Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, andii57 napisał:

Przeczytaj ze zrozumieniem , jeszcze raz po woli.. w UPC nic nie musisz przekładać mając telewizję po kablu .

Oczywiście - mając po kablu nie trzeba, ale zdecydowana większość abonentów używa dekodera i jeśli to urządzenie nie obsługuje 4K, to trzeba kabel przepiąć. Z podlinkowanego wątku:

Cytat

Potwierdzam, po czasowym wypięciu kabla z Horizona i bezpośrednim podpięciu pod TV 4K Xiaomi oraz przeskanowaniu pasma DVB-C mam odkodowane TVP 4K

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra także poinformowała że po zakończeniu mistrzostw kanał tvp4k będzie dostępny jeszcze miesiąc aby zobaczyć powtórki,następnie zostanie wyłączony.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Vectra a ogólnie ten kanał będzie wyłączony .
 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Ponadto nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety program TVP 4K nie będzie dostępny na dekoderach Smart.
 

TVP 4K chyba jest na 324 ! Bo jest EPG ale ja mam zablokowany .
 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę tylko na internet z Vectrą. Korzystam z darmowego pakietu po ich łączach z telewizji naziemnej. Nie dość, że TVP Sport zakodowali to i TVP 4K też. Dodam, że korzystam po łączu DVB-C. Dwa darmowe kanały zakodowane, które są za darmo. Brak słów.

Muszę edytować, bo kanał właśnie odkodowany. Zwracam honor Vectrze :)

Edytowane przez Mr. Brooks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport może by odkodowali!!!! U mnie nadal jest w analogu w kiepskiej jakości gdyby odkodowali cyfrowy mogliby wyłączyć z analogu Nie rozumiem tez kodowania kanałów free z satelity którego niektórzy mają w naziemnej jak Tele 5, TVS, 4fun, odkodowanie ich w cyfrze dałoby opcje wycofania ich z analogu jeśli gdzieś sa dostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...