Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

"Vectra na ten moment nie planujemy włączenia kanałów TVP Historia, TVP Rozrywka i TVP Seriale w jakości HD do naszej oferty" tak samo jak UPC.

Rozumiem UPC - oni nawet nie mają TVP Nauki w ofercie. A Vectra przecież chwilę po starcie dodała TVP Naukę oraz zmieniła TVP ABC na HD - to dlaczego ma takie trudności jak podmiana z SD na HD kanałów Historia, Rozrywka, Seriale i 3 + dodać TVP World I WTEDY BYŁBY KOMPLET To samo tyczy się TV Trwam. Od jakiegoś czasu nadaje w HD - też ta zmiana powinna wejść z automatu.

 

A tak na marginesie zauważyłem, że Vectra lubi takie rozgrzebane sprawy: z Polsatem nie potrafi się dogadać (wiadomo chodzi o kasę), z TVP na podmianę SD na HD - tylko z TVN-em idą im dobrze interesy.

 

 

 

Edytowane przez lukasz1122a
dopisanie jednej kwestii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lukasz1122a napisał(a):

A tak na marginesie zauważyłem, że Vectra lubi takie rozgrzebane sprawy: z Polsatem nie potrafi się dogadać (wiadomo chodzi o kasę), z TVP na podmianę SD na HD - tylko z TVN-em idą im dobrze interesy.

Brak PSP oraz PSN to tylko dowodzi, że nie chcą albo nie umieją się dogadać. Dodatkowo na żadnym kanale należącym do Solorza (wyjątkiem Eleveny) nie działa funkcja Catch-up. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC, Vectra ... a takie mini kablówki np. z Włocławka i innych małych miast umieją się dogadać z nadawcami. 

Trochę to słabe, że lokalne kablówki mają lepszych negocjatorów niż polscy  giganci kablowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Vectra dogadała się z Canal+. 

W UPC, na minus to właśnie paczka C+ i brak HD w kanałach od TVP i niepełna ich oferta, oraz brak dekodera DVB- C 4K. Tutaj Vectra jest jednak lepsza. :)

 

Ale co do cen i ogólnej oferty jednak UPC jest bardziej atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem włączyć Boomerang aby zobaczyć kolejny odcinek Jasia Fasoli a tu "niespodzianka" - zamiast Boomeranga jakiś nowy kanał z bajkami o nazwie Cartoonito.

Sprawdzałem EPG tej stacji i są tam jakieś beznadziejne kreskówki.

A więc kolejny dobry kanał znika bezpowrotnie. Szkoda.

 

https://media2.pl/media/168926-Nadchodzi-nowy-kanal-Cartoonito.-Zastapi-Boomerang.-Co-w-ramowce.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W dniu 21.03.2023 o 15:54, lakiman napisał(a):

UPC, Vectra ... a takie mini kablówki np. z Włocławka i innych małych miast umieją się dogadać z nadawcami. 

Trochę to słabe, że lokalne kablówki mają lepszych negocjatorów niż polscy  giganci kablowi.

Pewnie chodzi o kasę: duży - większa kasa a mniejszy - mniejsza kasa dla nadawców programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2023 o 10:11, jaceksobczak napisał(a):

 

Ja również mam abonament VIP . W Strefie Klienta także nie mam informacji o Canal+ . Zgłosiłem ten fakt na infolinii technicznej i obiecali że ten zapis ma się u mnie pojawić. Niestety upłynęło kilka dni i nic...........

Będę dalej monitował bo przecież w Vip-ie mamy pakiet Canal+ . Więc dlaczego nie mamy możliwości rejestracji Canal+ Online ?

I jak? Udało się? U mnie bez zmian :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy komuś po podwyżce inflacyjnej udało się pozostać na poprzednich warunakch, po złożeniu wypowiedzenia, albo negocjacjach? Oczywiście bez opcji, że mogą zaraz znów podnieść. Jestem na umowie bezterminowej od 4 miesięcy i wkurza mnie, że widzę na stronie to samo 20 zł taniej w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam UPC i możliwe, że będę zmieniał na Vectrę. Mam pytania, może wiecie. Czy telewizje Vectry można bezpośrednio wpiąć w wejście TV i nie brać w ogóle dekodera (jak w UPC). Druga sprawa to czy trzeba brać od nich router czy nie można wziąć urządzenia ONT, żeby wpiąć do mojego routera mesh ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Arkon napisał(a):

Tak z ciekawości skąd pomysł na zmianę UPC na Vectrę? Taniej? 

Nie oglądam praktycznie w ogóle telewizji i tak na TV, ale jak już mam to wolę bez dekodera. Kanały sportowe mam w apce C+ na LG webOS, więc biorę po prostu podstawowy pakiet. Najbardziej mi zależy na ONT + kabel prosto do TV. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@flisek94

Możesz skorzystać usługi telewizyjnej jeśli masz tuner DVB-C odbierzesz wtedy kilka niekodowanych prorgramów jeśli należy ci na większej liczbie kanałów dobierasz moduł CI+ 
Co do usługi Internetowej musisz mieć urządzenie od nich inaczej nie będziesz mógł korzystać z internetu.

Vectra daje możliwość pracy "modemo-rutera" w dwóch trybach, ruter i bridge, oczywiście możesz powyłaczać Wifi i podłączyć swój ruter ale dostępu do panelu konfiguracyjnego ich urządzenia nie będziesz miał.

Z urządzeniami ONT spotkałem się jak na razie u lokalnego dostawycy światłowodu.

Edit podbono w niektórych miejscowaściach jest już prawdziwy światłowod który jest doprowadzany do mieszkania, natomiast w mojej lokalizacji nie ma takiej możliwości.
Najlepiej jak popytasz kogoś kto ma vectre w twojej lokalizacji 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja z Vectry na module ci+ działa, ale jest ograniczone nagrywanie programów, jeśli jest podłączony dysk twardy do telewizora. Po pewnym czasie traci się dostęp do nagranych programów, niekiedy po godzinie a niekiedy po paru dniach, nie ma reguły.
Time Shift działa bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...