Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Z Vectrą NIE MOŻNA zerwać umowy. Usiłuję to zrobić od listopada 2011r. ...

Bądź czujny jak ucieknie z oferty jakiś kanał. Wtedy NA PEWNO możesz rozwiązać umowę na TV bądź na całą paczkę, która zawiera TV. wiele osób tak zrobiło i nie miało z tym problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trochę przesadziłem z tą "niemożnością" zerwania umowy, ale faktem jest, że ciężko cokolwiek ustalić z ich BOKiem i COKiem. Jak niedawno pisałem, system Vectry nie może ogarnąć jednoczesnej zmiany lokalizacji usługi, zmiany i doręczenia nowej umowy oraz prawidłowego rozliczenia usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra 01 mam dekoder PVR 5810 CDX i nie mam Vectra Portal pisaliście na górze że trzeba zadzwonić na infolinię w celu sprawdzenia czy poprawne są parametry modemu kablowego a to nie zależy od tego jakie kto ma gniazdko TV bo chyba potrzebne jest nowe aby dekoder było podłączony do internetu
Podobno Vectra Portal jest usługą w fazie testów i dlatego nie jest dostępna dla wszystkich abonentów.

Vectra Portal nie jest usługą w fazie testów. Brak dostępności może być spowodowany różnymi czynnikami. Prosimy o kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta. Żeby zdiagnozować problem będzie konieczna obecność w domu przy dekoderze. To pomoże naszemu konsultantowi ustalić przyczynę nieprawidłowości.

Nie dałoby się udostępnić softu NOVO na 3830CD wcześniej?

 

Co my będziemy robić do końca lutego?

Niestety, nie jest to możliwe. Musicie zatem cierpliwie czekać :).

A jaką cenę musiałbym zapłacić, gdybym chciał wziąć TV Platynowy + Plan rozmowy 100 (lub 300)?

Chodzi o ofertę dla starszej osoby, która nie potrzebuje internetu i innych bajerów.

Tanie połączenia

Za rozmowy rozmowy lokalne i międzymiastowe, międzynarodowe i komórkowe płacisz zawsze stałą stawkę tylko 39 groszy za minutę bez znaczenia czy dzwonisz w dzień czy w nocy.

Widzę taką ofertę i naprawdę dziwię się jak można używać słowa "tanie", jeśli cena wynosi 39gr za minutę. Nie znam obecnego cennika TP, ale podejrzewam, że tyle to się płaci za lokalne rozmowy w Telekomunie Polskiej, ale za 3 minuty, a nie za minutę.

Koszt minuty rozmowy telefonicznej nie oddaje wysokości rachunku, jaki potem trzeba uregulować. Pamiętaj, że obowiązuje też opłata abonamentowa. Oferty operatorów są na tyle rozbudowane, że tego typu porównania są z założenia mylące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na wydajności, stabilności i szybkim przełączaniu kanałów, który z dekoderów [5830 lub 3830] będzie lepszym wyborem jeśli nie potrzebuję PVR?

 

Niestety nie mam możliwości przetestowania tych nowych dekoderów, a interesuje mnie czy w tym PVR jest coś jeszcze, co by świadczyło na jego korzyść czy tylko chodzi o samo PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od 3 dni ciągle zawiesza mi się POLSAT i pojawia "Program jest kodowany", inne kanały działają w tym czasie normalnie, u znajomych dzieje się tak samo. Czy wy też tak macie, czy to tylko w moim mieście jakieś problemy?

 

Wygląda na to że wina leży chyba po stronie nadawcy. Jak informują odbiorcy na innych forach Wczoraj odbiór z nadajników naziemnnych analogowych w całej Polsce także był utrudniony. Dziś rano także w DVB-T były problemy z Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra Portal nie jest usługą w fazie testów. Brak dostępności może być spowodowany różnymi czynnikami. Prosimy o kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta. Żeby zdiagnozować problem będzie konieczna obecność w domu przy dekoderze. To pomoże naszemu konsultantowi ustalić przyczynę nieprawidłowości.

 

Vectra 01 to co ja mam robić jeżeli na waszą infolinię nie da się dodzwonić może zaoferujcie inny rodzaj kontaktu : czat lub mailowy itp. w celu wyjaśnienia sprawy z Vectra Portal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra ma faktycznie mało rozgarniętych pracowników w swoim BOK ale cóż jacy prezesi tacy pracownicy :(

dziś posiedziałem i z ciekawości sprawdziłem od kiedy szanowny operator planuję włączyć VOD ku mojemu zdziwieniu od 9 czerwca 2008, a /Jak podaje "Parkiet", sieć kablowa Vectra zamierza wprowadzić usługę wideo na życzenie w przyszłym roku, już teraz nowa usługa jest testowana/ chyba ją testują u siebie w domach :) tylko przez te lata nikt im nie pokazał jak włączyć telewizor.

