Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę,że nie tylko mi oferty na Canal + poznikały, brak w aplikacji i brak w strefie klienta. Może szykują inną paczkę i tańszą?
Nigdzie nie zniknęły. Zostały tylko przeniesione. Jak klikniesz "oferta dla Ciebie" to później kliknij "usługi dodatkowe".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Maross napisał(a):
W dniu 7.09.2024 o 17:34, kondzik23 napisał(a):
Widzę,że nie tylko mi oferty na Canal + poznikały [...]

[...] Jak klikniesz "oferta dla Ciebie" to później kliknij "usługi dodatkowe".

Tam też ich już nie ma, jest jedynie pakiet „CANAL+ Seriale i Film”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RockyBalboa napisał(a):

Uzyskałem potwierdzenie, że Canal+4K jest tylko w dekoderze Smart i nie ma go w dekoderze z nagrywarką.

Aż jestem ciekaw, czy istnieją jeszcze jakieś różnice…

Na module , który odtwarza np. inne kanały w 4K jak Eleven Sport4k czy Fun Box4k itd  kanału C+4K nie zobaczysz  ale jest on w aplikacji C+ ONLINE mając pakiet c+ od Vectry. Mam i oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Madekp napisał(a):

Na module , który odtwarza np. inne kanały w 4K jak Eleven Sport4k czy Fun Box4k itd  kanału C+4K nie zobaczysz  ale jest on w aplikacji C+ ONLINE mając pakiet c+ od Vectry. Mam i oglądam.

Jednak jest to chore ze strony Vectry. Poza tym ja ciągle piszę, że nie przepadam za oglądaniem sportu online. Ciągle są jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś w Vectrze pakiety internetu mobilnego (mvno Play) można zamówić wraz z modemem LTE lub 5G (dodatkowa opłata za wypożyczenie odpowiednio 15 lub 25zł).
Do LTE jest przeznaczony ZTE MF296C z wifi5 (ac), a do 5G ZYXEL NR5309 z wifi 6 (ax).
Wchodzą też nowe pakiety internetu mobilnego
S - 100GB = 40zl
M - 300GB = 65zl
L - 500GB = 70zl
XL - 1TB = 110zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Madekp napisał(a):

Na module , który odtwarza np. inne kanały w 4K jak Eleven Sport4k czy Fun Box4k itd  kanału C+4K nie zobaczysz  ale jest on w aplikacji C+ ONLINE mając pakiet c+ od Vectry. Mam i oglądam.

To ciekawe bo ja mam pakiet C+ od Vectry i nie mam po zalogowaniu do C+Online widocznego kanału C+4K, po zgłoszeniu do Vectra oczywiście spychologia do C+, po zgłoszeniu do C+ spychologia do Vectra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

C+ 4K jest na wybranych urządzeniach w C+ online, a ich lista jest na stronie C+.

Masz rację, na TV Samsung na Tizen bez problemu działa C+ 4K na wykupionym pakiecie z Vectra. Niemniej i tak zgłosiłem brak Canal+Extra 1 który nadaje cały czas mimo wykupionego pakietu CANAL+ Super Sport.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są różnice w jakości (bitrate) pomiędzy Canal+4K odtwarzanym za pomocą satelity a kablem a internetem?

 

Nie jestem zwolennikiem ogólnie oglądania kanałów telewizyjnych przez internet z kilku przyczyn, np. buforowania przed uruchomieniem kanału i problemów z odtwarzaniem podczas większych wydarzeń sportowych. Czy ktoś z Was korzystający z dekodera Smart 4K może napisać w kilku słowach czy poleca w ogóle to urządzenie?

 

W ofercie nie ma już dekoderów 4K z nagrywarką, są jedynie HD PVR. W związku z czym staje się dzisiaj przed wyborem oglądania telewizji tradycyjnym sygnałem (lecz w przypadku kablówki od Vectry nie będziemy mieć tą metodą np. Canal+4K) bądź korzystania z telewizji internetowej.


Szkoda, że nie istnieje prostsza opcja wyboru, która polegałaby na tym, że oferta telewizji internetowej oraz kablowej jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, viaplayfan said:

Można wziąć od Vectry internet mobilny i oglądać gdzie się chce w aplikacji Vectry, w CANAL+ nie ma takiej możliwości. Rozumiesz różnicę?

 

2 hours ago, maks27 said:

 

Internet mobilny Vectry działa na sieci Play i będzie działać ?

 

42 minutes ago, viaplayfan said:

https://www.vectra.pl/oferta/9361/

Mają swój mobilny internet i można oglądać wtedy w aplikacji Vectry TV Smart GO TVP Sport.

 

W Play masz internet od Play i można oglądać w aplikacji Play NOW.

 

A w CANAL+ nie ma takiej możliwości, nie obejrzy się dużej liczby transmisji LIVE na TVP Sport w aplikacji C+ Online.

Wspomniany kanał kanał TVP Sport w streamingu nie będzie działać na żadnym Internecie mobilnym tylko na sieci Vectry.  Poza siecią dostawcy zawsze będzie komunikat "Ze względów licencyjnych materiał jest dostępny tylko w sieci domowej.". @viaplayfan po raz kolejny nie wie o czym pisze.

 

vvv.jpg

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o niczym nie świadczy. Przerwa emisji danego kanału jest wszędzie, bez względu na źródło sygnału.

Program jest jeden, a w ramówce C+ 4K (np. 17 września) jest zaznaczone: 18.25 - 23.15 Ogłoszenia nadawcy 🤪

 

Zakładam, że własne kanały C+ w Canal+ Online transmitują bezpośrednio od siebie, a nie z satelity. Byłoby to mało logiczne.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mało logiczne, ale jak Polsat robił ten sam numer, to w podobny sposób i wyszło, że biorą z tv sat, bo obniżony bitrate był wszędzie.

C+ dał po prostu planszę, żeby nie pokazywać nic w kiepskiej jakości i tyle.

Na C+ 4K nie ma znaczka online, a na innych kanałach C+ jest, ale i tak doklejony, bo zostaje na reklamach, a logo wtedy znika.

Na tej planszy jest minimalny bitrate, a cały zapas z C+ 4K idzie wtedy na kanały C+ Extra jak są mecze LM i jeszcze dodatkowo biorą z dwóch kanałów dziecięcych. Polsat nie dawał tej planszy i wszystko leciało rozmazane z bardzo niskim bitrate. Tutaj jest identycznie, tylko dali planszę żeby nie straszyć ludzi.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Madekp napisał(a):

Na module , który odtwarza np. inne kanały w 4K jak Eleven Sport4k czy Fun Box4k itd  kanału C+4K nie zobaczysz  ale jest on w aplikacji C+ ONLINE mając pakiet c+ od Vectry. Mam i oglądam.

 

Jaka jest jakość obrazu na C+4K  na Canal+Online ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...