Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@Anita Kaźmierska , ja tylko napisałem , że coś jest kombinowane w temacie Filmax 4K. Myśle , że jak ty im nie zadasz pytania , to @Bartosz1 zrobi to za ciebie :P  ;)

Być może Vectra nie miała miejsca w kablu na TVP 4K i wyłączyła Filmax 4K , a w Online im ten kanał w niczym nie przeszkadzał i go przywrócili.

Ciekawe czy jest on dostępny w Vectra Smart TV? Jeśli jest to oznacza , że w streamingu pozostanie ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Jaki masz miernik,  taki do gniazdka co się napięcie sprawdza ? 🤣 ;)

Taki który pokazuje transfer dla każdego podłączonego urządzenia w sieci lokalnej, bo ja piszę o dekoderze z Androidem.

Edytowane przez jose arcadio morales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upc nadaje, takze jest to mozliwe technologicznie, wlaczyli tak jak eleven 4k i reszta w d..... e, żeby tylko było i mieli swiety spokoj

Insight tv znalazłem kiedys w iptv i nawet tam byl z hdrem, u Vectry bez, tvp 4k z naziemnej tv nadaje z hdrem a oni  nie udostępniają tego sygnału z hdrem, słabo.... 

Wiadomo obraz jest lepszy niz na tvp sport, ale prawda jest taka, ze jest tak bo na tvp 4k to po prostu dobre full hd, a na tvp sport słabe, wlaczcie sobie na you tube fragmenty meczu z hdr to zobaczycie jak wiele braluje

A wiem co mówię bo mam najwyzszy model sony led z zeszłego roku, takze napewno nie jest to kwestia telewizora lub jego ustawień, na tych ustawieniach gram na konsoli, ogladam filmy 4k z hdrem i różnica jest spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: - Za naszą zgodą i wiedzą, Filmax 4K na czas Euro 2020 ustąpił w Vectrze miejsca kanałowi TVP 4K. Po Mistrzostwach wszystko będzie jak dawniej - poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel nadawcy kanałów Filmax 4K i Filmax HD.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/205347/vectra-bez-kanalu-filmax-4k-akt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz1 , jak ci tak zależy na Filmax 4K  włącz Vectra Online i tam oglądaj.

Masz go również z Catchup, to co przegapiłeś obejrzysz z odtworzenia:

 

 

 

https://tvonline.vectra.pl/tv/kanaly/szczegoly-programu/d1cd3d79-3198-4df3-9c33-5d0fad496e89#live

 

 

 

1.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...