVP HD byla gadka tylko na forum vectra nigdy nie zapowiadala ze doda ten kanal do swojej oferty i chyba bardziej trzeba traktowac to jako plotke niz sprawdzona informacje,chociaz mam nadzieje ze myle sie.

Z tymi dekoderami HD to naprawde przegieli stali klijenci placa a nowi maja za darmo,teraz nic nie pozostaje tylko zrezygnowac z dekodera HD wziasc SD i po jakims czasie znowu wziasc HD moze wypali ten numer :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ WYBACZYĆ MI KRZYK, ALE JESTEM ŚWIEŻO PO WIZYCIE W BOK!!

ZŁOŻYŁEM WYPOWIEDZENIE UMOWY Z POWODU USUNIĘCIA POLSATÓW. POWIEDZIAŁEM TEŻ, ŻE ZOSTANĘ, JEŚLI DOSTANĘ CIEKAWĄ OFERTĘ NA PACZKĘ 8Mb+Platyna PVR+Multiroom Platyna SD.

Pani w BOK poinformowała mnie, że nie ma żadnej specjalnej oferty dla mnie, tylko to co dla nowych Klientów...

 

MAŁO TEGO - POWIEDZIAŁA MI, ŻE ZA DEKODER SD, KTÓRY JUŻ POSIADAM(!!!) I CHCĘ GO MIEĆ JAKO MULTIROOM RÓWNIEŻ MUSZĘ ZAPŁACIĆ 100ZŁ ZA AKTYWACJĘ!!!! W SUMIE 275ZŁ NA DZIEŃ DOBRY DLA KLIENTA, KTÓRY ROZSZERZA PAKIET!!

 

ONI SĄ POJE :censored: !!!! NIE ZOSTAJĘ W TEJ FIRMIE ANI CHWILI DŁUŻEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi1280, zapewne za aktywację każą ci płacić, bo mowa jest tylko o zerowych kosztach dzierżawy!

 

scorpion, ja posiadam VIP z netem 6 mb plus dekoder PVR. Dla mnie już kompletnie nic nie mają do zaoferowania. Wygląda na to, że mam za dużo. Idąc tym tropem, za dużo im płacę. Posunę się dalej, jestem [beep]em.

 

Szkoda, że mam jeszcze umowę na pół roku z Polsatem Cyfrowym. Cyfra + lub N-ka z multiroom byłaby lepszym rozwiązaniem, niż łakoma na kasę i mająca za nic stałych abonentów Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...