Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ze post za postem ale chciałem podświetlić temat ^^ możecie je połączyć jak chcecie :P

 

Edycja RafiX: Trochę czasu minęło już od Twojej ostatniej wypowiedzi, więc nie ma takiej potrzeby. :wink:

 

Okazało się że we Wrocławiu już rozdają dekodery ^^ od piątku :P i nie trzeba się wozić do BOK-u postawili też stanowiska w ELECLERKU, Borku (tam gdzie Carrefour) i w Arkadach Wrocławskich (które widzę z okna :P)

No więc mam dekoderek i chodzi ładnie, EPG działa, tylko coś jak sie na dźwięk DD przełącza dźwięk to przycina na SCARTcie ale ujdzie, potem ładnie chodzi ;p Wycwanili się jeżeli chodzi o kanały Premium ;> dali promocje że do końca wakacji za darmo ale przed 26 sierpnia trzeba się zgłosić że się z nich rezygnuje :P jak nie to automatycznie wlicza sie w abonament :>

Różnica obrazu cyfrowa a analog rzeczywiście duża ^^

Ok czas poukładać kanały ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dekoder w Cyfrowej Vectrze:

 

Witam,

 

niestety przeciągnęły się negocjacje związane z ostateczną ceną dekodera.

 

Oferta uruchomiona zostanie od 01.08.2007. Na chwilę obecną ceny ( brutto )wynosić będą:

1. Opłata aktywacyjna 79 zł

2. Opłata miesięczna 29,90 zł

 

W ramach tej ceny na drugim dekoderze dostępny będzie pakiet złoty. Być może że ceny ulegną jeszcze zmianie, ale nie będą to zmiany rewolucyjne.

 

Początkowo możliwość pobrana drugiego dekodera będą mieć tylko klienci zamieszkujący obszar Górnego Śląska.

 

Oczywiście sygnał analogowy dostępny będzie na pozostałych odbiornikach.

 

pozdrawiam

Albert

 

Źródło: stk.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie kandydaci na nowe programy to TVN CNBC Biznes (który startuje w październiku) i History Channel (Który może wejdzie jako flagowy kanał HD Vectry ;p), o tych dwóch kanałach była mowa że "Trwają rozmowy z Vectrą".

By się też przydał TVP Sport ;p Vectra ma teraz pełno miejsca na nowe kanały ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej brakuje w ofercie następujących polskojęzycznych kanałów:

  • Baby TV
    BBC Prime
    Canal Plus Film HD
    Canal Plus Sport 2
    Canal Plus Sport HD
    Comedy Central
    Discovery HD
    Discovery Historia
    ESPN Classic Sport
    Europe By Satellite
    Eurosport 2
    Extreme Sports
    Filmbox Polska
    Fox Life
    MGM HD
    NASN
    Nat Geo Wild
    National Geographic Channel HD
    Nonstop Kino
    nSport HD
    Podróże TV
    Sport Klub Plus
    TMT
    TV 1000 Polska
    TVN Lingua
    TVP Historia
    TVP Sport
    Wedding TV
    Wojna i pokój

W różnych nieoficjalnych zapowiedziach mówi się o:

Sport Klub Plus (w nowym pakieciecie sportowym)

Filmbox Polska (podobno od września)

Nonstop Kino (podobno od września)

Ponadto zawsze mogą wprowadzić jakiś kanał obcojęzyczny. Wydaje mi się, że kiedy zaczną tworzyć ofertę HD, to pewnie pojawi się Luxe TV w wersji HD (skoro już jest obecny w SD), może też zapowiadany Nonstop Kino HD?

Swoją drogą w okolicach września ma wystartować sporo nowych kanałów, znowu będzie w czym wybierać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dziw się, ze masz EPG, sami je pewnie nadają a więc nie idziw się... Ja mam jakiś inny dekoder do odbioru TV SAT i nie mam EPG na kanałach z tego TP i na kilku innych. Ale to jest temat o Vectrze a nie satce. U mnie w mieście nie ma żadnej kablówki. Najbliższą mam w Pabianicach albo Łodzi, ale to nie temat na to... sorry :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra, drugi co do wielkości operator kablowy na rynku polskim, zamierza wprowadzić w pierwszej połowie przyszłego roku usługę VOD (wideo na żądanie). Natomiast jeszcze w tym roku wprowadzi ofertę kanałów w standardzie HD.

Pracujemy nad własną biblioteką i jesteśmy w trakcie wyboru dostawcy set top boksów, czyli urządzeń do obioru telewizji cyfrowej z nowymi funkcjonalnościami - powiedział Tomasz Żurawiński, prezes Vectra.

 

Vectra oferuje darmowe set top boksy. Jednak koszty są nie znane. To inwestycja długofalowa, która przy odpowiedniej skali i rozwoju usługi pozwoli nam zarobić - oświadcza prezes Vectry.

 

Vectra ma obecnie ponad 643 tys. klientów telewizji analogowej, ponad 70 tys. telewizji cyfrowej, około 120 tys. użytkowników internetu i około 20 tys. klientów telefonii.

 

Operator spodziewa się wzrostu liczby klientów telewizji cyfrowej z obecnych 70 tys. do 100-120 tys. na koniec roku.

 

Z telewizji cyfrowej korzystać może kilkanaście procent wszystkich abonentów. W ciągu najbliższych lat spółka planuje pokrycie ofertą cyfrową 70 proc. swojej sieci. Koszty tej inwestycji szacuje się na 100 mln zł.

 

Przychody operatora utrzymują tendencję wzrostową. Na koniec roku mają wynieść ok. 300 mnl zł.

 

Zródło: SatKurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaobserwowałem,że napisy na filmach lecących na Canal+Film ukazują się z opóźnieniem - pojawiają się dopiero po ok.30 minutach po rozpoczęciu filmu. Dzieje sie to w przypadku filmówktóre jednocześnie lecą w HD na Canal+Film HD. czy wy też macie taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...