Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że większość z Was narzeka na pakiety vectry. Marzy Wam się, aby do platyny doszły kanały z pakietu sport na ostro - co zrozumiałe. A co chcieli byście aby w ogóle doszło do oferty vectry ? Dla mnie mogliby dać ORANGE SPORT, NG WILD czy NG MUSIC zamiast tego badziewnego Volksmusik.tv :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym , żeby do Pakietu Platynowego dodali NG WILD , JIM JAM , DA VINCI LEARNING , MTVN HD , TVN WARSZAWA , TVP HD , POLSAT CAFE oraz POLSAT PLAY , a zdjęli z pakietu te głupie niemieckie, rosyjskie czy litewskie programy. Oprócz tego powinni też porozmawiać z nadawcami kanałów FILM BOX , ponieważ tam też są bardzo dobre filmy . Oprócz tego powinni , np : na walentynki zniżyć ceny wszystkich pakietów PREMIUM przynajmniej o 5 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując ofertę cyfrową kanałów i cen pakietów VECTRY(platyna) i UPC(MAX) nieco się różni. W Vectrze w platynie przydałoby się: WEDDING TV, POLSAT PLAY, NG WILD, HISTORY z wersją SD i HD, TV 1000, DA VINCI LEARNING, MOTORS TV - gdyż te kanały oferuje juz UPC za te same pieniądze (ok. 75-78,-/mies.) co Vectra. Nie wspominając już o stacjach takich jak: POLSAT CAFE, POLSAT NEWS, TVN WARSZAWA, TVS HD, RELIGIA TV, JIM JAM czy MEZZO - które są w pakiecie SELECT za 65,- a w Vectrze żadnego z nich nie ma. Dodatkowo EUROSPORT 2 i EXTREME SPORTS są za cenę 65,- w UPC. Oczywiście paczka kanałów FILMBOX też byłaby dobrą alternatywą. No cóż Vectra w porównaniu z UPC w platynie swojej ma taki [beep] jak: VOLKSMUSIK.TV czy LTV co w żadnym wypadku nie pasuje do nazwy platynowy. Ja i wszyscy abonenci liczymy na zmiany panie prezesie. Już odliczam dni do złożenia wypowiedzenia Vectrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już porównujemy Vectre z UPC to tam pakiet max kosztuje 75zł czyli tyle co u nas platyna-tylko uwaga za kanały sportowe które oni mają w tym pakiecie my musimy jeszcze dopłacać! i jest jeszcze jeden haczyk,w platynie są trzy kanały HD (Tvn,luxe,ngc) ale żeby je oglądać trzeba mieć dekoder HD co kosztuje 9,90 czyli tak naprawde platyna kosztuje nas 85 zł czyli drożej jak w UPC a za taką kase to i Polsat sport HD i Eurosport HD powinny być w platynie i dlatego jestem tak anty nastawiony do pakietu "sport na ostro" bo dla mnie to czyste złodziejstwo...85+19,90 za sport na ostro to razem 104,90!!!(w UPC pakiet max z hd i nagrywarką 100zł) i jak nie pisać,że Vectra to pospolici złodzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i wszyscy abonenci liczymy na zmiany panie prezesie. Już odliczam dni do złożenia wypowiedzenia Vectrze.

 

To jest chyba najlepsze podsumowanie Vectry. Szczerze to zrobiliście tutaj na forum świetną reklamę tej kablówce. Miałem wziąść dekoder HD i jak sądze wpakować się na rok w badziewie. Z tego co słyszę od sasiadów którzy wzięli zwykłe dekodery (bo mieli wyłaczyć analog w październiku - takie były ulotki w Legnicy) to ciągle się skarża, ze jak dekoder postoi 1 dzień bez włączenia tylko na stby to potem jest czarny obraz, trzeba wyciagac kartę przecierać, przecież to porażka jakaś.

