Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W takim właśnie celu napisałem, że jak już przestaniecie myśleć o wirtualnym piwie, ponieważ jak widać już samo myślenie może powodować zaburzenia objawiające się w tym przypadku niemożnością doczytania do końca i ze zrozumieniem :lol2: .

 

P.S. Więcej w tym temacie nie chce się mnie "gadać". (to tak aby nie było wątpliwości :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje problemy z siłą sygnału i pixelozą zostały zakończone. Ktoś ładnie rozdzielił mój sygnał na 2 tv w piwnicy i to jeszcze jakimś rozdzielaczem lipą. Więc jest już wsio OK :)

 

Aktualnie monter-technik zamontował mi gniazdko multimedialne i siła sygnału to 52-55 a gdy to gniazdko odłączę i podłącze bezpośrednio dekoder z kablem ze ściany to siła wynosi nawet 80 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje problemy z siłą sygnału i pixelozą zostały zakończone. Ktoś ładnie rozdzielił mój sygnał na 2 tv w piwnicy i to jeszcze jakimś rozdzielaczem lipą. Więc jest już wsio OK :)

 

Aktualnie monter-technik zamontował mi gniazdko multimedialne i siła sygnału to 52-55 a gdy to gniazdko odłączę i podłącze bezpośrednio dekoder z kablem ze ściany to siła wynosi nawet 80 :)

 

No i bardzo ładnie. Mam też propozycję dla tego rozdzielacza w piwnicy. Podłącz ten kabel, który nie idzie do Twojego mieszkania, do 220 Volt albo potraktuj paralizatorem, a po 15 minutach zobaczysz, kto z sąsiadów wezwał straż pożarną i wszystko jasne :mrgreen:

 

Szczęśliwego Nowego Roku 2011 dla wszystkich Vectrowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC wchodzi cyfrowo do Wałbrzycha będzie trzeba się przypatrzeć ...

Media2.pl podaje dziś zmiany w cenniku UPC i gołym okiem widać która sieć jest w tej chwili tańsza. Może oferta w UPC jest bogatsza o te parę kanałów których u nas brakuje, ale cenowo w stosunku do Vectry jest drogo. Szczerze myślę właśnie, że Vectra nie dodaje TVP HD czy kanałów Polsatu tylko dlatego, że nie chcą podnosić cen za usługi. Nie jest wielką sztuką dodać kanał i podnieść cenę o 5 zł, ale dodać kanał i cennik pozostawić bez zmian.

Kilka dni temu rozmawiałem z jednym z pracowników Vectry i sam przyznał, że Polsat stawia duże warunki i wymagania na które Vectra nie może się zgodzić. Jeśli chodzi zaś o kanał TVP HD podobno cena jest kosmiczna w stosunku do zawartości kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, próbowałem znaleźć odpowiedź w tym temacie, ale się nie udało, więc zapytam: w dniu wczorajszym podłączono mi dekoder SD i zalecono, by co jakiś czas go włączać, wyłączać, by pojawił się sygnał. Do chwili obecnej nic się nie zmieniło, widzę jedynie nazwy kanałów, listę, niektóre opisy itp., jednak obrazu i fonii brak (poza kanałem INFO i kanałem lokalnym). Czy to normalne po przeszło 24 godzinach? Ponadto, czy to normalne, że po podłączeniu kabla zasilającego po chwili pokazuje zegar, jednak gdy włączę dekoder, a potem wyłączę, w zegarze pojawia się migająca kropka rozdzielająca minuty (np 15:1.2). Szkoda było by czekać, gdyby miało się okazać, że z dekoderem coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC wchodzi cyfrowo do Wałbrzycha będzie trzeba się przypatrzeć ...

