Jump to content

Recommended Posts

Dlatego właśnie chcę powalczyć o multi za 10zł, SnO za 1zł i Eleveny za 3zł. Temu też, na SnO i Eleveny będę wysyłał wypowiedzenie.

Jakby nie patrzeć to 5zł na multi i 11zł na SnO i Eleven mogłoby być zaoszczędzone. Odejmiesz 16zł od 94zł i jest 78zł. :D

Przy podwyzszaniu predkosci internetu ze 100 mb/s do 150 mb/s upominac sie o jakis konkretny model modemoroutera czy to bez wiekszej roznicy co dostane ? Oczywiscie zamierzam zlozyc wypowiedzenie i dopiero wtedy upomniec sie o wymiane sprzetu. Chyba ze taka wymiana nie przysluguje w tym przypadku. Aktualnie mam Cisco EPC320.

Jestem po pierwszej rozmowie z duk w sprawie umowy. Pierwsza rozmowa nie jest  źle 2zł mniej od tego co mam.

Witam.Mój abonament w vectrze kończy się 28 lutego.W połowie stycznia złożyłem wypowiedzenie.Do tej pory nikt z infolinii nie odezwał się do mnie w sprawie przedłużenia umowy.Wcześniej zawsze jak składałem wypowiedzenie to był jakiś odzew.Tym razem cisza.

No właśnie tak się zastanawiam nad tym.Zawsze dzwonili a teraz cicho.Pewnie jak do jutra nie zadzwonią to sam to zrobię.Dzwonić na infolinię tak?

6 godzin temu, mariano666 napisał:

Dzięki.Spróbuję coś zadziałać sam jak oni nie chcą dzwonić.

Napisz co zalatwiles pozdr.

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat.  Jak cos to tutaj zapraszam do dyskusji w temacie 4K Vectra.  Będzie większy porządek ;) 

Edited by kingofsouth

Moim zdaniem wszystkie informacje powinny zostać tutaj. Wchodzi się w wątek i wszystko jest. Ale to już nie moja sprawa.

• Upvote 1

Dla porządku postanowiłem te posty dotyczące 4K przenieść do tego nowego tematu, bo z tego co się orientuję, to tutaj sporo abonentów szuka informacji głównie o tym, jak sobie wywalczyć lepszą ofertę na nowy okres, więc żeby im tego nie utrudniać a jednocześnie umożliwić swobodną dyskusję o nowej technologii, to niech ten nowy temat też będzie :)

• Like 1
  • Upvote 1

Powinni za darmo wymieniać moduł CI na taki który będzie obsługiwać 4K. Jeżeli jest taka możliwość techniczna.

10 minut temu, jaceksobczak napisał:

Powinni za darmo wymieniać moduł CI na taki który będzie obsługiwać 4K. Jeżeli jest taka możliwość techniczna.

Moduły Cam mają możliwość obsługiwania 4K.Przynajmniej w mojej kablówce tak jest (Asta-Net) .Inna kablówka  Petrus też ma kanały 4K a w ofercie tylko moduł CAM bez dekoderów UHD.

Na TVonline ukazał sie Eleven Sport1 4K, oglądam, nie zacina się . Na razie nie ma szczegółów dot. procedur wymiany sprzętu na 4K.

Są warunki migracji lub dołożenia dekodera 4k. Zadzwoń na infolinię i się dowiesz.

Tu masz w skrócie.

Dekoder i treści w standardzie 4K dostępne są w Vectrze od 27 lutego 2018 roku. Obecni klienci operatora otrzymają dekoder 4K za dodatkową opłatą. Posiadacze dekoderów PVR wymieniający sprzęt dopłacą 10 zł miesięcznie, a użytkownicy dekoderów HD - 20 zł miesięcznie. Aktywacja urządzenia w ich przypadku wyniesie 0 zł. Nowi Klienci mają do dyspozycji od 5 marca 2019 roku ofertę zawierającą Pakiet Platynowy i ELEVEN wraz z dekoderem 4K w cenie 79,99 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna dla nowych klientów to 59,90 zł.

W dniu 25.02.2019 o 21:09, mondas napisał:

Napisz co zalatwiles pozdr.

A więc.Dekoder z nagrywarką+Pakiet platyna+300Mg internet+Sport na ostro+Pakiet Eleven+4 miesiące Hbo=99,99.