Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie chcesz oglądać lm całą musisz płacić 65 Zeta ,do teraz miałem select i płaciłem 35,więc podwyżka 30zeta za dostęp do całego Canal Plus ,jeśli ktośa dekoder to również Canal Plus 4k ,niestety przez moduł Ci+ tego kanału nie dostaniecie i to jest dlanie jedyna wada Vectry w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając moduł ci++ ,Canal Plus 4k mamy tylko przez Canal Plus online ,ja bym wolał normalnie kanał liberalny ,inny kanały 4k przez moduł nadają lub nadawali tak jak Eurosport 4k ,dziwne że nie ma Canal Plus 4k ,wiecie dlaczego?

Kanał lineralny miało być 

Zobowiązanie na 23 miesiące ,ciekawe co tam będą puszczać jak liga mistrzów skończy sezon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten prestige to tylko dodatkowo Canal Plus dokument ,seriale i 4k ale tylko przez modem ,także nic specjalnego.W moim przypadku muszę dopłacić 30zeta miesięcznie żebymial dostęp do całej ligi mistrzów ,tylko jak się skończy to będę płacił za powtórki na tych kanałach i tu jest pies pogrzebany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, muza_tv napisał(a):

W kolekcji BBC Player też są fajne rzeczy :)

A tej pewnie nie masz w Canal+ Online z kablówki.

Nawet nie wiem. Nie po to mam C+ żeby oglądać BBC 😀

5 minut temu, Biała_vanna napisał(a):

Jak jest mniej niby lepiej? Pokrętna logika.

Szrot z naziemnej jest w pakiecie podstawowym operatora jak ktoś bardzo chce oglądać. Pakietu C+ nie kupuje się dla kanałów z naziemnej 😂

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucili by trzeci moduł ci++ do mojego pokoju to bym wziął a tak to żadna fajna oferta dla stałych klientów ,jeszcze aktywacja 10 Zeta ,zdzierstwo 

Platyna ,net 450mb ,sport na ostro plus eleveny i ten nowy Canal Plus sport to wyjdzie około 200 Zeta ,niedługo będziemy płacić 500zeta za telewizję ,brak słów 

A i jeszcze dwa moduły CI++ zamiast dekoderów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Wodnik Szuwarek said:

Szrot z naziemnej jest w pakiecie podstawowym operatora jak ktoś bardzo chce oglądać. Pakietu C+ nie kupuje się dla kanałów z naziemnej 😂

Było pisane, że nie włączysz sobie dajmy na to transmisji z TVP i C+ razem na Multi-Live, bo aplikacja operatora nie ma takiej opcji, a Ty swoje. Dla Ciebie szrot, a komuś może się przydać.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987 no i będziesz sobie ją oglądał. Tutaj chodziło o brak kanałów z naziemnej, bo nie sądzę żeby ktoś sobie jakiś dorzucił w multiview, bo niby po co 😀

22 minuty temu, Biała_vanna napisał(a):

Było pisane, że nie włączysz sobie dajmy na to transmisji z TVP i C+ razem na Multi-Live, bo aplikacja operatora nie ma takiej opcji, a Ty swoje. Dla Ciebie szrot, a komuś może się przydać.

Mam lepszą propozycję. Za 50 zł masz Entry+ z C+ Super Sport bezpośrednio u nich. Tam dobierzesz sobie jeszcze więcej kanałów do multiview.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Biała_vanna napisał(a):

Były paczki CANAL+ Online ze sportem za 29,99 zł,

Wg ostatniej faktury od Vectry za pakiet C+ Prestige+Online płacę miesięcznie 27,85 zł. Musiałbym więc o 40 zł więcej płacić za przyjemność oglądania meczów pierwszego wyboru 🤣  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, dsd said:

Wg ostatniej faktury od Vectry za pakiet C+ Prestige+Online płacę miesięcznie 27,85 zł. Musiałbym więc o 40 zł więcej płacić za przyjemność oglądania meczów pierwszego wyboru 🤣  

Mając stare, ale jare promocje nijak się nie kalkuluje przechodzić na te nowe pakiety.

2 hours ago, Wodnik Szuwarek said:

Mam lepszą propozycję. Za 50 zł masz Entry+ z C+ Super Sport bezpośrednio u nich. Tam dobierzesz sobie jeszcze więcej kanałów do multiview.

Jest to rozsądna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Biała_vanna napisał(a):

Mając stare, ale jare promocje nijak się nie kalkuluje przechodzić na te nowe pakiety

Jeszcze zobaczymy czy przy okazji przedłużenia umowy będzie jakaś presja ze strony Vectry na zmianę starego pakietu na ten droższy. Chociaż u mnie to dopiero za rok, do tego czasu mogą zmienić promocje trzy razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...