Media2.pl podaje dziś zmiany w cenniku UPC i gołym okiem widać która sieć jest w tej chwili tańsza. Może oferta w UPC jest bogatsza o te parę kanałów których u nas brakuje, ale cenowo w stosunku do Vectry jest drogo. Szczerze myślę właśnie, że Vectra nie dodaje TVP HD czy kanałów Polsatu tylko dlatego, że nie chcą podnosić cen za usługi. Nie jest wielką sztuką dodać kanał i podnieść cenę o 5 zł, ale dodać kanał i cennik pozostawić bez zmian.

Kilka dni temu rozmawiałem z jednym z pracowników Vectry i sam przyznał, że Polsat stawia duże warunki i wymagania na które Vectra nie może się zgodzić. Jeśli chodzi zaś o kanał TVP HD podobno cena jest kosmiczna w stosunku do zawartości kanału.

Wychodząc z tego założenia powinni ograniczyć ofertę do minimum, nie dodając żadnych nowych kanałów. Przecież wystarczy podzielić pakiety, a nowe nowe droższe dla wybranych, którzy mają ochotę płacić więcej za dodatkowe programy- choćby pakiet sportowe polsatu, dodatkowe kanały HD, np N film HD, TVP HD, Polsat HD, Wojna i Pokój itd. Cały czas nie rozumiem polityki VECTRY, która pozostaje daleko w tyle za UPC, INEĄ czy TOYĄ. Jeśli nic się nie zmieni poszukam innych operatorów, zresztą w necie jest wiele narzekań na VECTRĘ, więc nie jestem odosobniony. Jedyne czego żałuję to fakt, że w Polsce nie ma prawdziwej konkurencji, rzadko które mieszkanie ma możliwość odbierania kilku operatorów kablowych, ale z dostępnych informacji wynika, że następuje konsolidacja rynku- np wykupienie ASTRY przez UPC, czy pogłoski o połączeniu CYFRY PLUS i CYFROWEGO POLSATU, a także współpraca między tepsą, a iti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekasz na Vectre a tak strasznie chwalisz UPC. Poczytaj sobie co piszą abonenci UPC odnośnie podwyżek w tej sieci.

Nigdzie przesadnie nie chwaliłem UPC, cały czas piszę tylko o OBIEKTYWNIE ciekawszej ofercie szczególnie INEI czy TOYI i większej ilości kanałów polskojęzycznych i kanałów HD. Może przypomnicie mi o ciekawych kanałach dodanych przez Vectrę w 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanko. Zakupiłem nowy telewizor samsung led ue32c6500 full hd 100hz. Ja ustawić stb vectry na 1080 czy 720? I czy normalne jest że obraz na wszystkich kanałach jest taki inny... hmm takie wrażenie płynności postaci. Zupełnie inny obraz niż na 32 lcd tez samsung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już rozpisywać na temat innych ofert, ale jak patrze na ofertę INEA to aż śmiech mnie bierze gdzie ty tam widzisz tą ciekawszą ofertę. Internet 6Mb/s i to w PAKIECIE cena 44,90 zł a oferta telewizyjna zbliżona do pakietu srebrnego z Vectry cena 44,90 zł. Oczywiście resztę kanałów typu nSport, czy EUROSPORT 2 możesz sobie dokupić w pozostałych pakietach za które musisz bulić. Ja za pakiet, który aktualnie posiadam w Vectrze płacę 133,90 a w INEA musiałbym zapłacić za taką samą ofertę internetu i TV około 200 zł. Faktycznie taka oferta biję naszą Vectre na kolana.

