Jump to content

Recommended Posts

Powodzenia w negocjacjach i pochwal się co wywalczyłaś. Za jakiś czas mnie też czeka taka zabawa. :)

Kolejna propozycja ;)

Platyna 4K + Multiroom (bez 4K) + SnO + Eleven + Canal+Select + HBO Go + Internet 300 mb/s za 164,79 zł na 24 m-ce.

Posted (edited)

Coraz lepsze propozycje. Tak trzymaj. :)

Tak przy okazji jaki masz teraz pakiet i ile za niego płacisz?

Edited by Arkon

@Arkon, teraz mam sprzed 4 lat (albo 6??) Platyna PVR + SnO + Eleven + Canal+ Prestige + Internet 60 mb/s za 140,80.

Trochę przepłacałaś, teraz musisz ostro negocjować. Dawaj znać jak idą postępy i jeszcze raz powodzenia.

Posted (edited)

Było wcześniej 125 zł, ale dobralismy Eleven za 15 zł, bo zależało nam na czasie. Wszystko jest już na czas nieokreślony, tylko właśnie paczka Eleven jest do czerwca. Dzięki za pomoc, na pewno napiszę, jeżeli coś się uda ugrać. :)

/edycja

Czy zdarzyło się komuś, że dzwonił konsultant nie tylko z DUK z Gdyni, ale i z numeru komórkowego z Warszawy?

/edycja2

Propozycja ostatnia:

Platyna 4K + Multiroom PVR + SnO + Eleven + Canal+Select + HBO Go 4 miesiące za darmo + Internet 100 mb/s za 129 zł. Z Internetem 300mb/s - 144 zł. 

Edited by AniaR

Dwa dekodery pvr? Czy platyna 4k z modułem?  Po drugie na czym Tobie najbardziej zależy?😁

@Madekp, zależy mi na tym co wyżej w ofertach. 4K, wszystkich sportowych i Internecie 300 mb/s + Multiroom. Dekoder 4K z oferty jest z nagrywarką, dekoder do Multiroomu Full HD z nagrywarką. 

EPG nagle samo z siebie zaczęło poprawnie działać, jakaś czarna magia chyba... 😲

Posted (edited)
19 godzin temu, AniaR napisał:

@Madekp, zależy mi na tym co wyżej w ofertach. 4K, wszystkich sportowych i Internecie 300 mb/s + Multiroom. Dekoder 4K z oferty jest z nagrywarką, dekoder do Multiroomu Full HD z nagrywarką. 

Dla mnie dzisiejsza czyli druga propozycja to 4 m-ce HBO GO gratis do tego co posiadam. Pierwsza z przed 2-óch tygodni to upust 2zł i reszta bez zmian. Jakiś tam postęp jest 108.60zł + HBO GO 4-m-ce.  Oczywiście odmowa z mojej strony. Muszę czekać na ....

Edited by Madekp

Witam!

Zdecydowałem się dołączyć do forum, mam za sobą sporo rezygnacji/ponowień/negocjacji.

Obecnie jestem kolejny raz przed końcem umowy.

Poprzednia umowa wynegocjowana: wizyta w biurze + rezygnacja na piśmie + telefon z Vectry:

Abo 69.90/24 miesiące

TV Pakiet złoty + sport na ostro + łącze 100mb/10mb upload (realnie 85 - 90 mb, upload pełny)

Dekoder z nagrywarką 1TB

Właśnie zbliżam się do końca umowy, widzę już połączenia nieodebrane z wiadomych telefonów. Jestem zadowolony z obecnego pakietu (w domu jestem gościem, praca po 10/12h), net śmiga, wifi nie gubi zasięgu (sprzęt audio na wifi).

Nie zależy mi na pakietach TV, bardziej na pakiecie neta.

Chcę praktycznie to samo + celowanko w 150 mb/20 upload lub 300mb/20 upload. Jakieś sugestie?

Net 150 spokojnie powinieneś otrzymać w podobnej cenie. Co najwyżej możesz próbować uzyskać Platynę, ale jak Ci nie zależy, to nie ma sensu.

Tak jak kolega @Arkonwspomniał 150 bez łaski powinieneś otrzymać. Ja bym powalczył o 300mb. Pamiętaj @RentoniX że przy prędkości 150mb jest 15mb uploadu.

Miał ktoś przypadek, że oprócz DUK kontaktował się z Wami pracownik z biura z Warszawy z numeru komórkowego? Miał wiedzę o moim wypowiedzeniu, biegła znajomość oferty Vectry, przedstawiona dobra oferta, która została przeze mnie zaakceptowana, termin przyjścia techników ustalony, a techników brak. Infolinia nie ma informacji o przyjściu techników w swoim systemie. Biorę pod uwagę próbę oszustwa, ale nie wiem jaki miałby być cel oszusta, bo nie prosił o zupełnie żadne dane. Mam imię, nazwisko, numer telefonu owego przedstawiciela. Telefonu nikt nie odbiera, a Internet mówi skąpo o tym numerze w jednym komentarzu, że to "Vectra". 

Ja tak miałem.Odezwał się do mnie pracownik który przedłuża umowy w Warszawie.Żadnych problemów nie było.Umówił technika z mojego miasta na poniedziałek i tak przyszedł.Tego samego dnia rano dostałem sms od vectry że ma przyjść.

