Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, szyzag123 napisał:

A co ogólnie na tych testach jest? Bo robiłem wczoraj koło północy skanowanie pełne na module i mi nic nie wyskoczyło.

Kanały niedostępne. To będzie chyba coś od Kino Polska. Na pewno Kino TV HD i może Docubox i jeszcze któryś. A i wszystkie 3 te kanały są w HD.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś wcześniej dyskusję nt hasła do panelu admina modemów (aktualnie UBEE).

Dane są banalnie proste, można wierzyć lub nie ale sprawdźcie sami szczególnie na modemach tej firmy.

Login: kotekdomowy
Hasło: marcowaniedomowe

 

na UBEE EVW32C na pewno działa. Zbyt wiele nie da się tam zrobić, ale jesli w ogóle coś to tylko tryb router, nie bridge - ten jest jeszcze bardziej ograniczony.
Pracownicy (lub ściśle wtajemniczony management team oraz systemy powiązane z eBOK) głównie obczajają ten modem przez SNMP v3 (v1 i v2C są po wgraniu CM Config - provisioning wyłączane).


Jestem wkurzony i jednocześnie zniesmaczony, że w tym badziewiu nie da się (zablokowane) wyłączyć WiFi bez interwencji z ich strony, nawet znając to hasło. Z tego też powodu jeśli nie zostanie w najbliższych dniach taka możliwość udostępniona opublikuję dalsze informacje co zrobić aby sobie z wyłączeniem WiFi poradzić.

Generalnie firmy NIE POLECAM! Już Netia oferuje większą swobodę, pozostając przy polskich firmach chcąc wspierać Polskie przedsiębiorstwa.

Firma żenada.b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w ofercie nam się zapowiadają:

- 1.02. usunięcie kanału Vectra Events,

- 1.02 Kino TV zmienia jakość nadawania z SD na HD,

- 1.02. usunięcie dubla kanału Travel Channel,

- 1.02. Nat Geo Wild zmienia się w National Geographic Wild,

- 1.02. FOX HD zmienia logotyp,

- 6.02. H2 zmienia się w History 2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukasz1122a napisał:

Zmiany w ofercie nam się zapowiadają:

- 1.02. usunięcie kanału Vectra Events,

- 1.02 Kino TV zmienia jakość nadawania z SD na HD,

- 1.02. usunięcie dubla kanału Travel Channel,

- 1.02. Nat Geo Wild zmienia się w National Geographic Wild,

- 1.02. FOX HD zmienia logotyp,

- 6.02. H2 zmienia się w History 2.

 

 

Nie licząc pierwszej pozycji, reszta, jak dla mnie, to nie są zmiany oferty. Takie zmiany jak zmiana nazwy, czy logo, będą przecież u wszystkich operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2019 o 00:49, neblyn napisał:

Jestem wkurzony i jednocześnie zniesmaczony, że w tym badziewiu nie da się (zablokowane) wyłączyć WiFi bez interwencji z ich strony, nawet znając to hasło. Z tego też powodu jeśli nie zostanie w najbliższych dniach taka możliwość udostępniona opublikuję dalsze informacje co zrobić aby sobie z wyłączeniem WiFi poradzić.

Generalnie firmy NIE POLECAM! Już Netia oferuje większą swobodę, pozostając przy polskich firmach chcąc wspierać Polskie przedsiębiorstwa.

Firma żenada.b

 

to chyba jest dostęp do danych diagnostycznych możliwy i bez hasła np z arrisów przynajmniej u mnie to tak wygląda na arisie właśnie :))) niezła bajka. z tego co wiem to będzie możliwość wyłączenia modułu wifi w przyszłości ze strefy klienta. teraz potrzebują jeszcze podkładki w postaci zgłoszenia - faktycznie wielki problem dyskwalifikujący firmę.

 

a co do tego narodowego bełkotu to vectra jest tak samo polska jak netia także tu powstaje pytanie: kto płaci ci za pisanie takich głupot, konkurencja czy jedyna słuszna partia :) tak czy siak żenujący poziom wpisu, ręce opadają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Internauta napisał:

Telefonicznie nie da się wyłączyć Wifi w UBEE a Ty chcesz ta opcję w Strefie klienta? :)

ale mają modemy w których możesz wyłączyć przyciskiem na urządzeniu. ten cały lament to sztuczne kręcenie afery tak oczywiste że aż szczypie w oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Internauta napisał:

Cisco ma to wiem. Ale taki ubee już nie. Trzeba osobiście w lokalnym biurze napisać pismo ze nie chce się WiFi. Na [beep] nie da rady.

nie tylko cisco. 'na słowo' Ci nie wyłączą bo masz w umowie zapisaną taką usługę. dlatego musisz złożyć pisemną dyspozycję żeby ci na stale wyłączyli na ube żebyś potem reklamacji nie pisał że ci wifi nie działało. na pozostałych taką dyspozycję składasz palcem na obudowie modemu :) jak dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...