Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

55 minutes ago, Madekp said:

Wszystkie oferty z Canal+ Liga Mistrzów zniknęły w dniu dzisiejszym na moim koncie w strefie klienta. Jeszcze wczoraj były. 

U mnie nadal są widoczne. Przez link możesz wejść https://ebok.vectra.pl/service/yourOffer?page=offer&id=9392 ?

 

7 minutes ago, dsd said:

Jeszcze zobaczymy czy przy okazji przedłużenia umowy będzie jakaś presja ze strony Vectry na zmianę starego pakietu na ten droższy. Chociaż u mnie to dopiero za rok, do tego czasu mogą zmienić promocje trzy razy...

Oby zmienili na coś co można nazwać promocją, bo zaprezentowana oferta, cóż jest żenująca lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, CureMar napisał(a):

Viaplay też był (i ciągle jest) w zaporowej cenie i nic się tu nie zmieniło jeśli chodzi o jakieś promocyjne oferty

Viaplay co jakiś czas robi promocje, mają zwyczaj wysyłać mailem chyba do tych co już kiedyś choć raz subskrybowali. Końcem czerwca można było brać 3 miesiące za 18,30zł/m. Powinni na październik, listopad znowu coś wymyśleć, bo większość pewnie zrezygnuje jak zobaczy że już płacą 55 zł zamiast 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni zrobili promocję na okres wakacyjny, gdzie poza F1 nie ma nic ciekawego. Teraz już się nie spodziewaj fajnych promocji. Tym bardziej, że zaraz opuszczają nasz kraj. Jakiś czas temu usunęli nawet opcję zakupu pakietu rocznego za 44 zł / m-c.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shevchenko1987 napisał(a):

Jakiś czas temu usunęli nawet opcję zakupu pakietu rocznego za 44 zł / m-c.

No to chyba logiczne że usunęli promocje roczne, skoro mają dzialać do końca czerwca 2025.
Za 2 miesiące koniec F-1, Bundesliga od stycznia również na Elevenach, 55 zł za sam Premier League (czy za jakieś [beep]icie MMA) to lekka przesada, zwłaszcza że dwa mecze każdej kolejki PL masz na C+. Jeśli nie będzie już żadnej promocji, to trudno, jest co oglądać na pozostałych kanałach sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dsd napisał(a):

Za dwa miesiące koniec F-1, Bundesliga od stycznia również na Elevenach

48 minut temu, dsd napisał(a):

zwłaszcza że dwa mecze każdej kolejki PL masz na C+

 

Niecała Bundesliga, mały wybór spotkań w sobotę.

 

Nie ma hitu kolejki PL i Multiligi Premier League. Będzie co oglądać nadal na Viaplay.

Godzinę temu, dsd napisał(a):

większość pewnie zrezygnuje jak zobaczy że już płacą 55 zł zamiast 18.

Tam płacę 10 zł miesięcznie cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@viaplayfan W Vectrze można sobie dokupić za 55 zł. Za 10 zł już nikt nie daje, zresztą to musiała być stara promocja operatorska. Natomiast Eleveny w Vectrze są za 9,99 zł na 23 miesiące, bez opłaty aktywacyjnej, jest 50 klatek na każdym i kanał 4K. Dobra promocja.

Edytowane przez Kirk
Wycięto zaczepki niemerytoryczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, viaplayfan napisał(a):

Niecała Bundesliga, mały wybór spotkań w sobotę.

Wcale nie taki mały wybór. Cytuję: „...w rundzie wiosennej sezonu 2024/25, która wystartuje w styczniu 2025 roku, ELEVEN SPORTS będzie mógł transmitować w każdej kolejce pięć najważniejszych meczów Bundesligi...”
Chyba że chodzi Ci o godz 15.30, to pewnie będzie tylko jeden mecz "do wyboru", a może dwa. (Dlatego też mam nadzieję że nie będzie Formuły 1 na Elevenach.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet dodany miałem z select 169 ,teraz Canal Plus sport z LM -199zeta miesięcznie ,aktywacja -10 Zeta,umowa na 11 miesięcy bo tak mam resztę- platynę itd...

Do pełni szczęścia chciałbym aby Canal Plus 4k był dostępny przez moduł Ci+,a nie tylko dekoder,to jest dla mnie niezrozumiałe ,typowo żeby brać dekoder bo technicznie mogli by to włączyć przez modułCi+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dsd napisał(a):

Viaplay co jakiś czas robi promocje, mają zwyczaj wysyłać mailem chyba do tych co już kiedyś choć raz subskrybowali. Końcem czerwca można było brać 3 miesiące za 18,30zł/m. Powinni na październik, listopad znowu coś wymyśleć, bo większość pewnie zrezygnuje jak zobaczy że już płacą 55 zł zamiast 18.

Sam Viaplay tak, ale Vectra jako dostawca już nie. Tu od początku dostęp do tej usługi dodatkowej kosztuje tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, CureMar napisał(a):

[...] Tu od początku dostęp do tej usługi dodatkowej kosztuje tyle samo.

Ano racja. Przez te lata Vectra nie oferowała promocyjnie Viaplay, ja sam dostęp miałem wykupiony przez UPC albo bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomi8181 199 zł za net 450mb/s + tv platynowy,Sport na ostro,eleven,c+ super Sport, 2 moduły cam to łącznie bardzo drogo.

 

Ja mam kablówkę będącą konkurencją dla Vectry w moim mieście i płacę 120 zł za net 300 mb/s, 2 moduły cam, pakiet tv z 171 kanałami bez żadnych dubli w tym 4x Polsat Sport , wszystkie eleveny, 6 kanałów 4K (było 8 ale wycofali NASA 4K , który zakończył emisję oraz Home 4K, który miał rosyjskiego nadawcę).

 

A oferty Vectry dla nowych klientów były do tej pory tańsze od tego co mam. Zależy mi na siatkówce więc chcę mieć wszystkie 4 podstawowe kanały sportowe Polsatu bo w Vectrze się nigdy na nie nie doczekam ( Polsat Sport 3 i Polsat Sport fight).

 

Edytowane przez Piotr-Piła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...