Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Kliknąłem w strefie klienta że chcę kontakt i po 2 minutach już był telefon :)

 

Bez złożenia wypowiedzenia koleś zaproponował mi w tej samej cenie co mam teraz  czyli 89.89zł (2 lata temu dostałem to po złożeniu wypowiedzenia) złoty z pvr + internet zwiększony ze 100 do 150mb plus wymiana sprzętu czyli dekoder i modem. Dekodera nie chcę wymieniać bo mam swoje filmy nagrane ale modem to niby muszę (mam arrisa bez wifi).

Jest tu ktoś  z Radomia i coś ogarniał ostatnio w temacie przedłużania? Bo u nas w zasadzie nie ma konkurencji dla Vectry i zawsze gorsze oferty dostajemy. Nic dodatkowego mnie nie interesuje bo tv rzadko oglądam a net szybszy niż 100mb nie wykorzystam (ograniczenia sprzętowe). Jedynie cena niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Micho napisał:

Jest tu ktoś  z Radomia i coś ogarniał ostatnio w temacie przedłużania? Bo u nas w zasadzie nie ma konkurencji dla Vectry i zawsze gorsze oferty dostajemy

 

W Radomiu jest konkurencja dla Vectry i to dość mocna. Na takim Ustroniu jest jeszcze Orange, UPC i Korbank! Ja mam Platynę, SnO, Eleveny, HBO, Canal+, Multiroom i internet za 156 zł...Żeby jeszcze w Vectrze było Sundance TV i AMC to byłaby to oferta idealna...UPC i Orange wychodzi drożej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Micho napisał:

Bez złożenia wypowiedzenia koleś zaproponował mi w tej samej cenie co mam teraz  czyli 89.89zł (2 lata temu dostałem to po złożeniu wypowiedzenia) złoty z pvr + internet zwiększony ze 100 do 150mb

 

W tej cenie powinna być Platyna, Net 150, SNO i PVR, może i Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KENZO u mnie niby centrum a nic oprócz Vectry nie ma :) Korbank roznosił ulotki ale jak sprawdzałem, to moja ulica nie jest obsługiwana, to samo UPC. 

Najgorsze, że ja żadnych dodatkowych pakietów nie potrzebuję. Chciałbym z ceny zejść ale oni wolą dołożyć pakiet, niż obniżyć cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to przy przedłużeniu na przynajmniej 32 miesiące (nie ważne czy na tych samych zasadach czy z krajowej) można dostać pakiet Eleven, SnO za 2,90 zł. Ewentualnie za 0,01 zł ale na 18 miesięcy, po czym się wyłącza. Od 12 grudnia (po nowelizacji prawa telekomunikacyjnego) można składać wypowiedzenia właściwie w każdy możliwy sposób, w tym telefonicznie i na kontakt@vectra.pl, nie jest już wymagany własnoręczny podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, daniel9898 napisał:

.... Od 12 grudnia (po nowelizacji prawa telekomunikacyjnego) można składać wypowiedzenia właściwie w każdy możliwy sposób, w tym telefonicznie i na kontakt@vectra.pl, nie jest już wymagany własnoręczny podpis....

 

 

 Poważnie? Nie wiedziałem o tym. A jakieś artykuły tej podstawy prawnej mógłbyś zacytować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem telefon z DUK 
mam aktualnie  net 100mb  +  tv stalowy za 49 zł.
 

Zaproponowali mi przeskok na net 300mb +7zł plus do TV Eleven + 2,99  zł
za około 60 zł  
300mb , stalowy +Eleven

 

Można coś jeszcze wytargować ?

minusem jest umowa na TV na 32 miesiące  a standard na neta 24 miesiące   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Fabrykant napisał:

 Poważnie? Nie wiedziałem o tym. A jakieś artykuły tej podstawy prawnej mógłbyś zacytować?

 

Fajny opis znalazłem tutaj, wprawdzie chodzi o Orange ale dotyczy to wszystkich: https://www.orange.pl/lp/nowelizacja2018 Generalnie to ja jestem tego pewien bo tam pracuję i wiem ile się zmieniło po 12 grudnia. Skończyło się też aneksowanie umów telefonicznie, po nowelizacji oferta musi być najpierw dostarczona na trwałym nośniku i dopiero można zmienić warunki umowy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, daniel9898 napisał:

 

Fajny opis znalazłem tutaj, wprawdzie chodzi o Orange ale dotyczy to wszystkich: https://www.orange.pl/lp/nowelizacja2018 Generalnie to ja jestem tego pewien bo tam pracuję i wiem ile się zmieniło po 12 grudnia. Skończyło się też aneksowanie umów telefonicznie, po nowelizacji oferta musi być najpierw dostarczona na trwałym nośniku i dopiero można zmienić warunki umowy. 

 

O ile dobrze rozumiem to co jest tam napisane, to na odległość można zmienić umowę lub od niej odstąpić w ciągu 14 dni. Nie ma nic o zdalnym wypowiedzeniu umowy. Wydaje się więc, że nadal wypowiedzieć umowę trzeba pisemnie lub w salonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wysyp testów. Aż 3 nowe testy. Ciekawe, co tam będzie?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...