Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie przez strone, dzisiaj juz dzwonili.

Propozycja zostawienia tego co jest i powrót do kwoty zanim zaczęli podnosić cene w trakcie umowy czyli 79zl (teraz 105zł) za złoty+pvr+internet 600.

Ewentualnie intenet 600 + najniższy paket 42 kanałów +pvr za 48zł.

Lub rezygnacja z TV i zostaje tylko internet 600 za 33zł.

 

I tu pytanie. Bo obecnie jeśli już oglądam jakieś wiadomości na tv to na aplikacji Vectry przez internet. Czy jeśli zostawię tylko internet to w tej aplikacji będą jakieś kanały podstawowe czy całkiem odcinają dostęp do TV? Bo teraz to mam ilość kanałów taką jaki mam pakiet tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście kanałów:
TV REPUBLIKA
WPOLSCE24
powinny powędrować do pakietu stalowego (fta) z racji udostępnienia ich w telewizji naziemnej MUX8.

A Vectra w najlepsze trzyma je w złotym i kasuje ile wlezie. Osobiście znam osoby, które dopłacają Vectrze po kilkadziesiąt złotych więcej (zmiana pakietu) za 1 kanał!
Co o tym sądzicie? Z TVP Sport się złamali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, LorDx napisał(a):

Nie nakaże, nie sprzeciwią się wyrokom TSUE :) Polska jako kraj UE je respektuje. Rzad dostał dykretywę teraz ja wykonał.

Rozumiem, że masz wiedzę w temacie wyroków TSUE. Możesz podać podstawę prawną, która pozwala/nie pozwala nakładać na konsumentów przez dostawcę usług podwyżki inflacyjne w okresie trwania umowy terminowej bez możliwości wypowiedzenia umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadna widza tajemna, co do zasady żadna klauzula nie jest zakazana jeśli w umowie jasno sprecyzowana.

Najpierw trzeba wpisać do rejestru postanowień zakazanych a potem się czegoś domagać.

UKOiK dowali np Vectrze, pozwą państwo polskie do TSUE na podstawie traktatu UE.

 

 

 

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...