Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dzwonili z Vectry, ze za 1zł mi zrobi upgrade ze 150 na 450mb/s. Umowa na 24 miesiące wtedy. Tez ktoś miał podobny telefon ? Za 42zł aktualnie 150mb/s mam.  
Jeszcze dodaj do tej ceny prawie 15% podwyżki inflacyjnej.
Zapewne masz starą umowę, gdzie nie ma tej klauzuli. Teraz jak podpiszesz nową to ta klauzula już jest, więc do tej ceny 43 zł dodaj jeszcze ok 6,50zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2023 o 09:51, jose arcadio morales napisał(a):

Szykują większą aktualizację aplikacji na dekoderze Smart bo szukają chętnych do jej testowania. Z nowości za wpisem administratora jest nowe menu dla nagrań, nagrania na USB i aktywacja gniazdka RF w dekoderze Smart z anteną https://www.facebook.com/groups/vectratvsmart/posts/1674731672997362

Ciekawe kiedy dadzą możliwość ułożenia własnej listy 100 od 1 do 100 jak w dekoderach albo po wybraniu listy Ulubionych poruszanie się tylko w tych kanałach z tej listy.

Edytowane przez kobi666
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przedłużyłem umowę z Vectra na sam internet, wymieniłem modem na wifi 6 Arris TG6441. Miało być lepiej, szybciej stabilniej a jest zdecydowanie gorzej niż na poprzednim...
Na przystawce Smart Google Chromecast 4 HD (w ustawieniach jakość sygnału doskonała) przy oglądaniu filmów czy Skyshowtime czy HBO Max co jakiś czas pauzuje, wczytuję, jakość z HD wchodzi na SD i odwrotnie. Na komórce wieczorami net zamula okrutnie... Korzystam z 5G. Modem restartowany, stoi w dobrym miejscu, no niewiem o co kaman, co można jeszcze zrobić...

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 godzin temu, aquarius napisał(a):
Wystarczy router i klienci z WiFi 6E.


To żeś polecił. Sam router za ponad 2 tysie a gdzie reszta? Która przystawka obsługuje ten standard wi-fi? Jaki telefon, płyta główna, laptop już nie wspominając o telewizorze?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przedłużyłem umowę z Vectra na sam internet, wymieniłem modem na wifi 6 Arris TG6441. Miało być lepiej, szybciej stabilniej a jest zdecydowanie gorzej niż na poprzednim...
Na przystawce Smart Google Chromecast 4 HD (w ustawieniach jakość sygnału doskonała) przy oglądaniu filmów czy Skyshowtime czy HBO Max co jakiś czas pauzuje, wczytuję, jakość z HD wchodzi na SD i odwrotnie. Na komórce wieczorami net zamula okrutnie... Korzystam z 5G. Modem restartowany, stoi w dobrym miejscu, no niewiem o co kaman, co można jeszcze zrobić...

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Niestety ten modem to niewypał. Nie polecam. Mimo tego, że ma wifi6 to stabilność działania pozostawia wiele do życzenia.
Ponoć ma dostać nowego konfiga, dzięki któremu może pracować w trybie open. Wtedy będzie można sobie ustawić opcje wifi po swojemu np. szerokość pasma na 5GHz na 160MHz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Na stronie Vectry nowa oferta od 28.04 do 31.08:
W cenie 99,99zł/ mies. z umową na 12 miesiecy


Tylko czy jest to cena końcowa czy tydzień po podpisaniu umowy dostaniesz maila, że w związku z inflacją będziesz płacił 115zł?

Jeśli to drugie, to jest to jawne oszukiwanie klientów i UOKiK powinien im się ostro do czterech liter dobrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2023 o 21:10, fox00 napisał(a):

Play ma teraz 300mb/s + 136 kanałów za 50zł. Oczywiście łącza Vectry i to jest chyba atrakcyjna oferta.

 

Play już nie  korzysta z sieci Vectry, teraz nowe umowy to już po światłowodzie Orange, pytałem o to ostatnio w salonie Play. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Konczy sie moja dwuletnia umowa na telewizje i internet. Czy dobrze rozumiem ze jak przedluze umowe na tych samych warunkach to zostanie wprowadzony do niej zapis o podwyzsze inflacyjnej i w kazdej chwili beda mogli podniesc rachunek o 15 proc ? Zastanawia mnie jeszcze czy takich podwyzek o 15 proc moze byc wiecej w trakcie trwania kolejnej dwuletniej umowy ?

Edytowane przez Emaileczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Arkon napisał(a):

Czyli jeśli mam światłowód Orange, to mogę korzystać z tv UPC, którą przejął Play?

 

Pisałem o umowie na internet Play na łączu (sieci) Orange. Jako klient Orange na pewno możesz korzystać z Play NOW, jak to jest z tv UPC nie wiem 🤔

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Konczy sie moja dwuletnia umowa na telewizje i internet. Czy dobrze rozumiem ze jak przedluze umowe na tych samych warunkach to zostanie wprowadzony do niej zapis o podwyzsze inflacyjnej i w kazdej chwili beda mogli podniesc rachunek o 15 proc ? Zastanawia mnie jeszcze czy takich podwyzek o 15 proc moze byc wiecej w trakcie trwania kolejnej dwuletniej umowy ?
Tak właśnie będzie. Wg ich regulaminu mogą tak zrobić dwa razy w roku. Teoretycznie więc mogą Ci podnieść cenę czterokrotnie w trakcie trwania dwuletniej umowy.
dbc32c01cf84e6b095728b9e92315630.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się zerwać bez ponoszenia kosztów, bo wg nich jest wszystko ok. Zgodziłeś się na regulamin i tyle.
Zdecydowanie lepiej zostać na bezrerminówce z tym co masz.
Mnie się udało, ale tylko dlatego, że konsultant co innego powiedział przez telefon a co innego miałem na umowie. Nie poinformował mnie, że cena, którą mi zaproponował nie jest ceną ostateczną lecz po zniżkach za marketingowe zgody, terminowe płatności i coś tam jeszcze. Nawet o te zgody mnie nie spytał, tylko z automatu zaznaczył. Z resztą reklamacje i tak nic nie dały. Dopiero skierowanie sprawy do UKE sprawiło, że Vectra zmieniła zdanie i anulowali mi tą umowę. Jednak gdyby konsultant był bardziej kompetentny to nawet samo UKE nie mogło by z tym nic zrobić.
Ja mam tylko nadzieję, że w końcu UOKiK się tym zajmie i ukróci takie praktyki.
W końcu decydując się na umowę na czas określony główną przyczyną zawarcia takiej umowy jest cena usług.
Wg Vectry podpiszesz umowę na 100zł a oni w ciągu roku mogą Ci z tego zrobić nawet 132zł miesięcznie, zakładając, że obie podwyżki byłyby o 15%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...