Więc ja tez odliczam dni do rezygnacji z Vectry anlogowej plus internet, teraz płacę 60 zł za internet 1Mbit,w dialogu za tą cenę mam 6 Mb. Do widzenia Vectro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już porównujemy Vectre z UPC to tam pakiet max kosztuje 75zł czyli tyle co u nas platyna-tylko uwaga za kanały sportowe które oni mają w tym pakiecie my musimy jeszcze dopłacać! i jest jeszcze jeden haczyk,w platynie są trzy kanały HD (Tvn,luxe,ngc) ale żeby je oglądać trzeba mieć dekoder HD co kosztuje 9,90 czyli tak naprawde platyna kosztuje nas 85 zł czyli drożej jak w UPC a za taką kase to i Polsat sport HD i Eurosport HD powinny być w platynie i dlatego jestem tak anty nastawiony do pakietu "sport na ostro" bo dla mnie to czyste złodziejstwo...85+19,90 za sport na ostro to razem 104,90!!!(w UPC pakiet max z hd i nagrywarką 100zł) i jak nie pisać,że Vectra to pospolici złodzieje...

 

Popatrz dokładnie na cennik UPC:

 

Pakiet Select standard 65,00 zł

Pakiet Select z nagrywarką 80,00 zł

Pakiet Select z nagrywarką i HD 90,00 zł

Pakiet Max standard 75,00 zł

Pakiet Max z nagrywarką 90,00 zł

Pakiet Max z nagrywarką i HD 100,00 zł

 

Tak więc abonenci UPC też muszą dopłacać i to nie tylko za dekoder, ale także za PVR.

 

Chcąc oglądać HD w Vectrze mając platynę dopłacasz 5zł za dekoder HD, więc ostateczny koszt to 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Max z nagrywarką i HD 100,00 zł[/i]Chcąc oglądać HD mając platynę dopłacasz 5zł za dekoder HD

Dokładnie 5,90,-, ale mniejsza z tym. Za 100,- / mies. mają dostęp do pożądnej oferty cyfrowej, sa w posiadaniu dekodera HD z nagrywarką. A jak vectra wyskoczy z nagrywarką( nie prędko) :twisted: to pewnie strzeli takimi cenami, że podziękuje większość za tą usługę i będzie znacznie drożej, bo co do promocji to mają niestety słabe...

 

[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zrobiliście tutaj na forum świetną reklamę tej kablówce. Miałem wziąść dekoder HD i jak sądze wpakować się na rok w badziewie.

Słuchaj, aż takie badziewie jak Ty to nazwałeś to to nie jest. Ale jakby większość z Nas chce aby vectra popracowała nad swoją ofertą programową i ułożyla cennik w granicach rozsądku. Te wszystkie wypowiedzi świadczą o tym najlepiej. A po za tym wszem i wobec wiadomo, że ostatnimi czasy w Vectrze Cyfrowej nie dzieje się najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszę od sasiadów którzy wzięli zwykłe dekodery to ciągle się skarża, ze jak dekoder postoi 1 dzień bez włączenia tylko na stby to potem jest czarny obraz, trzeba wyciagac kartę przecierać

Potwierdzam. Mojemu sąsiadowi w ciągu miesiąca 4x musiałem tak robić z modelem dekodera SD. Chłop był nieźle poirytowany. Widzę, że u innych ten sam problem - jak miło :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 5,90,-, ale mniejsza z tym. Za 100,- / mies. mają dostęp do pożądnej oferty cyfrowej, sa w posiadaniu dekodera HD z nagrywarką. A jak vectra wyskoczy z nagrywarką( nie prędko) :twisted: to pewnie strzeli takimi cenami, że podziękuje większość za tą usługę i będzie znacznie drożej, bo co do promocji to mają niestety słabe...

 

 

Oczywiste, że im większe pieniądze tym lepsza oferta.

Generalnie ceny więc są podobne - 75zł za platynę i pakiet Max z dość podobną ofertą programową. Wiadomo, że część programów jest w Vectrze, nie ma w UPC i na odwrót, w końcu to dwie różne firmy.