Panowie więcej tego OBIEKTYWIZMU a nie pustych słów !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty cały czas o cenie, a ja o ofercie programowej, gdzie w Vectrze masz programy typu Polsat HD, TVPHD, kanały sportowe polsatu itd. Może podaj jakie to ciekawe programy są w Vectrze, a nie ma ich w INEI???? Czytając Twoje posty czuję się jakbym rozmawiał z pracownikami Vectry-" przecież u nas jest super więc o co panu chodzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej odpowiedzi się nie spodziewałem, widocznie masz małe potrzeby. Ja przypominam sobie prośby abonentów Vectry o TVP HD przed Mundialem, na facebooku jest nawet ankieta na temat przywrócenia kanałów sportowych polsatu, mnie się marzy możliwość oglądania Bundesligi w Eurosport 2 HD itd itp. Nasz spór wydaje mi się czysto akademicki, naprawdę nie chcę mi się wierzyć, że nie chcesz mieć większego wyboru i różnorodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC masz pakiety nawet ten nieszczęsny Super HD, chcesz bierzesz nie chcesz nie bierzesz, ja wybierając ofertę patrze

1. Programy jakie są w danym pakiecie

2. koszty użytkowania sprzętu który dostaje od operatora

3. technologie (oprogramowanie, inne nowinki techniczne) jakie wykorzystuje dla sprzętu

4. cena pakietu

 

Co człowiek to inne kryteria doboru oferty, nie ma co tu dewagować kto co wybiera , jeśli w danym mieście jest wybór operatorów , to czysta bajka , można wybierać , przebierać , porównywać.

 

Szczęsliwego nowego roku, i trafnych wyborów operatorów TV, ethernet, telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny napiszę, że wszystko zależy od oczekiwań odbiorcy.

UPC za to samo co w Vectrze mam za 216zł miesięcznie żąda 250zł (pakiet z nagrywarką HD, pakiet HD, C+ HD i HBO HD do tego internet (akurat w UPC jest szybszy, ale wolniejszego w pakiecie nie ma a 16Mbps mi starcza zamiast 25Mbps) i telefon (w Vectrze mam za 1zł bo nie dzwonie wcale, to do mnie dzwonią a w UPC są 240 minut których w życiu nie wygadam ale musiałbym za nie płacić)).

Może ta strona UPC jest mało przejrzysta albo ja nie umiem tam nic znaleźć. Jak ktoś się bardziej orientuje to prosiłbym o podanie ile kosztuje pakiet: TV nagrywarka HD + pakiet HD, C+ HD i HBO HD, Internet ok 15Mbps + telefon (nawet bez darmowych minut).

 

Pozdrawiam i również życzę Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim użytkownikom forum Sat-Kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upc

TV SELECT HD z nagrywarką 88 zł + pakiet super hd 21 zł + C+ HD 35 zł + HBO HD 31 zł + INT 10 MB 66 zł + TELEFON 41 zł = 282 ZŁ (241 bo telefon jest najtańszy i dostaje się go gratis w pakiecie 3 usług)

TV SELECT HD z nagrywarką 88 zł + pakiet super hd 21 zł + C+ HD 35 zł + HBO HD 31 zł + INT 25 MB 80 zł + TELEFON 41 zł = 296 ZŁ(255 bo telefon jest najtańszy i dostaje się go gratis w pakiecie 3 usług)

TV MAX HD z nagrywarką 101 zł + pakiet super hd 21 zł + C+ HD 35 zł + HBO HD 31 zł + INT 10 MB 66 zł + TELEFON 41 zł = 295 ZŁ(254 bo telefon jest najtańszy i dostaje się go gratis w pakiecie 3 usług)

TV MAX HD z nagrywarką 101 zł + pakiet super hd 21 zł + C+ HD 35 zł + HBO HD 31 zł + INT 25 MB 80 zł + TELEFON 41 zł = 309 ZŁ(268 bo telefon jest najtańszy i dostaje się go gratis w pakiecie 3 usług)

 

jak by nie liczyc pakietów dodatkowych super hd hbo i c+ to koszt by wynosił dla max tv i 25 mb 181 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matik, dzięki, tak właśnie myślałem. Dla mnie Vectra jest tańsza o min 25zł miesięcznie z full pakietem TV jaki oferuje.

Można dywagować, że UPC ma więcej/lepsze programy ale nie ma np Eurosportu HD (praktycznie najczęściej oglądanego programu sportowego). Ale to, że jest droższe jest bezdyskusyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...