Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

I wszystko jasne :)

Na stronie Vectry nie rozróżniają bajtów od bitów :) Zignoruj to. Natomiast test ze stronki abeltronica mówi, że masz prędkość 2Mb, zamiast 6Mb. Ponów ten test parę razy w ciągu dnia, jeśli nie będziesz miał downloada w okolicach 6000kbps to składaj reklamację do Vectry, bo najwidoczniej nie podwoili Ci prędkości do 6Mb (rozumiem, że masz promocję, gdzie płacisz za 2Mb a dostajesz 6Mb tak?).

Z tego co czytałem na tym forum, Vectra często nie zwiększa prędkości. Parę osób o tym pisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek.

 

Rozmawiałem z osobą z działu technicznego przedstawicielstwa Vectry w Rzeszowie. Osoba ta twierdzi, że pod względem wymagań technicznych Rzeszów jest już od dłuższego czasu przygotowany na wprowadzenie jakości cyfrowej. Drugi fakt to informacja, że wymieniona już cyfrówka ma zostać wprowadzona w moim mieście już w marcu/kwietniu. W stosunku do posiadanych przez Ciebie informacji ma się to nijak :-). Będę wdzięczny Tobie za ustosunkowanie się podanych przeze mnie informacji. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra dołącza Religia.tv i zwiększa zasięg TVS

 

Jedna z największych sieci kablowych w Polsce wprowadza do oferty nową stację telewizyjną, produkowany przez Grupę ITI kanał Religia.tv. Operator planuje również zwiększyć dostępność TV Silesia.

 

Vectra dołącza do oferty uruchomiony w październiku 2007 roku kanał Religia.tv, który udostępni abonentom telewizji cyfrowej w pakiecie Platynowym. Włączenie nowego kanału do oferty zapowiadaliśmy już kilka dni temu.

 

Telewizja Silesia, która dostępna była dotychczas jedynie w pakiecie Platynowym, powiększy swój zasięg, dzięki dołączeniu do pakietu Złotego. W tym miesiącu Vectra dołączy również śląski kanał nadawany w wysokiej rozdzielczości - TVS HD. Zostanie on udostępniony jedynie abonentom posiadającym pakiet Platynowy.

 

To nie koniec nowości, o jakich słyszy się w Vectrze. Od kilku miesięcy mówi się o dołączeniu produkowane przez Telewizję Polską kanału Belsat do sieci kablowych. Operator prowadzi negocjacje z nadawcą nt. dołączenia stacji do oferty. W tym momencie nie są znane szczegóły i nie wiadomo, kiedy Belsat dołączy do oferty.

 

Źródło: www.dvbnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie poszli po rozum do głowy w sprawie TVS.Nie można było tak od razu zrobić,specjalnie na początku wrzucili do platyny bo myśleli,że ludzie się rzucą i wezmą wyższy pakiet dla jednego kanału.Z nowości tylko Religia Tv.Bedą trzy kanały religijne w ofercie,nic tylko się modlić o rozum dla kierownictwa Vectry...bo tego im na pewno brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy TVS SD będzie tez w złotym analogowym? A z ta Religia.Tv ich chyba popieściło żeby dawać taki kanał do platyny postaraliby się o TV 1000. Niedawno się dowiedziałem ze w moim mieście trwają prace nad cyfrówka pytanie na jakim etapie są te prace. Co uważać o tej informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie by TVS dali do analogu,nie będą go przecież rozwiać,piorytetem jest cyfra i słusznie.Nowe kanały będą prawdopodobnie tylko w platynie,przeniesienie TVS do złotego to zasługa abonentów którzy apelowali o to do Vectry i Ci o dziwo posłuchali,chociaż zdanie abonentów dla nich się nie liczy,oni zawsze wszystko wiedzą najlepiej.TV 1000 jak najbardziej powinien być.W ofercie są tylko tak naprawde trzy kanały filmowe( zone europa,ale kino i kino polska) reszta to kanały czysto serialowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle wysłuchali próśb co w końcu wpadli na to ze można dać TVS SD z w złotym i TVS HD w platynie. TVS HD nie jest dostępne na żadnej platformie. TVS w analogu no cóż jednak są tez abo nie mający jeszcze cyfrówki którzy tez chcą TVS Ci co maja cyfrówkę zawsze jednak mogli wylażyc te 14.90 Ci co nie maja cyfrówki chodź by chcieli zapłacić za platynę tonie mogą. Tak wiec nie wiadomo czyich błagań wysłuchali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do irytacji na Vectrę - dostałem dzisiaj monit, że mam do zapłacenia 120zł!!! Pismo podpisane przez radcę prawnego, groźby, ostrzeżenia, straszenie KRD i inne takie. Stworzyłem już reklamację, bo okazało się po wizycie w BOKu, że żadnych zaległości nie mam, poza ostatnią fakturą za styczeń (90zł), którą wpłaciłem na ich nowe konto 3 tygodnie temu, a oni jej jeszcze nie widzą (może zapomnieli, że mają nowe konta i szukają na starych). Pozostałych 30zł nie udało się zidentyfikować. [beep] mają tam w tym swoim "archeo"! Ale najlepiej profilaktycznie postraszyć petenta, a może się wystraszy i zapłaci jeszcze raz.... Będzie na premie dla prezesów.

 

Ja dziś też dostałem te "Wezwanie do zapłaty" - upominają się o opłatę za ostatnie 2 miesiące, którą oczywiście uiściełem (Za XII/08 na stare konto i za I/09 na nowe).

Chyba potraktuję to pismo jako próbę wyłudzenia pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też dostałem te "Wezwanie do zapłaty" - upominają się o opłatę za ostatnie 2 miesiące, którą oczywiście uiściełem (Za XII/08 na stare konto i za I/09 na nowe).

Chyba potraktuję to pismo jako próbę wyłudzenia pieniędzy.

CZy ktoś wie kiedy tvs dołączy do pakietu złotego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...