Jump to content

Recommended Posts

Czy jest szansa ze pakiet Sport na Ostro polaczy sie z pakietem Eleven albo ze dodadza do niego jakies nowe kanaly ? Place za SnO 5,90 zl i zastanawiam sie czy z niego nie zrezygnowac bo wiadomo ze praktycznie nic juz w nim nie zostalo.

Abonenci Vectry od dawna liczą, że w Sporcie na Ostro pojawi się Polsat Sport News i Fight.

8 godzin temu, Konteczko napisał:

Czy jest szansa ze pakiet Sport na Ostro polaczy sie z pakietem Eleven albo ze dodadza do niego jakies nowe kanaly ? Place za SnO 5,90 zl i zastanawiam sie czy z niego nie zrezygnowac bo wiadomo ze praktycznie nic juz w nim nie zostalo.

Ja płacę 15zł za pakiet SnO z Elevenem i nie wiem czy go zostawię :D

W dniu 14.04.2019 o 12:56, Konteczko napisał:

Przy przedłużeniu umowy na 32 miesiące możesz dostać eleven połączony ze sno za 5,90 zł. 

W dniu 14.04.2019 o 13:11, Xentic napisał:

Abonenci Vectry od dawna liczą, że w Sporcie na Ostro pojawi się Polsat Sport News i Fight.

Polsat Sport News nawet jakbym miał wejść to nie do pakietu Sport na Ostro tylko do Złota

Masz jakieś źródło tej informacji? Ostatnio po raz kolejny przegapiłem motogp w tv i przyznam, że mocno mnie zainteresowałeś.

4 godziny temu, lukasz1122a napisał:

Polsat Sport News nawet jakbym miał wejść to nie do pakietu Sport na Ostro tylko do Złota

Skąd taka informacja? Polsat Sport Extra też jest w SnO.

A najlepszym wyjściem byłoby takie, jak zrobiła TOYA - uwolnić cały pakiet sportowych do Platynowego.

Posiadam  trzy pakiety Vectry w usłudze w Online :

1. Platyna    ( zawiera Eleven 4)
  2. Platyna + SNO zawiera (Eleven 2 oraz Eleven 4)
  3. Platyna +SNO+ Eleven ( Eleven Sports 1,2,3,4 oraz Eleven Sports 1 4K)

Trochę dziwna ta pakietyzacja. Co od początku jak jestem na forum podkreślam. ;)

2 godziny temu, Xentic napisał:

Skąd taka informacja? Polsat Sport Extra też jest w SnO.

Polsat Sport News patrząc po innych sieciach kablowych jest w tańszych pakietach

No tak, ale mimo wszystko Vectra to Vectra i niestety swoje dziwactwa ma. @kingofsouth już wspomniał o pakietyzacji, ale na tym się nie kończy lista grzechów tego operatora.

• Upvote 1

Wpadam do Was jak co 2 lata😁

Kończy mi się umowa, obecnie mam 30mb/srebrny za nieco ponad 40zł. Chciałem wziąć platyne/150mb (ew. 300), idzie to dostać do 70zł ? Dzisiaj dostałem propozycję za 95zł (do końca umowy nieco ponad 3 miesiące) ale trochę to lipą zalatuje..

Edited by Speedlink

Witam,obecnie mam pakiet super film i sport,sno,eleven,canal+select,Multiroom i internet 100mb. Płacę 176,90 zł. Wypowiedzenie złożone.Jak myślicie co mogę ugrać?Chciałbym płacić trochę mniej.

Witam. Również mam pytanko obecnie mam 100 Mbit za 35 zł do końca zostało mi 1.5 miesiąca. Mam pytanko czy to już jest max cena czy można zwiększyć do 150 Mbit za 35 zł . Pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka