Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.09.2023 o 19:09, lapin napisał(a):

Ja mam bezterminową i nie podwyższają ceny. Te maile, które też dostałem powinny brzmieć: Z szybszym internetem zyskujesz gwarancję regularnych podwyżek :)

Mam internet z Vectry od ponad dwóch lat na czas nieokreślony… w między czasie dostałem dwie podwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, a właśnie rozważam czy przedłużyć umowę. Prowadząc pierwsze rozmowy o aneksie dowiedziałem się, że podwyżka o ile będzie, to niewielka. Prawda jest jednak inna. Po analizie wpisów na forum od wielu innych osób widać, że jedni mają podwyżkę po 2 miesiącach o 50 PLN na przykład. Inni po pół roku o 20, a jeszcze inni nie mają jej wcale. Operator twierdzi, że podnosi ze względu na inflacje. Pytanie, jaki to ma związek z inflacją. Na dzień dzisiejszy za działaniem polityków inflacja jest to około 10 %. Podwyżki wynoszą około 15%, a wg. podlinkowanej publokacji ma być jeszcze więcej podwyżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podnoszenie cen nowym klientom może zostać zakwestionowane. Skoro Operator żali się na inflację i jednocześnie z nią nie walczy bo utrzymuje ceny na niskim poziomie po czym podniesie lub nie w zależności od swojego widzimisię ( jednym podnosi innym nie), nie potrafi przewidywać skutków biznesowych swoich decyzji lub ma wiedzę o spodziewamych podwyżkach od swoich kontrahentów i nie kalkuluje tego na ofertę to jest w uprzywilejowanej pozycji w stosunku klienta i obarcza go skutkami swojej decyzji lub wykorzystuje klauzulę inflacyjne jako swoją przewagę w sposób nieuczciwy w kontaktach klientami. Innymi słowy Operator stwarza pozory walki z inflacja i karze za to Abonentów 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są dostępne w Vectrze te najnowsze dekodery TV Smart 4K Box PVR (z twardym dyskiem 1 TB) ?  Mam umowę do końca października 2023 r. wypowiedzenie
złożone i rozważam właśnie czy nadal vectra czy play (upc) bo pojawiła się u mnie możliwość kilka miesięcy temu.


Rozmawiałem dzisiaj z konsultantem ale mówił że tych dekoderów nie ma w ofercie !!??????     Proszę o info!  Obecnie mam PRV GRAPHYNE.
Muszę mieć dekoder z twardym dyskiem! 

Edytowane przez cybermark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowinka z regulaminu.

 

"NADUŻYCIE W KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ - świadczenie, korzystanie z Usługi, Usługi Dodatkowej lub korzystanie z infrastruktury telekomunikacyjnej albo Urządzeń Abonenckich niezgodnie z ich przeznaczeniem lub przepisami prawa, których celem lub skutkiem jest wyrządzenie szkody Dostawcy Usług lub użytkownikowi końcowemu, lub osiągnięcie nienależnych korzyści dla podmiotu dopuszczającego się takiego nadużycia, innej osoby fizycznej, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nieposiadającej osobowości prawnej. W szczególności Nadużycie w Komunikacji Elektronicznej może polegać na nieuprawnionej zmianie informacji adresowej, tj. niezgodnym z prawem modyfikowaniu informacji adresowej uniemożliwiającym albo istotnie utrudniającym ustalenie, przez uprawnione podmioty lub przedsiębiorców telekomunikacyjnych uczestniczących w dostarczeniu komunikatu, informacji adresowej użytkownika wysyłającego komunikat."

 

"W przypadku naruszenia postanowień pkt 4.1., w szczególności w przypadku uzasadnionego podejrzenia Nadużycia w Komunikacji Elektronicznej, Dostawca Usług jest uprawniony do niezwłocznego Zawieszenia Świadczenia Usługi lub zablokowania dostępu do Usług lub Usług Dodatkowych."

 

VPN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...