Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

On 9/4/2024 at 4:52 PM, szyzag123 said:

Dajcie znać, jak coś będzie. Ja na ten moment nic nie mam w Strefie Klienta.

Jest już oferta CANAL+ dla aktualnych klientów Vectry.

 

  1. CANAL+ Super Sport za 69 zł miesięcznie, aktywacja za 10,00 zł, okres zobowiązania: brak.
  2. CANAL+ Super Sport za 65 zł miesięcznie, aktywacja za 10,00 zł, okres zobowiązania: 23 miesiące.
  3. CANAL+ online Super Sport za 69 zł miesięcznie, aktywacja za 10,00 zł, okres zobowiązania: brak.
  4. CANAL+ online Super Sport za 65 zł miesięcznie, aktywacja za 10,00 zł, okres zobowiązania: 23 miesiące.

Ja tu nie widzę żadnej promocji... Już lepiej brać bezpośrednio od CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Przegięli, bo po co ktoś miałby wiązać się kontraktem na 2 lata i w dodatku płacić 10 zł aktywacji skoro w C+ Online jest to samo?! Kogoś tam nieźle popaprało.

 

Myślę, że cel C+ jest właśnie taki, by coraz więcej osób kupowało dostęp bezpośrednio w Canal+ online, a nie u pośredników :)

No chyba, że pojawią się jakieś oferty "utrzymaniowe". Na razie nie ma sensu wiązać się na tak długo, gdy to wszystko masz na wyciągniecie ręki bez Vectry.

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, RockyBalboa said:

A jesli macie już Canal + Prestige to macie jakąś propozycję oferty, żeby tylko dopłacić do tego nowego pakietu Super Sport? Jeśli tak, to ile?

Nie ma, można wziąć tylko nowy pakiet.

 

Just now, Wodnik Szuwarek said:

Zaletą jest brak syfu z naziemnej oraz regionalnych w C+ online, same kanały C+.

To nie jest zaleta tylko wada. Od przybytku głowa nie boli, mając te kanały można włączyć je do Multi-Live. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Zaletą jest brak syfu z naziemnej oraz regionalnych w C+ online, same kanały C+.

 

Ale w Canal+ Online bezpośrednim, masz też dostęp do kolekcji np. BBC Player, Crunchyroll czy Crime + Investigation etc.

Dostęp do wszystkich tematycznych kanałów Canal+  i ich kolekcji. Treści 4K

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...