Myślę więc, że niektóre krytyczne uwagi są mocno przesadzone. Wielu obecnych tu abonentów Vectry wyczekuje ze zniecierpliwieniem dnia w którym w ich mieście pojawi się telewizja cyfrowa, a my narzekamy mimo, że tę samą cenę co analogowy pakiet Złoty mamy kilkanaście dodatkowych programów możliwością dokupienia wielu innych... Fakt, że w porównaniu z platformami cyfrowymi kablówki wypadają trochę słabiej (pod względem cenowym, bo programowo cyfrowe TVK są lepsze). Trochę bawi mnie nazwanie pakietu "Sport na ostro"- złodziejską praktyką :D Zgadzam się z tym, że dobór programów do tego pakietu jest mocno niefortunny i sam pakiet jest za drogi. Jest to jednak opcja dodatkowa, nikt nie zmusza do jego abonowania. Taką koncepcję sprzedaży sobie decydenci Vectry wymyślili. Jeżeli rzeczywiście okazała się ona tak beznadziejna jak my uważamy, to na pewno w przyszłości ulegnie ona zmianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bawi mnie nazwanie pakietu "Sport na ostro"- złodziejską praktyką :D Zgadzam się z tym, że dobór programów do tego pakietu jest mocno niefortunny i sam pakiet jest za drogi.
A Twoim zdaniem ile powinien kosztować owy pakiet ? Na chwilę obecną cena promocyjna wynosi 19,90,- Jak zamówisz platynę i chcesz dokupić w/w pakiet to dostaniesz go w tej samej cenie 19,90,- :sciana: . Brak logiki. Tak czy siak trzeba za niego płacić 20,- / mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.90 ale w tym pakiecie mamy dostęp do Eurosport hd, Polsat sport hd, NASN, extreme, sport klub+, eurosport 2 i spice > co wychodzi, że jednak się opłaca. Za pojedyncze dokupienie wynosi ok. 29.70 / mies. nie wliczając pozostałych sportowych kanałów. A Viasat Explorer do platyny i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocyjna cena 19,90 jest jeszcze akceptowalna. Byłaby o wiele atrakcyjniejsza, gdyby nie było konieczności opłacania dekodera HD.

Zdecydowanie za duża jest standardowa cena pakietu 29,90.

 

A co do Viasat Explorer'a. Jeżeli ma się już platynę, to kanał staje się mniej potrzebny. Viasat większość filmów kupuje z biblioteki BBC, stąd bardzo często Viasat Explorer i BBC Knowledge emitują te same filmy/cykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś info na potwierdzenie tego news'a ? Jak mam to rozumieć - chodzi Ci o analog ? bo piszesz a co z Cyfrową Vectrą. TVN WARSZAWA powinni wrzucić do cyfrówki dla wszystkich tak jak to zrobili z TV SILESIĄ. O przepraszam. Prawie dla wszystkich ( SILESIA > PLATYNOWY ) :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak przypatruję się waszym opiniom co do cyfrówki vectry

i mogę powiedzieć że macie racje jesli chodzi o te wszystkie pakiety itd

ale jak widzę jaki przekaz ma analogu to to jest już porażka i

masakra bo praktycznie na nie których kanałach nie da sie oglądać bo tak są za śnieżne

dla tego ja chciałbym u siebie w białej podlaskiej móc mieć drugi dekoder sd

bo nie zniosę takiego ogladania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wez sie w koncu do robory i zamiast peplac glupoty na forum, sprawdz swoje polaczenie kablowe. Moze rozgaleznik powoduje straty sygnalu, odlacz i podlacz sam kabel pod tv, nawet pojdz do sasiada i zapytaj sie jego, czy tez mu kanaly snieza. To przeciez niemozliwe, aby czesc kanalow az tak bardzo sniezy, ze nie da sie ich ogladac. Powodem moze byc tez slaba glowica w tv - podlacz drugi telewizor i zobacz. A moze one sa w pakiecie zlotym, a ty masz srebrny wykupiony? Choc z drugiej strony czytam twoje posty i sobie mysle, ile ty mozesz miec dzieciaku lat? Totalnie na niczym sie nie znasz. Sam jestes porazka a nie vectra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 stycznia HBO pokaże bezpośrednią transmisję z uroczystego koncertu z okazji zaprzysiężenia Baracka Obamy na 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych. W tym czasie sygnał HBO w Polsce będzie odkodowany. Transmisja na żywo o godz. 20.30. Ciekawe, czy Vectra zdba o to, by każdy z Was mógł sobie podejrzeć zarówno na analogu jak i cyfrówce. Właśnie, ciekawe jak zrobią to na cyfrówce - czy puszczą okienko otwarte na 2 h czy dadzą sobie spokój technicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałoby się na następnych...

 

Tzn na jakich? Bo prawie na wszystkich (oprócz może jakichś zagranicznych, Patio, Trwam) jest EPG.

A co do Nicka - coś się dzieje z oryginalną ścieżką językową. Zamiast fonii angielskiej słychać nakładający się polski dubbing i oryginalne dialogi. Ale to już chyba problem nadawcy, nie Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...