Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W pakiecie złotym :-) Pisze na stronie WWW :-)

 

***************

 

"2 września 2009 roku rozpoczną nadawanie kanały filmowe ITI Neovision: nFilm i nFilm 2. Kanały nFilm pojawią na platformie satelitarnej N. Niewykluczone, że trafią również do sieci kablowych.

Trwają już prace nad ostatecznym kształtem oferty programowej. W połowie sierpnia br. kanały mają się pojawić w wewnętrznej sieci spółki, w której będą testowane. Tworzone są z wytwórniami DreamWorks i Paramount Pictures.

 

Kanałami filmowymi ITI Neovision kieruje krytyk filmowy Tomasz Raczek."

 

źródło : http://www.dvbnews.pl/news/2507/kanaly_ ... 2_wrzesnia

 

Ciekawe czy VECTRA weźmie te kanały pod swoje skrzydła ,bo się tak rozszalała z tymi nowymi kanałami :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi pomoze ? :D postawie litra wódki :D

chcę miec pakiet canal+ czyli sport i hbo :)

dekoder z pakietem promocyjnym canal + odpada bo mieszkam na parterze i nie zainstaluje se raczej anteny satelitarej bo dług ona nie pociagnie ;]

vectra z cyfrową tv tez odpada bo w moim miescie jej popostu nie ma :) znaczy vectra jest ale nie cyfrowa tylko analogowa a w takiej chyba canal+ sport miec nie mozna ?

neostrada tv chyba tez odpada bo jest dekoder z antena satelitarna ? poza\tym tp to zdzirusy i kaza płącic ok 70 zł ;]

help ? ja chcę canal+ sport :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vectra z cyfrową tv tez odpada bo w moim miescie jej popostu nie ma :) znaczy vectra jest ale nie cyfrowa tylko analogowa a w takiej chyba canal+ sport miec nie mozna ?

 

Zapytaj się dokładnie o biurze kablówki w Twoim mieście o ofertę. Canal+Sport może przecież znajdować się w analogowych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac jak co niektorzy potrafia czytac informacje ze zrozumieniem... :brawo:

 

Jarek27 :

 

*Przecież już było mówione z 3 razy , że 12 sierpnia .

 

P.S. Szukajcie sobie po serwisach : dvbnews.pl , satkurier.pl czy media2.pl , a nie się ciągle pytajcie :-/

 

U mnie jeszcze nie ma Movies24 ! No tak ... to przecież Sieradz :-P

 

na http://www.vectra.pl rowniez jest wszystko podane bardzo czytelnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na facebook dalem zapytanie w jakim pakiecie bedzie TVN Warszawa o dostalem taką odpowiedz : TVN Warszawa będzie dostępna dla wszystkich w pakiecie Złotym

 

ja to napisałem. tak ja wspomniał pzedmówca, TVN Wawa nie jest otoczona żadnym kolorkiem na spisie kanałów (http://www.vectra.pl/pdf/uklad_programowy.pdf) co oznacza, że będzie w złotym. Choć póki co nikt z Warszawy nie ma Vectry, więc nie wiem skąd takie zainteresowanie warszawskim kanałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu http://vectra.pl/platinum/kolejnosc.php jak wół widać, że TVN Warszawa nie jest "zaciemniony" tak jak kanały z pakietu Platynowego. Kolory się zlały?

 

to włącz sobie tv i wejdz na vectra info i jest wykaz programów i TVN Warszawa jest z gwiazdka .

 

po prostu wszędzie jest inaczej i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to włącz sobie tv i wejdz na vectra info i jest wykaz programów i TVN Warszawa jest z gwiazdka .

 

po prostu wszędzie jest inaczej i tyle

 

a gwiazdka odsyła do adnotacji, że kanał dostępny będzie od 12 sierpnia, a nie informuje że kanał będzie w platynowym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny zamęt się zrobił w tym temacie, pamiętajcie panowie, że użytkownik Vectra też jest człowiekiem i nie jest w stanie jednocześnie odpowiedzieć na wasze tryliard pytań, na które zresztą odpowiedź można znaleźć albo na forum, albo w google.

 

TVN Warszawa będzie w złotym, wielokrotnie to już było mówione.

 

Odnośnie tego użytkownika co się pyta o pakiet C+ - idź do BOK'u i się spytaj, czy jest możliwość posiadania pakietu Canal+. Skoro wprowadzenie cyfrówki do twojego miasta jest odległe, to pewnie jest możliwość C+ w analogu, skoro trwają już 'intensywne prace' to pewnie będzie możliwość zamówienia pakietu dopiero po wprowadzeniu DVB-C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba idziemy w ilosc, a nie w jakosc :idea:

chyba ? Na pewno. ostatnimi czasy z 5 pięciu kanałów, które wrzucili i wrzucą ( Tvn Wa-wa ) tylko dwa były dość dobre. Mowa o DOMO i Discovery HD. Wrzucają nam jakieś szmatławce tv, a my cieszymy się jak dzieci, podwyższając przy tym już chorendalne rachunki za tv. :crazy:

Widzę, że user Vectra dał sobie przysłowiowego siana z odpisywaniem na nasze koncerty życzen. Tak to jest, jak nie można uzyskać odpowiedzi na wysłanego e-mail'a do vectry, brak kontaktu z osobami takimi jak niby to user Vectra i nie mówiąc już o infolinii, która niby to ma być usprawniana. Kto w to uwierzy ?

Zróbcie lepiej porzadek z ofertą. Zresocjalizujcie pakiet sport na ostro. Poróbcie promocje dla stałych klientów, które będą godne uwagi i zyskowne dla Nas a nie dla was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że pojawienie się usera "Vectra" ma związek ze zniknięciem "d107" ;)

Witamy na forum!

 

Nie, akurat nie ma to nic wspólnego ze zniknięciem kogokolwiek.

Obserowaliśmy to forum od jakiegoś czasu i postanowiliśmy w końcu się pojawić.

 

Myślałem, że d107 dostał posadę w Vectrze :)

Nie zmienia to faktu, że witam serdecznie i cieszę się, że wzorem innych operatorów, przedstawiciel naszej Vectry również będzie dostępny na forum. Mam nadzieję, że to jaskółka zwiastująca nadejście nowych, lepszych czasów :)

 

Żadnych szczegółów dotyczących PVR nie możesz zdradzić? Mam umowę w nce do końca roku, może później wrócę z całością usług do Vectry? Czekam z niecierpliwością na rozwój zdarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...