Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś w Vectra obowiązuje regulamin Black Friday. Niektóre usługi można wyszarpać w dobrych cenach i bez aktywacji np. 300Mb za 49,99 czy upgrade neta za 7zl itp.

Obowiązuje także nowy regulamin bez zobowiązania, można podpisać umowę na czas nieokreślony. Aktywacja w tym przypadku to 99zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877 
Czy przy upgrade neta zobowiązanie umowne przedłuża się?
Nie mogę znaleźć regulaminu promocji na stronie Vectry. 
Niestety kumulacja zobowiązania o dodatkowe 12 m-cy. Czyli jak ktoś dopiero podpisał umowę na np 100Mb na 24 m-ce to upgradując za 7 zeta do wyższej prędkości dochodzi mu dodatkowy rok zobowiązania. Czyli razem umowa na 3 lata. Czarno to widzę jak tą całą kiepską czarno - piątkową promocje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2018 o 19:51, kfm877 napisał:
W dniu 15.11.2018 o 08:38, Kamart napisał:
@kfm877 
Czy przy upgrade neta zobowiązanie umowne przedłuża się?
Nie mogę znaleźć regulaminu promocji na stronie Vectry. 

Niestety kumulacja zobowiązania o dodatkowe 12 m-cy. Czyli jak ktoś dopiero podpisał umowę na np 100Mb na 24 m-ce to upgradując za 7 zeta do wyższej prędkości dochodzi mu dodatkowy rok zobowiązania. Czyli razem umowa na 3 lata. Czarno to widzę jak tą całą kiepską czarno - piątkową promocje.

 

Czy nie macie wrażenia, że internet od Vectry bardzo słabo wypada na tle konkurencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem klientem Vectry i jestem zainteresowany pakietem Złotym, internet 50 MB z routerem WiFi, pakietem Sport na ostro plus multiroom. Na stronie Vectry taki pakiet wychodzi za 84,90 zł + 50 zł aktywacji. Skorzystałem z formularza w BOK i poprosiłem o kontakt. Pani z infolinii poinformowała mnie, że taki pakiet kosztuje 110 zł plus 10 zł aktywacji. Skąd ta różnica? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jakiś czas temu moja lokalna kablówka została kupiona przez Vectrę. Dodam, że będę traktowany jako obecny klient Vectry, a nie nowy. W biurze lokalnej kablówki rozmawiałem z przedstawicielem Vectry, ale mam wrażenie, że przedstawiciel próbuje mi wcisnąć pakiety, z których dostanie najwięcej pieniędzy.

Chciałem wziąć pakiet Platynowy oraz moduł CI+. Myślałem, że będę miał dostęp do serwisu Vectra TV Online, ale przedstawiciel powiedział, że jeżeli chcę korzystać z serwisu Vectra online, muszę wykupić usługę TV + usługę Internetu w Vectrze. Co w przypadku pakietu Platynowego wyjdzie jakieś 80zł.

Szukałem w regulaminie i jedyne co jest znalazłem to to, że dostęp do Vectra Online jest darmowy dla posiadaczy pakietu TV. Nic nie jest napisane, że muszę mieć wykupioną usługę Internetu w Vectrze.

Czy faktycznie jest tak, że muszę wykupić usługę TV + Internet aby mieć dostęp do Vectra Online?

Edytowane przez Melonov
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na @ ofertę na podniesienie mojego neta ze 100 do 300 Mbps za +7 zł do rachunku. Chyba się zdecyduję ale domyśłam się, że będzie się to wiązało z wymianą sprzętu (teraz mam sam modem  bez WiFi -Arris CM820, który bardzo dobrze działa).

Jak obecnie sprzęt daje Vectra do neta 300Mbps? Jest jakiś wybór? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem klientem Vectry i jestem zainteresowany pakietem Złotym, internet 50 MB z routerem WiFi, pakietem Sport na ostro plus multiroom. Na stronie Vectry taki pakiet wychodzi za 84,90 zł + 50 zł aktywacji. Skorzystałem z formularza w BOK i poprosiłem o kontakt. Pani z infolinii poinformowała mnie, że taki pakiet kosztuje 110 zł plus 10 zł aktywacji. Skąd ta różnica? 

DTV ZŁOTY + 50Mb =69,90

Multiroom = 15

Sno = 14,90

Tyle powinno wyjść dla nowego klienta w kanale sprzedaży SF/PH. Być może miasto w którym mieszkasz jest objęte ofertą lokalną. Podejdź do najbliższego bok i zapytaj.

@Melonov

Do TV online klient musi mieć aktywną umowę na telewizje i internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
11 godzin temu, kfm877 napisał:

Do TV online klient musi mieć aktywną umowę na telewizje i internet.

