Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ale inba. Dzwoniłem tam prosząc o kontakt z Działem Utrzymania. Pierwszy konsultant bardzo w porządku - wysłuchał mnie, następnie przeszedł do skonfigurowania dla mnie oferty. W tym momencie nastąpiło rozłączenie.
Kolejny konsultant na moje życzenie sprawdził z kim przed chwilą rozmawiałem i miałem spodziewać się kontaktu w ciągu pół godziny. Zadzwonił, odbieram telefon - głucho.
Ponownie dzwonię na infolinię - babka rzekomo nie jest w stanie sprawdzić z kim rozmawiałem 15 min temu. Mówię, że jakoś poprzedni konsultant mógł to sprawdzić. Ją to nie interesuje.
Kolejny telefon wykonuję, aby ominąć tę Panią. Odbiera losowy konsultant, przekazuje mnie do kogoś innego. Następuje przekazanie mnie do syntezatora mowy xD.
I tak parę razy byłem przerzucany lub całkowicie rozłączany.
W końcu po obiedzie spróbowałem ponownie. Pan Konsultant sprawdził z kim rozmawiałem dzisiaj i przesłał prośbę o kontakt ze mną do tego pierwszego konsultanta z Działu Utrzymania. 
Koniec końców, po prostu czekam na telefon od tego pierwszego Pana, bo podszedł do sprawy rzetelnie.

Nie mam pojęcia, czy infolinia pracuje tak zawsze, ale dzisiaj czułem się jak w cyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W apce Vectra TV Online przestał działać catch-up na programach Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Może ktoś sprawdzić, czy tylko u mnie?

Jestem coraz bardziej zawiedziony Vectrą, wciaskają ludziom TV Smart, można powiedzieć g.... jakich mało. Zakładam, że kontenerami sprowadzili z Chin i trzeba sprzedać... Zamiast rozwijać apki na telefon i TV Android, a szczególnie na Xiaomi mi box, to brną w ciemny zaułek. Logiczne jest, że tvboxy max 2,3 lata i do wymiany. Tak bynajmniej kiedyś u mnie było, a przerabiałem fergusony, xiaomi, apple  i firesticki... Wg mnie kompletnie nietrafiona strategia Vectry. Trzech kumpli wzięło Smart TV i oddawało po tygodniu. Technik śmiał się tylko po nosem... Może ich błąd polegał na tym, że mieli wcześniej (mają) Xiaomi Mi Box S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, NightRiders87 napisał:

Czy wy też nie macie tego kanału po polsku? Nie ma nawet napisów.

Ten program był bez tłumaczenia. Dla porównania sprawdziłem w apce UPC TV GO i nie było lektora. Aktualnie z tłumaczeniem leci "II Wojna Światowa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NightRiders87 napisał:

Czy wy też nie macie tego kanału po polsku? Nie ma nawet napisów.

 

e77e3462257376dae45aa7f7d644de82.jpg
 

 

Ja mam polską ścieżkę językową.

Pojawi się w VECTRZE (ale nie wiadomo kiedy) kanał - ale nie wszyscy będą zadowoleni z niego - RED TOP TV - ja osobiście nie jestem z tego zadowolony.

 

Ciekawostki: drugi kanał Red Carpet TV, a mianowicie Red Top TV ma nadawać w jakości HD i 4K. Kanał pojawi się najpierw w sieciach kablowych. Oto wypowiedź na temat koncesji kanału: "Red Top posiada koncesję na nadawanie kablowe. Po osiągnięciu zakładanego minimum 3-4 mln gniazd, włączymy transmisję satelitarną."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Tak na marginesie, ja coraz bardziej jestem przekonany, że pojawi się kanał telezakupowy w 4K. To do tego zmierza.

W .de już od jakiegoś czasu mają QVC 4K :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lukasz1122a napisał:
Dziś w nocy o 00:23 mój dekoder PVR HD pobrał nowe oprogramowanie. Nie wiem jak wam ale to nowe czarne pachnie mi bardzo softem od Canal+. To stare było chyba bardzo podobne od Platformy N


8320?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...