Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

DO Gangreny :Oczywiście,im więcej różnych kanałów informacyjnych,tym lepiej.Ale pisz na temat,nie zaczynaj tu wątku politycznego.Trudno ustosunkowywać się do tak beznadziejnie prymitywnych wypowiedzi -właśnie one są badziewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest forum polityczne więc nie bawmy się tu w politykę. Bez względu jednak na to kto na kogo głosuje to prawda jest taka że TVN 24 jest jednostronna i nieobiektywna. I to jest fakt. Myslę ,że dlatego niektórzy chcą aby Polsat News był nawet w najniższych pakietach bo ta stacja według sondaży jest najbardziej obiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę że teraz po włączeniu kanałów Polsatu będziemy mieć nawet niezłą ofertę sportową czyli:

1.TVP SPORT

2.EUROSPORT

3.EUROSPORT 2

4.EUROSPORT HD

5.NSPORT

6.NSPORT HD

7.SPORTKLUB

8.SPORT KLUB +

9.CANAL + SPORT

10 CANAL + SPORT HD

11. CANAL + GOL

12.CANAL + WEEKEND

13.POLSAT SPORT

14.POLSAT SPORT HD

15.POLSAT SPORT EXTRA

16.POLSAT SPORT EXTRA HD

17.POLSAT SPORT NEWS

18.ESPN CLASSIC

19.ESPN AMERICA

20.POKER CHANNEL

21.ORANGE SPORT

22.EXTREMAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ilość w postacji cyfry 22 robi wrażenie ale odejmij sobie duble kanałów SD w postaci kanałów HD 8) Vectra na facebooku mówi że z przyczyn technicznych włączają tylko 9 kanałów. No ciekawe jakie kanały odlecą w październiku 8)

 

Najlepiej niech wywala te kanały: RTPi, Pro 7, EWTN, France 24 Eng.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to robili tą nieszczęsną modernizację której efektem jest skompresowanie kanałów w multiplexach, aby zrobiło się miejsce na kolejne. Wcale więc nie musi nic wypadać z oferty, choć oczywiście może. Jest mnóstwo słabych kanałów, które można wymienić na lepsze (mam na myśli kanały Zone - Club, Romantica, zagraniczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, byle tylko takie wyrzucili. Z drugiej strony pamiętajmy, że taka paczka Polsatów pewnie tania nie była. Więc albo podwyższą abonament, albo wyrzucą coś o nieco większej oglądalności.. Najgorzej by chyba było, gdyby poszli w ślady Multimedii i usunęli Eurosporty - ktoś na facebooku o tym wspomniał. Z drugiej strony nie przekreślałbym tego aż tak bardzo - wszak ES2 HD cały czas poza ofertą Vectry, mimo że na rynku już kupę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wylatywały Polsaty Sport to w zamian weszło N Sport i TVP Sport. Być może czas na zmiany w drugą stronę :-). Umowy się kończą więc wyleci N sport, TVP Sport i wejdą Polsaty :-). Z drugiej strony jak nie poprawią jakości to wszystko może wylecieć. Obecna jakość to dyskwalifikacja całej oferty cyfrowej Vectry i marnym pocieszeniem jest dodatkowo płatna oferta ze sportowymi kanałami w HD.

Nie ma co gdybać i wróżyć z fusów. Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wiem że może odbiegam od tematu, ale pilna sprawa jest :)

Chcę podłączyć dekdoer cyfrowy HD do amplitunera za pomocą przewodu optycznego.

Mam jednak problem - po podłączeniu na amplitunerze nie ma dźwięku.

Ustawiłem już w dekoderze tryb DD. Dżwięku nie mam na kanałach stereo oraz na DD.

Nic, kompletna cisza. Wcześniej wszystko działało, ale chyba ostatnia aktualizacja softu coś namieszała.

Czy tylko jak mam taki efekt ? Mecze Euro blisko, a ja nie mogę dźwięku przesłać :(

Będę wdzięczny za każdą poradę.