A to nie jest tak, że wystarczy mieć umowę na telewizję?

W regulaminie nic nie pisze, że trzeba mieć umowę na internet Vectry.

Jest tylko zaznaczone, że usługa wymaga dostępu do internetu i nie koniecznie trzeba mieć ich internet ,bo Vectra Online działa równie dobrze na necie niezależnym.

 

2018-11-20-070521.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być ich internet, żeby wszystkie kanały odbierać w miejscu świadczenia usługi. Gdy będąc w tym samym miejscu wyłączyłem internet Wi-Fi z Vectry i łączyłem LTE z Plusa to miałem tylko kanały, jakbym był po za miejscem świadczenia usługi. Tak się wycwanili.

 

11 godzin temu, kfm877 napisał:

Do TV online klient musi mieć aktywną umowę na telewizje i internet.

Potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Godzinę temu, xut2zs napisał:

Musi być ich internet żeby wszystkie kanały odbierać w miejscu świadczenia usługi.

Tutaj masz rację, jednak  sama usługa "Online" nie wymaga byś miał umowę  na internet Vectry.

Kupujesz u nich telewizję a usługa Online będzie i tak działała. Nawet jak nie masz z nimi umowę na internet.

Na moim łączu Neostrada  działa 108 kanałów na 120 jakie są dostępne w usłudze.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xut2zs napisał:

Musi być ich internet żeby wszystkie kanały odbierać w miejscu świadczenia usługi. Gdy będąc w tym samym miejscu wyłączyłem internet wifi z Vectry i łączyłem LTE z plusa to miałem tylko kanały jak bym był po za miejscem świadczenia usługi. Tak się wycwanili.

Potwierdzam.

Ale jakbyś poszedł do kogoś kto ma internet Vectry np. w innym mieście i zalogował się u niego miałbyś swój pakiet.

 

W dniu 19.11.2018 o 09:23, reidens napisał:

Hej. Jestem klientem Vectry i jestem zainteresowany pakietem Złotym, internet 50 MB z routerem WiFi, pakietem Sport na ostro plus multiroom. Na stronie Vectry taki pakiet wychodzi za 84,90 zł + 50 zł aktywacji. Skorzystałem z formularza w BOK i poprosiłem o kontakt. Pani z infolinii poinformowała mnie, że taki pakiet kosztuje 110 zł plus 10 zł aktywacji. Skąd ta różnica? 

Ja przez DUK pakiet Złoty, Net50 i multoroom mam za 62,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
12 minut temu, drobert napisał:

Ale jakbyś poszedł do kogoś kto ma internet Vectry np. w innym mieście i zalogował się u niego miałbyś swój pakiet.

 

Dokładnie, tylko trzeba dodać ,że będzie to pełny pakiet.

 

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2018 o 18:09, szczepaniu napisał:

Wiadomo coś więcej o Graphyne ? 

 

Wg  info od technika Vectry dekodery PVR z oprogramowaniem Graphyne  nie wymagają połączenia  z multiroomem   ani po WiFi ani po LAN.

W konfiguracji PVR + HD zastosowano  PVR 4730 CDX + HD ARRIS  ZC4110. Na temat tego ARRISA  nie wiem czy wejdzie na stałe jako multiroom HD z Graphyne czy tylko na pilotaż.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kingofsouth napisał:

Tutaj masz rację, jednak  sama usługa "Online" nie wymaga byś miał umowę  na internet Vectry.

Kupujesz u nich telewizję a usługa Online będzie i tak działała. Nawet jak nie masz z nimi umowę na internet.

Na moim łączu Neostrada  działa 108 kanałów na 120 jakie są dostępne w usłudze.

OK, ale twoja "ciotka", od której masz dane do TV Online, ma wykupioną usługę DTV i Internet. Inaczej nie mógłbyś z niej korzystać.

Więc jeśli kolega powyżej wykupi tylko DTV, nie dostanie dostępu do TV Online. Tak samo jest, jeśli wykupi tylko internet solo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877A weź mi powiedz takie coś : ja mam wszystkie usługi i pakiety do czerwca 2019r. Gdybym skorzystał z opcji upgrade neta +7zł to tylko net by mi się przedłużył czy wszystkie usługi również?

 

I jeszcze jedna sprawa : jaki upgrade u mnie wchodzi w grę? Posiadam 50 mbps. I czy jest wymiana sprzętu zawarta w tej opcji? Mieszkam w Rogoźnie Wlkp. (zawrę to, ponieważ może to być ważne, by sprawdzić jakie są technologiczne możliwości). :)

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...