Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, eurofan98 napisał:

Model ARRIS HMC 4120, wersja oprogramowania: 5.1.3

Wymuś aktualizację, powinna być 5.2.2 - na 5.1.3 rzeczywiście mógł się restartować na 536.

Jeżeli nie znajdzie albo pojawi się jakiś problem w trakcie to zgłoś to konsultantom, żeby technik to sprawdził i ewentualnie wymienił na nowy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś składał ostatnio wypowiedzenie i może się pochwalić, czy dostał ofertę konkurencyjną do UPC, które ma teraz promocję: TV 163 kanały, PVR, HBO, net 300 mb/s za 89 zł?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2018 o 18:43, jose arcadio morales napisał:

Wymuś aktualizację, powinna być 5.2.2 - na 5.1.3 rzeczywiście mógł się restartować na 536.

Jeżeli nie znajdzie albo pojawi się jakiś problem w trakcie to zgłoś to konsultantom, żeby technik to sprawdził i ewentualnie wymienił na nowy.

Z ciekawości sprawdziłem czy mój Arris zobaczy aktualizację, i nie, nie znajduje nowego softu, 5.1.3 i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry mój błąd. Nie ten model. Faktycznie HMC 4120 ma 5.1.3, najnowszą. ;)  Nic nie zgłaszaj.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2018 o 00:32, ra74 napisał:

Czy może ktoś składał ostatnio wypowiedzenie i może się pochwalić, czy dostał ofertę konkurencyjną do UPC, które ma teraz promocję: TV 163 kanały, PVR, HBO, net 300 mb/s za 89 zł?

Mi zaproponowali pakiet: Platyna + MR + C+ Select + CI+ + dekoder bez PVR + SNO + Eleven + 150 mbps za 119 zł/m-c.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, djadijos napisał:

Pytanie takie, w Vectrze jest coś takiego jak ReplayTV tyle,że dyskowe??

m).

Sam pomyśl: czy jest możliwe że dekoder jednocześnie nagrywa te 200 programów 24h na dobę i trzyma te wszystkie nagrania przez kilka dni na dysku 500gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po złożeniu wypowiedzenia w ten sam dzień zadzwonił konsultant, do tej pory miałem tylko internet z Vectry 150mb za 43 pln.

Aktualnie interesuje mnie internet 150mb + Tv złoty + eleven + moduł Ci + dekoder hd bez nagrywarki, za ten pakiet konsultant zaproponował cenę 95 pln, no i pytanie, czy to dobra oferta czy się wstrzymać, umowę mam do końca lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy wie ktoś, czy w czasie trwania umowy można zmienić dekoder PVR na moduł CI+?

W mojej lokalizacji weszła niedawno Vectra, aktualnie mają online promocje świąteczną na pakiet Platynowy + Sport na ostro + Eleven + 600 Mb/s internet za 99zł, jednak online zamawiając jest tylko dekoder PVR. Zamawiając przez infolinię lub salon nożna wybrać moduł CI+, ale oferta jest już kompletnie inna.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2018 o 13:53, aoitsuki napisał:

Dzwonił do mnie DUK zaproponowali platyne , internet 150 i sno za 79.80 zł. Waszym zdaniem to dobra oferta? Czy czekać do końca okresu umowy ktory kończy się mi w grudniu?  (Wypowiedzenie złożone 2 miechy temu). Może na swieta będą jakieś lepsze promocje?

 

Próbowałem wynegocjować taką samą umowę dla rodziców podczas przedłużania, jednak DUK twierdzi, że w tych pieniądzach mogą tylko zamiast Platyny dać Złoty pakiet.

W tej chwili płacą 84,90 za Platynę + internet 50 Mb/s. Mogę w tej samej kwocie podbić neta do 100 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można wynegocjować w Sieradzu w kwocie do 40/45zł? Obecnie płacę 39zł za internet 50Mb i telewizje pakiet pakiet srebrny z dekoderem ADB. Za pół roku kończy mi się umowa zainteresowany byłbym albo szybszym internetem albo dekoderem z nagrywarką albo opcją multiroom, ważne by nie przekroczyć 40-45zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co liczyć na wyższą usługę za prawie tą samą kasę. W tej chwili z EOP Srebrny HD z 50Mb to 54,90 zł.
Jeśli wystarczy Ci Srebrny to go pozostaw, a na neta zrób sobie upgrade do 100Mb za 7zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...