Amplituner jest OK, bo filmy Blu-ray śmigają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wylatywały Polsaty Sport to w zamian weszło N Sport i TVP Sport. Być może czas na zmiany w drugą stronę :-). Umowy się kończą więc wyleci N sport, TVP Sport i wejdą Polsaty :-). Z drugiej strony jak nie poprawią jakości to wszystko może wylecieć. Obecna jakość to dyskwalifikacja całej oferty cyfrowej Vectry i marnym pocieszeniem jest dodatkowo płatna oferta ze sportowymi kanałami w HD.

Nie ma co gdybać i wróżyć z fusów. Pożyjemy zobaczymy.

 

Obyś nie miał racji Europejskie Puchary na nSport. To już prędzej Sportklub'y by mogli wywalić albo Sportklub + wywalić Sportklub przenieść do Sport na ostro. A Polsat Sport i Polsat Sport News w złotym. Ja nie mam HD i pakietu Sport na ostro a obawiam się że mogą wycofać nSport (SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VECTRA ‎na fejsie oznajmiła: "możemy zdradzić, że planujemy jeszcze inne zmiany w ofercie w tym roku, o szczegółach poinformujemy z wyprzedzeniem" To oznacza jedno znowu wyłączą jakieś kanały. Jeżeli mają coś wyłączać to tylko kanały SD które mają swoje odpowiedniki w HD lub ewentualnie angielską wersję France24 lub Ewtn. Czy ktoś wyobraża sobie że wyłączą jakiś kanał sportowy, filmowy lub popularnonaukowy? Bo ja jakoś nie. Po włączeniu Polsatów będziemy mieli wszystkie (swego czasu Vectra pisała że nie możemy mieć wszystkich kanałów polskojęzycznych, okazuje się że jak się chce to można) dostępne kanały sportowe, filmowych jeszcze brakuje a z popularnonaukowych brakuje jedynie History. Śledząc wpisy tutaj i na fejsie widać, że teraz po informacji o Polsatach jesteśmy wręcz zachwyceni. Oby tylko w październiku nie było wpisów w drugą stronę. Vectro nie daj nam do tego powodu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wyobrażam. Każdy scenariusz jest możliwy. France 24 to pewnie wyleci jako ostatni :-) za to wylot N Sport lub TVP sport jest tak samo możliwy jak wylot sprzed 5 lat kanałów Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat 2 które były DLA WSZYSTKICH w pakiecie złotym.

Kanałów SD nie można wyłączać bo wtedy użytkownicy dekoderów SD nie mieliby dostępu do tych kanałów a to jest duże ryzyko sporej ilości wypowiedzenia umowy przezn znaczną część abonentów.

Pamiętajmy że 50 % wszystkich abonentów Vectry cały czas korzysta TYLKO z oferty analogowej. Drugi 50 % to oferta cyfrowa ( a analog "gratis") z czego większość posiada dekoder SD. Nie zapowiada się szybka zmiana tego stanu rzeczy. Wysokie opłaty za dekodery HD i dopłaty do abonamentu skutecznie odstraszają znaczną część abonentów.

Z technicznego punktu widzenia niczego nie trzeba wyłączać. W kablu jest dosyć miejsca na planowane kanały i kolejnych kilkanaście o których nawet nie śni się nikomu. Problemem jest jedynie zoptymalizowanie oferty pod względem biznesowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Wasze czarne przepowiednie nie sprawdzą się i nie będzie wyłączenia znaczących kanałów w zamian za kanały Polsatu. Mnie marzy się sytuacja, że większość abonentów Vectry będzie miała dekodery HD, czyli można będzie wyłączyć odpowiedniki kanałów SD, jak ma to miejsce w N-ce. Taka jest przyszłość... Oferta Vectry jest coraz bardziej atrakcyjna, a dołączenie wielu kanałów HD do pakietu złotego było strzałem w 10(szczególnie Travel Channel HD). Dlatego po raz kolejny napiszę wielkie brawa dla Vectry!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że ewentualnie wywala kanały zbędne wywalić kanały zagraniczne zostawić muzyczne i informacyjne. LTV World chciało Podlasie teraz chyba maja dostęp do Litewskiej DVB-T wiec kanał ten do odstrzału. RTPi (portugalski kanał chyba zbędny, EWTN - na co to komu? oglądacie? PRO7 nic nie ma jeszcze jakby sport mieli ale nie ma wiec out, France 24 Eng wystarczy wersja francuska. Zmiana można tez być przenosiny niektórych kanałów sportowych do Sport na ostro np Sportklubu czy Orange Sport (oby nie). Chodź ten ostatni chyba nie złoży broni i dalej będzie walczył o naziemna cyfrówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja optymistycznie liczę na to że żaden kanał nie wypadnie bo technicznie nie ma takiej potrzeby. Życze tego sobie i wszystkim pozostałym abonentom Vectry.

