Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę odsłuchać rozmowę i przejrzeć papiery, które mi przesłano ale wiele na to wskazuje, że mam 14 dni na odstąpienie umowy z tytułu zawarcia jej na odległość. Tylko zastanawiam się czy mi przysługuje taki modemorouter, w sumie na stronie internetowej podane są dwa i bez jakis większych szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, kolejna odsłona negocjacji. Dziś do mnie dzwonił ktoś z vectry, ale chyba nie z DUK. Wpierw zaproponował mi gorsze warunki niż ostatnio DUK. Potem jednak jak powiedziałem, ze juz z DUK rozmawiałem i zaproponowali mi platyne i Internet 150 oraz sno i HBO na 2 miesiace za 81,80 to stwierdził, że faktycznie może mi coś takiego zaproponowac nawet może mi 4 miechy HBO dać. Wiec jakiś nieznaczny progres jest... Orientujecie się może, czy to faktycznie jest max co mogą mi dać, czy jednak bliżej końca umowy będę mógł liczyc na lepsze oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aoitsuki napisał:

Witam ponownie, kolejna odsłona negocjacji. Dziś do mnie dzwonił ktoś z vectry, ale chyba nie z DUK. Wpierw zaproponował mi gorsze warunki niż ostatnio DUK. Potem jednak jak powiedziałem, ze juz z DUK rozmawiałem i zaproponowali mi platyne i Internet 150 oraz sno i HBO na 2 miesiace za 81,80 to stwierdził, że faktycznie może mi coś takiego zaproponowac nawet może mi 4 miechy HBO dać. Wiec jakiś nieznaczny progres jest... Orientujecie się może, czy to faktycznie jest max co mogą mi dać, czy jednak bliżej końca umowy będę mógł liczyc na lepsze oferty?

Zobacz na ofertę @KrzysiekCh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w ofercie od 30 października 2018r.:

- Polsat Sport HD/Srebrny/202,

- 4FUN TV Gold HITS zmienia się w 4FUN TV GOLD,

- Polsat Film SD zmieni się w wersje HD,

- Polsat Sport SD zmieni się w wersje HD,

- BBC HD zmienia się BBC First (26.10.2018r.),

- znika łączony Viasat Nature/History a dodadzą Viasat Nature HD,

- TV4 HD (kanał 125) wersja SD (kanał 191),

- Zebbra TV (od pakietu srebrnego),

 

A co do innych kanałów Polsatu to może dodadzą ale partiami.

Edytowane przez lukasz1122a
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...