Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi


Witam,
czy jest możliwość otrzymania przesyłu 300 Mb lub większego w kwocie do 50 zł


Dziś już chyba nierealne jak chcesz nową umowę. Ewentualnie na przedłużenie możesz coś powalczyć. Z końcem 2022 roku umowa przeszła mi na bezterminową, na której zostało 35zł za 300Mb. Już wtedy proponowali przedłużenie i 450Mb za 50zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Madekp napisał(a):
Modułu nie kupuj sam ponieważ nie będzie współpracował z kartą od vectry. One są razem parowane przed wydaniem dla klienta. A wymianę dekodera na moduł zawsze można tylko zadzwoń i się zapytaj o koszt. 


Dzięki za informacje, właśnie mi mój opiekun powiedział, że wymiana 50 zł, ale z racji że jestem nowym klientem może się uda załatwić bezkosztowo.

Czy ktoś ma kanał Canal+Extra 1 w Canal+Online po wykupieniu pakietu CANAL+ Super Sport w Vectra?

Jest informacja, że dostępne od 1 października


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...  Według mnie nie da się inaczej, trza wypełnić poniższy formularz wypowiedzienia.
https://www.vectra.pl/baza-dokumentow/pobierz/2861/wy01-wypowiedzenie-umowy-edytowalny-v1-2.pdf
A potem wysłać im emailem lub listem poleconym (żeby mieć jednak dowód doręczenia) 
Albo jeśli mają w twoim mieście oddział, to tam zanieść.

Edytowane przez dsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, szyzag123 napisał(a):

Ale odstąpienie od umowy nie jest wypowiedzeniem

Odstąpienie od zawartej umowy ostatnio ( 14 dni) czy trwającej jakiś czas?  Bo od tej drugiej zapewne kary. A od pierwszej powinieneś dostać po zawarciu formularz odstąpienia. 
Ja w maju odstąpiłem od umowy telefonicznie (14dni) pomino otrzymania druku na piśmie po akceptowaniu tejże umowy

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...