Pamiętajmy że to co dla jednych jest śmieciowe dla innych jest atrakcyjne. Lażdy lubi coś innego. Wiadomo że jedne kanały cieszą się wiekszym zainteresowaniem a inne mniejszym. Ja chętnie widziałbym wylot wszystkich kanałów sportowych w zamian za obniżenie abonamentu i wcale nie cieszę się z tego że Vectra dodaje Polsaty Sport. Jak do tego dojdzie jeszcze podwyżka abonamentu to się lekko zdenerwuję :-) dla mnie one wszystkie są tyle samo warte co Zone Romantica :-). Z drugiej strony chciałbym żeby oferta była atrakcyjna dla większości abonentów a kanały sportowe mocno tą atrakcyjność podnoszą i doceniam starania Vectry w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kablu jest dosyć miejsca na planowane kanały i kolejnych kilkanaście o których nawet nie śni się nikomu.

 

Skoro jest tyle miejsca to po co ostatnio poupychali tak kanały SD i po co Vectra tam gdzie ma oferte cyfrową utrzymuje tyle kanałów (ok 50 w zależności od lokalizacji) w analogu? Kogoś kogo stać na pakiet VIP czy wykupienie HBO ewentualnie Canal+ na pewno stać na telewizory z możliwością odbioru programów HD i takie mają więc po co utrzymywać ich odpowiedniki w SD? Vectra zdecydowanie powinna iść w stronę HD a widać że idą bo przy okazji ostatnich zmian zwolnili pod nie aż cztery kanały. Włączyli TVP 1 i 2 w HD czyli mogą włączyć jeszcze od 14 do 18 kanałów HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wylatywały Polsaty Sport to w zamian weszło N Sport i TVP Sport. Być może czas na zmiany w drugą stronę :-)

TVP Sport nie wywalą, prędzej nSport, ale bardziej obstawiałbym przesunięcie go do pakietu „Sport na Ostro”.

 

Skoro jest tyle miejsca to po co ostatnio poupychali tak kanały SD i po co Vectra tam gdzie ma oferte cyfrową utrzymuje tyle kanałów (ok 50 w zależności od lokalizacji) w analogu?

Bo może niektórzy mają cyfrę (a nawet HD) tylko w jednym telewizorze, a w drugim (trzecim, …) mają tylko analog, z kabla antenowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki te wszystkie "pajęczyny" w mieszkaniach abonentów nie destabilizują sieci, dopóty Vectra przymyka na to oko. Wszak lepiej inkasować abonament niż wyegzekwować karę i pożegnać się z klientem. Jeżeli Vectra nie wprowadzi kiedyś pełnowartościowego multiroomu, to wróżę analogowi jeszcze dłuuugą przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ilość w postacji cyfry 22 robi wrażenie ale odejmij sobie duble kanałów SD w postaci kanałów HD 8) Vectra na facebooku mówi że z przyczyn technicznych włączają tylko 9 kanałów. No ciekawe jakie kanały odlecą w październiku 8)

 

Najlepiej niech wywala te kanały: RTPi, Pro 7, EWTN, France 24 Eng.

 

Jestem za aczkolwiek zawsze mogą pojawić się obrońcy tzw. języka obcego i vectra też musi słuchać ich postulatów odnośnie zmian programowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...