Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/73568/nowe-kanaly-hd-w-ofercie-vectry.html - Jestem pod wrażeniem nadchodzących zmian, mega pozytywne zaskoczenie. Żeby jeszcze się z Polsatem dogadali...Jest tylko jedno ale, abonenci pakietu złotego dostają aż 10!!! nowych kanałów a platyny zaledwie 2!!!. Jednym słowem abonentów mających platyne tymi zmianami zrobiono w ch..a!

Bez przesady, nie jest tak dobrze, jakby się mogło wydawać. Co do Złotego, to kanały: TVP HD, TVN 7 HD, TVN Turbo HD oraz TVN Style HD w podstawowym abonamencie (nie mówiąc o platynie!) zwyczajnie powinny być, a ich dotychczasowy brak, to była zwykła hańba dla tej firmy, teraz będzie tak, jak u konkurencji jest od dawna, czyli normalnie. Natomiast pochwalić można za TTV, TVS HD oraz Travel Channel HD w Złotym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czu-czu

Marne szanse żebyś zakupił "oryginalny dekoder" do Vectry. Takich kupić nie można.

Gdybyś jednak kupił jakikolwiek inny dekoder DVB-C to nie będzie on działał ponieważ karta jest parowana z dekoderem - czyli Twoja karta działa tylko z tym konkretnym który dostałeś od Vectry. Wymiana dekodera na inną "sztukę" oznacza także wymianę (lub przeprogramowanie) karty.

 

No właśnie tez słyszałem, ze sa sparowane, w takim razie po co koles sprzedaje dekoder vectry : http://allegro.pl/dekoder-stb-hd-vectra ... 39366.html przecież to nikomu nie zadziała.

 

Ps.@Robert03 ale jajca , tez jestes ze Swiecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czu-czu

Marne szanse żebyś zakupił "oryginalny dekoder" do Vectry. Takich kupić nie można.

Gdybyś jednak kupił jakikolwiek inny dekoder DVB-C to nie będzie on działał ponieważ karta jest parowana z dekoderem - czyli Twoja karta działa tylko z tym konkretnym który dostałeś od Vectry. Wymiana dekodera na inną "sztukę" oznacza także wymianę (lub przeprogramowanie) karty.

 

No właśnie tez słyszałem, ze sa sparowane, w takim razie po co koles sprzedaje dekoder vectry : http://allegro.pl/dekoder-stb-hd-vectra ... 39366.html przecież to nikomu nie zadziała.

 

Ps.@Robert03 ale jajca , tez jestes ze Swiecia :D

 

I ciekawe co ten koleś z kartą zrobił bo sobie nie wsadzi jej do innego dekodera. Ciekawe co w przypadku jak mu się umowa skończy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą vectra zrobiła kokosowy interes z tym wcieleniem tylu kanałów HD do złotego za każdą aktywację dekodera HD 99 zł, świetny numer marketingowy ludzie żeby oglądać kanały HD w złotym pójdą po nowy dekoder i kasa się kręci (widać nikt nie chciał już platyny) :brawo: A co do kanału NEXT Music to pewnie wsadzą nam go za 4 na wizji która wyleci w maju z oferty wtedy nikt im nie zarzuci że dali kolejny muzyczny bo zrobią równoległą zamianę muzyczny za muzyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam paczkę i za dekoder płacę 10 zł miesięcznie dzierżawa (tv platynowy+internet 8mb/s = 88,90) Łącznie niecała 100 :smile:

 

Ja mam TV platynowy, internet 8MB i za dekoder HD (bez dysku) nie płacę dzierżawy. Nie płaciłem też "za aktywację". Łącznie paczka kosztuje 89,90 PLN/mc.

Jak widać sytuacje są różne. Czasem są promocje itp itd. W końcu w moim mieście cyfra jest dopiero od kilku miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w VECTRA sprzedają swoje terminale ?

 

Czy ta aukcja jest legalna ?

 

 

Niby przydatny byłby gdyby inna siec kablowa stosowała ten sam system kodowania, chodź ja mając dwie kablówki w domu, to terminal z UPC nie wyszukuje mi stacji z drugiej sieci, gdyż wymaga technicznego połączenia z UPC - wiec nie ma pewności że ten terminal zadziała w innych sieciach kablowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam paczkę i za dekoder płacę 10 zł miesięcznie dzierżawa (tv platynowy+internet 8mb/s = 88,90) Łącznie niecała 100 :smile:

 

Ja mam TV platynowy, internet 8MB i za dekoder HD (bez dysku) nie płacę dzierżawy. Nie płaciłem też "za aktywację". Łącznie paczka kosztuje 89,90 PLN/mc.

Jak widać sytuacje są różne. Czasem są promocje itp itd. W końcu w moim mieście cyfra jest dopiero od kilku miesięcy.

 

Ja paczkę mam taką samą, za 89,90 ale chciałem dekoder pvr (10 zł). Proponowali mi jeszcze modem pod internet (też za 10) ale stwierdziłem że to byłoby za drogo.

(TV platynowy+ internet 8MB + pvr =99.90 w Rzeszowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały same wróciły po czym po jakiejś godzinie znowu zniknęły :) cała Vectra. Po prostu muszę czekać jeśli tak będzie do jutra to się do nich przejadę.

 

Paul))) - Kanałów nie trzeba szukać na nowo bo one niby są ale jest czarny ekran. Źle może się określiłem w poście wyżej.

P3dr0s - Próbowałem restart dekodera nic nie pomogło.

 

To u nich coś ta modernizacja się przedłuża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam paczkę i za dekoder płacę 10 zł miesięcznie dzierżawa (tv platynowy+internet 8mb/s = 88,90) Łącznie niecała 100 :smile:

 

Ja mam TV platynowy, internet 8MB i za dekoder HD (bez dysku) nie płacę dzierżawy. Nie płaciłem też "za aktywację". Łącznie paczka kosztuje 89,90 PLN/mc.

Jak widać sytuacje są różne. Czasem są promocje itp itd. W końcu w moim mieście cyfra jest dopiero od kilku miesięcy.

 

Ja paczkę mam taką samą, za 89,90 ale chciałem dekoder pvr (10 zł). Proponowali mi jeszcze modem pod internet (też za 10) ale stwierdziłem że to byłoby za drogo.

(TV platynowy+ internet 8MB + pvr =99.90 w Rzeszowie)

 

Piła dokładnie taka sama kwota. Przy wymianie dekodera SD na PVR aktywacja 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...