Panie Vectra-01 wstyd, że wasze działania ograniczają się tylko do ładnego mówienia, a nie idą za nimi czyny.

Uruchomiliście Vectra portal i co nic tam, ciekawego nie ma sama reklama firmy !

Gdzie Portal gry, VOD zróbcie coś z tym bo stajecie sie coraz bardziej mało atrakcyjni.

Najważniejsze to zmieńcie podejście do klientka bo to wy jesteśmy dla nas a nie my dla was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Przycięcia zdarzają się bardzo często - za często. Często też pojawia się aktualizajca karty i brak odbioru przez kilkadziesiąt minut.

Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Domyślam się że Vectra pracuje w stanie awaryjnym i to od dłuższego już czasu.

Także kompresja niektórych kanałów jest nieakceptowalnie duża - najgorzej jest chyba na TVP Polonia oraz TVP1,2. To się musi zmienić. Nie taką jakość obiecywano. Miało być lepiej a jest gorzej. Pod tym względem analog wypada o wiele lepiej: Nie ma zacięć, nie ma pikseli.

Uprzedzając ewentualne tłumaczenia dostawcy: Nie jest to także wina nadawcy (TVP) bo kanały TVP na satelicie czy nawet w DVB-T nie są tak skompresowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zapytałem Vectre w sprawie EPG na kanałach TV6, TV Trwam, ID Invesgation Discovery, TV Disco, Kino Polska Muzyka, Polo TV, Czwórka Polskie Radio na Wizji, Mango 24, Belsat TV, France 24 ENG, RTR Planeta, EWTN.

 

Odpisali mi że w najbliższym czasie planują dodać EPG na wyżej wymienionych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie, co Vectra oferowała Wam jak mieliście VIP i VIP dobiegł końca? Można liczyć na jakieś promocje czy trzeba na siłę pisać wypowiedzenie umowy? Teraz za VIP płacę 110zł a chciałbym dobrać neta 24Mb. ( wypowiedzenie z dialog już złożone )

 

Na stronie jest jakaś chora promocja za 210zł VIP plus 24Mb plus PVR, to jednak trochę dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, Vectra najwyraźniej nie jest skłonna udzielać jakichkolwiek obniżek stałym [i starym ;)] abonentom. Mi po ponad 10 latach korzystania z ich usług zaproponowano obniżenie opłaty aktywacyjnej na dekoder PVR z 99zł do 29zł. A jak stwierdziłem, że to nie jest oferta konkurencyjna do "satelity", to zaproponowała mi rezygnację z ich usług; ręce opadają.

 

Stąd też moje poprzednie pytanie o oba dekodery [HD i PVR], które wciąż jest aktualne:

Zależy mi na wydajności, stabilności i szybkim przełączaniu kanałów, który z dekoderów [5830 lub 3830] będzie lepszym wyborem jeśli nie potrzebuję PVR?

 

Niestety nie mam możliwości przetestowania tych nowych dekoderów, a interesuje mnie czy w tym PVR jest coś jeszcze, co by świadczyło na jego korzyść czy tylko chodzi o samo PVR.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PVR jest fajny wyświetlacz alfanumeryczny który pokazuje nazwę stacji godzinę i datę , ma dysk do nagrywana. W 3830CD jak sie doczekamy będzie soft poprawiony z animacjami z N-ki. Wyświetlacz tylko pokazuje numer programu np 105 a po wyłączeniu pokazuje godzinę. Ogólnie szybko działa Novo na 3830CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą wypowiedź.

A te wyświetlacze nie są zbytnio natarczywe wieczorem i w nocy?

Dobrze wiedzieć, że jednak jest coś więcej niż tylko PVR, ten wyświetlacz z pełną nazwą programu i godziną [jednocześnie?] to wydaje mi się przydatna rzecz. Kropką nad i byłoby gdyby jeszcze wyświetlał nazwę programu i pasek postępu jak w Dreamboxie ;)

 

Niestety BOK w Rybniku nie ma nawet aktualnego dekodera do demonstracji; marketingowo porażka na linii autopromocji.

 

PS: A jak wyglądają piloty do obu dekoderów? Na stronie Vectry tylko w instrukcji obsługi 3830 pokazano pilota, a do PVR nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...