Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum ŚTK zrobiłem temat o tym ;p jak na razie wypowiedział się jeden z rudy śląskiej który nie ma dostępu do tych AXN :> i drugi lidnus z nie wiadomo skąd który mówi że u niego AXN się pojawiły ;p

AXN jest w podstawowym pakiecie AXN Crime i SciFi są dodatkowo płatne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety:

 

Akcja i Sensacja (AXN sci-fi, Axn Crime) : 5zł

Dziecięcy: (Boomerang, Zig-zap/Hyper): 5zł

Styl Życia: (Kuchnia TV, Luxe tv, Fashion men): 5zł

Jak się weźmie wszystkie powyższe pakiety to się nie płaci 15 złoty "tylko" 10 złoty.

 

Canal +, Canal + film, Canal + Sport): 39,90

HBO, HBO 2, HBO comedy): 24zł

Cinemax, Cinemax 2: 20zł (dla tych co mają HBO: 10zł)

SuperFilm (HBO, HBO 2, HBO COMEDY, Cinemax, CINEMAX 2, AXN sci fi, axn crime ) 24zł w promocji przez 3 miesiace, potem przez rok chyba 34zł.

 

No i Pakiet Spice (Viasat Explorer, Spice): 9,90zł

 

Co do pakietów MEGA I GIGA to nie mam pojęcia, i chyba nikt narazie tego nie wie po ile one są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeżeli w Radomiu odkodowali wszystko to pewnie nie długo

odkoduja wszędzie ?

Hmmm coś mi się zdaje że cyfrówka Vectra jest wycetralizowana na śląsku :> bo wszystko co tam się dzieje automatycznie dzieje się w innych miastach. Wszystkie kanały w Vectra są kodowane, odstajemy tylko prawo do ich odbioru ;> tak jak w platformach satelitarnych cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radomiu rozkodowane są AXN 2 kanały ,Cinemax 2 kanały oraz wszystkie HBO .Ciekawe na jak długo

Witam wszystkich :)

Niestety nie wszędzie w Radomiu. Ja nie odbieram wymienionych przez Ciebie programów.

Czy macie informację na temat nowych kanałów, które będą niedługo w cyfrowej Vectrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego Radomianina. Ostatnio dzwonili do mnie (jak wyłączali bezpłatne Premium i tematyczne) i pytali czy bym nie chciał nic z dodatkowych pakietów. Na razie zrezygnowałem i po kilku dniach wyłączyli. Ale teraz mam HBO odkodowane nie wiem z "jakiej paki" no ale jest. Może coś w Radomiu im się namieszało. Dzisiaj były jakieś problemy na niemal wszystkich kanałach (zakłócenia obrazu). Co do nowych kanałów to może wreszcie TV Dami (lokalny radomski program) na cyfrówce włączą, bo już jakiś czas temu wypowiadał się jakiś gość, że są już po pomyślnie zakończonych testach. "Program będzie dostarczany do Zabrza i następnie dystrybuowany do radomskich klientów" - powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj są zakłócenia na wszystkich kanałach cyfrowych a już myślałem że mi dekoder siada.

Analog bez zmian

W Radomiu zbiera się na solidną burze , zobacze co się będzie działo z cyfrówką , czy potwierdzą sie wasze przypuszczenia o dosyle sygnału ze śląska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA PAKIET:

Pakiet Złoty cyfrowy + Super paczka (to jest pakiet dziecięcy, pakiet akcja i sensacja, pakiet styl życia) + Pakiet Spice jest za 67,90

 

GIGA pakiet :

Zloty cyfrowy + super paczka + pakiet spice + Canal +, Canal + Film, Canal + sport, Hbo, Hbo2, Hbo comedy, cinemax, cinemax 2 i kosztuje 133,90

 

Już niebawem tylko w Vectrze:

-cyfrowa nagrywarka (PVR)

-wideo na żądanie (VOD)

-HD

 

INFO: z ulotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...