Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem przy końcu umowy i zastanawiam się nad przedłużeniem. Mam dekoder 4730CDX, który działa "średnio" pytanie czy jest sens dopłacać 10zł do tego pvr 4k (kablowy, nie smart) czy ktoś mógłby powiedzieć jak on działa? Chodzi mi o to czy jest szybszy i nie ma takich spowolnień podczas poruszania po menu jakie mam w 4730CDX? Na koniec jeszcze jedna sprawa od 2 lat płacę za złoty, a świeci platyna (nie wiem dlaczego, ale się nie wychylam ;-) ) zastanawiam się czy to się utrzyma po przedłużeniu jak zaczną grzebać przy mojej umowie ;-) czy mam dobierać platynę, ma ktoś podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pazik napisał:

80ecc1ecc69b35921b0eb1f97002024c.jpg

Takie info mnie dziś przywitało, nigdzie nie ma informacji na ten temat.

Kanały nie świecą.

U mnie też bym ten komunikat, ale kanałów nie ma na liście, 😤

To chyba jakiś falstart ze strony Vectry 

Edytowane przez zielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyszukało:

109:VOD INFO

210- POLSAT SPORT FIGHT HD

211-POLSAT SPORT NEWS HD

224-Outdoor Channel HD

318: Nowości VOD

332-CBS Europa HD

334- Polsat Seriale HD

335- Sundance TV

336- Sci Fi Channel

417-Duck TV

418- Jim Jam Polsat

527-CBS Reality

528-Polsat Viasat Explorer

623-Disco Polo Music

624-Club Tv

625-MTV Hits

626-MTV 90s

627-Polsat Music HD

628-MTV 80s

831-RTL

832-Pro7

909-Reality Kings Tv

998-STB CARBO - instrukcja

999-aMazing

 

Jeżeli te kanały zostaną odkodowane to całkiem przyzwoita oferta bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, dany napisał:
u mnie wyszukało:
109:VOD INFO
210- POLSAT SPORT FIGHT HD
211-POLSAT SPORT NEWS HD
224-Outdoor Channel HD
318: Nowości VOD
332-CBS Europa HD
334- Polsat Seriale HD
335- Sundance TV
336- Sci Fi Channel
417-Duck TV
418- Jim Jam Polsat
527-CBS Reality
528-Polsat Viasat Explorer
623-Disco Polo Music
624-Club Tv
625-MTV Hits
626-MTV 90s
627-Polsat Music HD
628-MTV 80s
831-RTL
832-Pro7
909-Reality Kings Tv
998-STB CARBO - instrukcja
999-aMazing
 
Jeżeli te kanały zostaną odkodowane to całkiem przyzwoita oferta bedzie


U mnie tych kanałów nie wyszukuje , dekoder PVR HMC-4120

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne bedzie tak jak u nas w MM na liscie mamy stacje Vectry ale dla nas nie dostepne, tak teraz wy bedziecie widziec stacje MM z brakiem dostepu. Bo po co Vectrze 998 STB carbo instrukcja, czyli instrukcja dekodera MM czy 109 VOD info albo 999 aMazing stacja dla abonentow MM ale i tak od miesiecy obraz kontrolny. Na tej liscie powinny jeszcze byc 331 AMC HD i 908 Playboy TV.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grzechu27 napisał:

Zapewne bedzie tak jak u nas w MM na liscie mamy stacje Vectry ale dla nas nie dostepne, tak teraz wy bedziecie widziec stacje MM z brakiem dostepu. Bo po co Vectrze 998 STB carbo instrukcja, czyli instrukcja dekodera MM czy 109 VOD info albo 999 aMazing stacja dla abonentow MM ale i tak od miesiecy obraz kontrolny.

Też tak myślę - ale nie rozumiem ich logiki. Wiadomo dają zakodowane stacje Vectry dla abonentów Multimedii Polski aby ich zachęcić do przejścia pod skrzydła Vectry. A abonenci Vectry po to dostają zakodowane stacje od Multimedii żeby przejść do Multimedii - trochę nie trzyma się to kupy.

 

Zrobi się tylko niepotrzebny bałagan na dekoderze - już widzę dużo telefonów od starszych wiekowo abonentów z pytaniem dlaczego mi nie działa ten kanał przecież został dziś dodany.

 

Vectra chyba nie może tak sobie dodać kanałów których nie ma w ofercie ale ma do nich dostęp po przejęciu operatora. Na każdy kanał musi mieć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...