Witam. 

Mam pytanko...cesja złożona, za mnie obowiązywać umowa na mnie od 1 kwietnia. Czy mogę już teraz śmiało złożyć wypowiedzenie gdy nam umowę do 31.08 i czy mogę to zrobić przez internet?

Wiem, że już to pytanie padało, ale chciałbym jeszcze raz się upewnić: czy najnowsze modele dekoderów Vectry (HD, PVR) oferowane abonentom umożliwiają ustawianie własnej listy kanałów, tak jak w oprogramowaniu NOVO?

Myślałem nad przedłużeniem umowy przy której wymienionoby mi obydwa dekodery. Setkowa lista kanałów nie wchodzi jednak w grę dla niektórych moich domowników. 

Ja mam dekoder 4k i nie można listy od 1 ustawic. Powiem więcej nie mozna tez telegazety włączyc. Nie ms takiej opcji. Chyba że nie umiem tego znalezc

@cyfromaniak niestety nie ma takiej opcji - nowe dekodery posiadają soft Graphyne a tam nikt nie pomyślał o własnych listach kanałów od nr 1... to powód dla którego przy przedłużaniu umowy zostawiłem sobie stary dekoder 5830cdx Te nowe to jakaś porażka, ani przelotek nie maja, ani własnych list układać nie można, na dodatek jakieś takie małe i plastykowe jak z chińskiego targu...

Dzięki za odpowiedź. W takim razie chyba nie będę się śpieszył z wymianą. PVRka trochę zamula, ale po wyłączeniu z pradu raz na kilka tygodni daje radę. 

W dniu 13.03.2019 o 10:21, Internauta napisał:

Technik przyniósł ubee czarny 2 zakresowy pracujacy jako modem. Aktywowałem za free WiFi i wsio śmiga. Nawet DNS dodałem jako trzeci 1.1.1.1 jakby padły te z Vectry.

Tak z ciekawości pytam: w jaki sposób wpisałeś dodatkowy DNS  do routera Vectry (lub cokolwiek, o np. przekierowaniach portów nie wspomnę...), bo o ile wiem, nie ma takiej możliwości. No chyba, że coś się zmieniło... Z kolei konfiguracja przez stronę ebok jest baaardzo ograniczona, właściwie sprowadza się tylko do możliwości zmiany nazwy sieci wifi/hasła, kanału i trybu pracy urządzenia bridge/router.

Hej. W ubee działało hasło kotekdomowy ale już chyba nie działa. Odkrecilem kabel i zrobiłem reset na małym przycisku z tyłu. Po włączeniu zapytał o nowe hasło i login. W polu DNS wpisałem te z Vectry i jako trzeci 1.1.1.1. Wkrecilem kabel dołączyłem zasilacz. Działa.

Co do portów to były pozamykane. Dopiero 5 telefon na infolinię i trafiłem na kumatego. Powiedziałem że mam kamerki na parkingu i NAS. Zrobił że mam ok.

Posted (edited)
Hej. W ubee działało hasło kotekdomowy ale już chyba nie działa. Odkrecilem kabel i zrobiłem reset na małym przycisku z tyłu. Po włączeniu zapytał o nowe hasło i login. W polu DNS wpisałem te z Vectry i jako trzeci 1.1.1.1. 

Hm, o takich sztuczkach resetami, domyślnymi hasłami czytałem już kilka lat temu. Z tym, że zazwyczaj działały do momentu ponownego podłączenia i synchronizacji urządzenia z siecią Vectry, a potem modem/router wracał do ustawień pobranych od operatora.

Wkrecilem kabel dołączyłem zasilacz. Działa.

Jesteś pewien? Sprawdziłeś np. wchodząc ponownie w ustawienia?

Co do portów to były pozamykane

No raczej trudno, żeby były pootwierane. Zresztą skąd router miałby wcześniej "wiedzieć" które porty maja być przekierowane oraz na jakie adresy ip w sieci wewnętrznej.

Dopiero 5 telefon na infolinię i trafiłem na kumatego. Powiedziałem że mam kamerki na parkingu i NAS. Zrobił że mam ok.

Ja ten temat "od zawsze" w Vectrze załatwiłem własnym routerem (ichni modem ustawiony tylko w trybie bridge), który bez łaski i proszenia się konfiguruję jak chcę i kiedy chcę według własnego uznania i potrzeb. Ale to tak trochę OT, widzę, że w sprawie konfiguracji vectrowego sprzętu generalnie nic się nie zmieniło.

Edited by Stanley99

@Arkon daję znać, że wzięłam Platyna 4K PVR + Multiroom HD PVR + SnO + Eleven + Canal+ Select + HBO Go na 4 miesiące + Internet 100 mb/s na 24 miesiące za 129,80. Upgrade do 300 mb/s +15 zł.

Technik dał modem czarny dwuzakresowy ubee (do 250 mb/s), który podobno jest lepszy od tego białego w zasięgu Wi-Fi (kilkupokojowe mieszkanie) i wg niego nawet przy upgrade do 300 mb/s wg niego warto poświęcić 50 mb dla tego zasięgu. Sama nie wiem? Mam 14 dni na ewentualną zmianę. 

Na Multiroomie nie mam obecnie wszystkich Eleven oraz paczki Canal+.