Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.05.2021 o 08:42, bartmeces napisał:
Mi dziś z Doku zaproponowali pakiet platynowy ,internet 450,eleven+SPN +dekoder 4K za 112 zł opłaca się ?umowa na 20 miesięcy .

Lub to co mam złoty ,eleven +SNO+dekoder pvr +telefon za 84


Pytałem czy warto ?

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj uzgadniałem warunki nowej umowy i mam dekoder 4k graphyne, pakiet platynowy, 450 internet, sport na ostro, filmbox, multiroom za 101,99 zł.

Więc sam sobie odpowiedz. Z tym, że dostaję Smarta na początek, ale mam prawo go wymienić bezpłatnie w ciągu 14 dni na graphyne.

Edytowane przez RockyBalboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2021 o 22:14, tomi8181 napisał:

Jak to ma być taka jakość obrazu jak te mecze 4k w ipli lub eleven sports 4k w Vectrze to lepiej żeby tego nie włączali, bo pewnie nawet w hdr nie będzie, jedynie taka jakość jaką ma canal plus uhd, to ma sens, w każdym innym przypadku to pseudo 4k za które ludzie przepłacają, myślą że jak mają znaczek 4k to już je mają w swoim telewizorze... 

Przy ostatnim Mundialu, gdy nadawało TVP 4K, to tam były mecze realizowane konkretnie pod rozdzielczość 4K. Korzystano z innych kamer niż dla tradycyjnego przekazu HD. Kamery szerokokątne, częściej boisko było pokazywane w całości razem z boksami dziennikarzy, sędziów i trenerów. Tych ujęć nie było w wersji HD. W HD więcej "przycięć" boiska i zbliżeń na nogi piłkarzy. Duże prawdopodobieństwo, że Euro 2020 będzie miało także dwa oddzielne przekazy - "przycięty", "ściśnięty" obraz dla HD i szeroką panoramę dla UHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RockyBalboa napisał:
Akurat dzisiaj uzgadniałem warunki nowej umowy i mam dekoder 4k graphyne, pakiet platynowy, 450 internet, sport na ostro, filmbox, multiroom za 101,99 zł.

Więc sam sobie odpowiedz. Z tym, że dostaję Smarta na początek, ale mam prawo go wymienić bezpłatnie w ciągu 14 dni na graphyne.


To masz ciut taniej ,albo smart jest tańszy .


To masz ciut taniej ,albo smart jest tańszy .

Dziś dzwoniłem cena taka sama platyna ,450net ,dekoder 4K za 112zł a 600 net 119.99


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jeśli mam już umowę a zależy mi na canal plus np. Teraz wynosi 45zl za msc ale jeśli się zobowiąże w umowie można zmienić warunki umowy np 35zl za msc? Ktoś negocjował trwająca umowę w duk ?

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2021 o 15:54, abc70620 napisał:

We Wrocławiu zostanie wyłączone 1 czerwca aż 15 kanałów analogowych: TVN7, TVN24, TVN Turbo, TVN Style, Eurosport 1, TLC, TVP Sport, Polsat Comedy Central Extra, AXN, TVP ABC, MTV Polska, Discovery Channel, 13 Ulica, Disney XD i Kino Polska.

źródło wiadomości   ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jeśli mam już umowę a zależy mi na canal plus np. Teraz wynosi 45zl za msc ale jeśli się zobowiąże w umowie można zmienić warunki umowy np 35zl za msc? Ktoś negocjował trwająca umowę w duk ?
Jeśli zostało Ci 6 miesięcy do końca umowy to możesz ją przedłużyć i wtedy możesz brać c+ za 35 zł. Innej opcji nie ma.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 17:50, szczepaniu napisał:
15zł płacę za kartę ci. Miałem do wyboru 3 okresy 12,18,24 miesiące w każdym cena ta sama. Instalacja kosztuje 10zl 

A nie czasami 100 zl instalacja ? I jeszcze pytanie czy Vectra robi jakies problemy z dokupieniem karty CI jesli posiadam juz dwa dekodery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maiilek napisał:

W dniu 25.05.2021 o 17:50, szczepaniu napisał:
15zł płacę za kartę ci. Miałem do wyboru 3 okresy 12,18,24 miesiące w każdym cena ta sama. Instalacja kosztuje 10zl 

A nie czasami 100 zl instalacja ? I jeszcze pytanie czy Vectra robi jakies problemy z dokupieniem karty CI jesli posiadam juz dwa dekodery ?

Nie w przypadku karty ci+/dekodera hd jest 10zł. W przypadku dekodera pvr/4k pvr jest 49zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szyzag123 napisał:
No ja sam za chwilę mam koniec skanowania to zobaczymy, co z tego wyjdzie.
EDIT : mi nie wyszukało tych kanałów...


Mi także nie wyszukało tych kanałów .

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...