Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałam się z taką sytuacją, że przy połączeniu przez UPC Wi-Free nie odtwarza kanałów TVP,  komunikat, że jestem poza siecią, blokada z powodów licencyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zmienić ścieżkę dźwiękową na dekoderze Smart-4k? Odkąd pojawiły się te olympijskie kanały Eurosportu oglądam głównie mecze piłki nożnej na E5, ale ciągle jakieś problemy z polskim komentarzem. Ustawiłbym angielski, ale czy jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Chcę się zapytać czy następująca oferta:

 

Platyna

600 Mb/s

WiFi

SnO

Eleven

Filmbox

CI+

Dekoder HD

Multiroom 2.0

 

Cena: 117,49 PLN

Umowa: 12 miesięcy

 

jest dobra?

 

Oferta z salonu w Kielcach, ul. Warszawska 29.

 

Czy można jeszcze coś urwać z ceny?

 

Aktualnie mam:

 

Platyna

PVR

150 Mb/s

WiFi

Dekoder HD

Multiroom HD

Szybka Pomoc DOM

 

Płacę 117,99 PLN

 

Tak naprawdę nie zależy mi na szybszym internecie i nowych kanałach. Moim targetem jest likwidacja dekodera PVR i Szybkiej Pomocy.

Chodzi mi o jak najlepszej konfiguracji w takich samych pieniądzach. BEZ DOPŁAT ANI PODROŻENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderze vec-3770cfx eurosport 4k działa hdr !!- ale brak jakiejkolwiek ikonki informującej o tym. Na telewizorze umiem sprawdzić i jest ikonka hdr.  Jest to narazie jedyny kanał w vectrze z hdr.

Edytowane przez menx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mateuszfaryna4 napisał:

Drodzy Forumowicze,

 

Chcę się zapytać czy następująca oferta:

 

Platyna

600 Mb/s

WiFi

SnO

Eleven

Filmbox

CI+

Dekoder HD

Multiroom 2.0

 

Cena: 117,49 PLN

Umowa: 12 miesięcy

 

jest dobra?

 

Oferta z salonu w Kielcach, ul. Warszawska 29.

 

Czy można jeszcze coś urwać z ceny?

 

Aktualnie mam:

 

Platyna

PVR

150 Mb/s

WiFi

Dekoder HD

Multiroom HD

Szybka Pomoc DOM

 

Płacę 117,99 PLN

 

Tak naprawdę nie zależy mi na szybszym internecie i nowych kanałach. Moim targetem jest likwidacja dekodera PVR i Szybkiej Pomocy.

Chodzi mi o jak najlepszej konfiguracji w takich samych pieniądzach. BEZ DOPŁAT ANI PODROŻENIA.

Platyna, 600mbps, Eleven Sport na Ostro, 2 x Moduł CI+ - u mnie 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jaceksobczak napisał:

Jaka Twoim zdaniem jest jakość obrazu na Eurosport 4K w porównaniu z wersją HD ?

Widać że to 4k, tym bardziej że nadają z hdrem(hlg), szloda tylko że ten komentarz polski-albo go nie ma wogóle, albo jest, ale źle zsynchronizowany z obrazem, tylko momentami jest ok, tak jak dzisiaj rano był tenis, ale po chwili komentarza w tenisie już nie było,tylko był angielski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Beks napisał:

Vectra nadal nie zaktualizowała oferty Eleven i podaje, że obejrzymy na tych kanałach Bundesligę. Wprowadzają klientów w błąd. Screen ze strony internetowej Vectry. 

 

1898f8dc480e8.png

Dla mnie też szczytem głupoty ze strony Vectry jest informowanie w zakładce dostępne kanały że mają w ofercie TVN 7 HD i TVN 7 SD.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...