Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam gdzies obraz z Vectry.Mam Cyfre na 2 pokoje.Zalozylem tylko w Vectrze internet Wi-Fi.Place przez najblizszy rok 19,90,a przez kolejny rok 49,90 za lacze 256 kb( w nocy razy dwa),ktore po roku,a moze nawet wczesniej wzrosnie dwukrotnie.Srednia wyjdzie mi wiec 35 zl/mies,a predkosci wzrosna dwukrotnie.Jedyna usluga ktora warto bylo posiasc jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dudek: W cyfrówce Vectry jest to co na analogu + dodatkowe programy niedostępne w analogu z powodu jego ograniczonej przepustowości. Już nie mówiąc o tym że kanały nadawane cyfrowo nie szumią, są lepszej jakości, a dźwięk (na części kanałów) jest w DD5.1 (lub DD Stereo) ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile będą chcieli za ten pakiet?

9,90 zł

 

Ktoś wie, jakiego typu "produkcje" nadaje ten SPICE ?

Info ze strony http://www.cyfrowavectra.pl:

SPICE

Spice to program wyłącznie dla dorosłych i zawsze na najwyższym poziomie. Codziennie po 23.00 odkrywasz w nim wszystko, czego nie możesz zobaczyć w dzień. Gorące filmy dla pełnoletnich widzów. Najpopularniejsze gwiazdy kina erotycznego. Hity i premiery każdej nocy. Dzieci już dawno śpią? Włącz Spice i przypraw swoje życie odrobiną pikantnych wrażeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem o tym, bo kilka lat temu gdy na rynek polski wchodził Explorer mówiono, że stacja może dzielić czas antenowy z jakimś programem dla dorosłych. Jednak na dekoderach obydwie stacje meldują się na dwóch różnych kanałach. Gdyby był jakikolwiek związek między nimi to, wydaje mi się, zlokalizowano je na jednej pozycji tak jak to nadal jest z Cartoon Network i TCM.

 

Edycja Burli: Wyrzucone zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasat Explorer jest po polsku, z tym się zgodzę 8) ale muszę powiedzieć że zostałem mile zaskoczony że kanał erotyczny dzielący czas antenowy też nadaje po polsku, tym bardziej zaskoczony będę jeżeli tylko Vectra dostąpiła tego zaszytu ( :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest cennik tych pakietów dodatkowych??

Dodali chyba Kuchnia TV do oferty razem z F Men i Luxe

 

Pakiet Złoty Cyfrowy: 52,90 zł. (Umowa na 2 lata: 39,61 zł.)

HBO, HBO2, HBO Comedy: 24,00 zł. (pierwsze 6 miesięcy - 19,90 zł.)

Cinemax, Cinemax2: 10 zł. dla abonentów HBO, 20 zł. dla pozostałych

HBO1+ HBO2+ HBO Comedy+ Cinemax1+ Cinemax2+ AXNCrime+ AXNSciFi : 24 zł pierwsze 3 mies. kolejne 12 mies. 34 zł

Pakiet Canal+: 39,00 zł.

Pakiet Akcja i Sensacja (AXN Crime, SCI-FI): 5,00 zł.

Pakiet Dziecięcy (Boomerang, ZIG ZAP): 5,00 zł.

Pakiet Styl Życia (Kuchnia.tv, dalej lepiej nie pisać :lol: ): 5,00 zł.

Pakiet Spice (Viasat Explorer, Spice): 9,90 zł.

 

 

@jaceksobczak Zadzwoń na infolinię w celu aktywacji pakietu Spice za 9,90 zł. i będziesz miał "jasność" :lol:

 

Edycja Burli: Wyrzuciłem zbędne cytowanie i w związku z tym zmodyfikowałem nieco posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Vectra włączyła w cyfrówce nowy program: EWTN o ile dobrze pamiętam na kanale 120. Jest to chyba kanał katolicki nadawany w angielskiej wersji językowej. Spodziewałem się ciut ciekawszych nowych kanałów (nie obrażając oczywiście religii i ludzi lubiących takie programy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zmierza się do tego, by pakiet Złoty Cyfrowy kosztował wszędzie 52,90.

 

@jaceksobczak - czy Vectra informowała o tym dodatkowym 10zł za pół roku jako specjalna dopłata do telewizji cyfrowej, tak jak ty o tym piszesz, czy po prostu jest to traktowane jako podwyżka ceny głównego (złotego) pakietu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o Olsztyn

 

@CYFROmaniak

 

Przy odbiorze dekodera podpisuje sie regulamin , mamy tam napisane ze po pol roku placi sie wedlug cennika , a w cenniku vectry Złoty cyfrowy kosztuje 52,90

 

Nowe osoby jak teraz podpisuja umowy na kablowke na złoty maja cene wyjsciowa 52,90 od tego sa znizki w zaleznosci na jak dlugo sie podpisze umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...