Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@Yaqza

Korzystam zarówno z oferty nc+ jak i Vectry. Jeżeli chodzi o jakość techniczną kanałów to faktycznie widać różnicę na korzyść nc+. Nie oznacza to jednak, że obraz z Vectrze jest tragiczny. To trochę jak z plikami mp3. Audiofil powie, że nie da się ich słuchać z uwagi na kompresję dźwięku ale przeciętny zjadacz chleba nie dostrzeże specjalnej różnicy. :) Tak naprawdę o ostatecznej jakość oglądanych kanałów decyduje wiele czynników - od dekodera, po przewody a skończywszy na odbiorniku tv. Pozostawiam więc kwestię jakość obrazu indywidualnej ocenie. Jeżeli natomiast chodzi o ofertę Vectry - jest bardzo zbliżona do oferty nc+ i jeżeli ktoś niekoniecznie chce korzystać z pakietu Canal+ (w nc+ jest najtańszy) to warto ją rozważyć. Za przystępną cenę (zwłaszcza jako połączymy tv z dodatkowymi usługami - internetem lub telefonem) dostajemy w jednym dekoderze ofertę 2 platform (zdecydowanie lepszą w moim odczuciu od oferty samego Cyfrowego Polsatu, gdyż oprócz kanałów sportowych CP dostajemy również programy własne nc+: Domo+, Kuchnia+, Planete+, AleKino+ itd.). Niewątpliwym atutem nc+ jest z kolei usługa nc+go pozwalająca na oglądanie kilkudziesięciu kanałów online na urządzeniach mobilnych (co ważne - również kanały premium) i dająca dostęp do bogatej bazy VOD. Vectra ma podobną usługę ale nie tak rozbudowaną. Ja rzadko oglądam tv linearnie, więc wszelkiego rodzaju opcje internetowe są dla mnie pożądane. Ostateczna decyzja co wybrać, zależy więc tam naprawdę od własnych preferencji. Chcę cały sport i jednego dostawcę? Chcę dobrej tv z internetem? Wybieram Vectrę. Korzystam z opcji premium i cenię usługi VOD? Pomyślę cieplej o nc+. Powodzenia w wyborze!

@Venio

To odpowiedź Vectry z ich oficjalnego forum w tym temacie: "(...) Wszystkie kanały zgodnie z aktualną rozpiską będą aktualne dopóki nie poinformujemy o zmianie. Obecnie żadna zmiana w układzie kanałowym nie jest planowana."

Edytowane przez dawid_bydgoszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo nc+ już nie będzie tak atrakcyjne, jeśli potwierdzą się informacje o stracie LM. W Vectrze jest troszkę większa pewność, że kanały, na których będzie emitowana będą dostępne. Niestety 100% pewności nie mamy, bo przecież Vectra do tej pory nie dodała Polsat Sport News. Jakościowo to jednak półka niżej niż nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Vectra ma jeszcze jeden atut..... kanał lokalny z miasta na 140.

W moich rodzinnych stronach jest to "TV Sudecka", która oglądam jak tylko mam możliwość  :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wyjaśniła się przyszłość promocyjnych kanałów. Vectra na swojej stronie udostępniła wykaz kanałów od 9 maja (czyli od dzisiaj). Patrząc na pakiet Platynowy wynika, że wszystkie programy udostępnione promocyjne w tym pakiecie zostają i nie będzie nowego odrębnego pakietu, z tym, że wszystkie zostały ulokowane jako niegwarantowane.

 

EDIT : Oficjalnie - kanały zostają na swoich miejscach, żadnego pakietu dodatkowego na te kanały. Jedyne co mogą zrobić to podnieść ceny na pakiety podstawowe na skutek tych kanałów (ale to pewnie by dotyczyło nowych abonentów)

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o Waszą opinię dotycząca oferty: Super Film i Sport (z HBO, Filmbox i SnO), Canal+Prestige, dekoder Pvr, dekoder multiroom HD w opcji 2.0 (ze wszystkimi kanałami premium), net 100 Mb/s za 162,39 zł / 24 m-ce.

Jak dla mnie warto. Ja wynegocjowałem przy przedłużeniu umowy w zeszłym tygodniu za 194 zł miesięcznie na 24 miechy full telewizję ze wszystkimi pakietami premium jakie są na dwóch dekoderach jednocześnie w ramach opcji multiroom i internet 150 mbit/s. Ale to oczywiście kwestia gustu. Zaraz co niektórzy będą pisać, że za drogo :). W Warszawie bynajmniej nic w tej cenie nie dostane od żadnego operatora. Sprawdzałem u wszystkich jakich mam dostępnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Obecnie stb hd (czyli Motorola hmc3021) jest traktowane na równi/zamiennie z modułem CI+, wobec tego nie trzeba płacić aktywacji tylko zadzwonić na infolinię i poprosić o zmianę. Co innego gdybyś chciał w trakcie umowy wymienić motorole na hd neta czy pvr to wtedy jest zmiana umowy i aktywacja 149zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do was. Jestem aktualnie w UPC na umowie na czas nieokreślony ponieważ już się skończyła umowa. Moje pytanie jest takie czy przechodzić do Vectry bo mam taką możliwość czy grać z UPC w gierki i pisać rezygnację a oni będą starali się dać lepszą ofertę ? Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po 12 latach żegnam się z Vectrą... Do mojego budynku podpięło się UPC i wrzuciło kilka ulotek. Ponieważ było bardzo konkurencyjnie, postanowiłem ponegocjować z Vectrą. Internetu szybszego się nie da w mojej lokalizacji, a żeby mieć sport na ostro na drugim dekoderze, zawołali dodatkowe 10zł miesięcznie za paczkę, którą mam w podpisie. Oczywiście z nową lojalką 24 miesiące. Podziękowałem pismem rezygnacyjnym. Witaj nowe.

Edytowane przez scorpion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po 12 latach żegnam się z Vectrą... Do mojego budynku podpięło się UPC i wrzuciło kilka ulotek. Ponieważ było bardzo konkurencyjnie, postanowiłem ponegocjować z Vectrą. Internetu szybszego się nie da w mojej lokalizacji, a żeby mieć sport na ostro na drugim dekoderze, zawołali dodatkowe 10zł miesięcznie za paczkę, którą mam w podpisie. Oczywiście z nową lojalką 24 miesiące. Podziękowałem pismem rezygnacyjnym. Witaj nowe.

 

 Całkiem fajna oferta :) i net 250!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozwalił mnie koleś z DUK. Dzwoni i mówię mu, ile tam jest kanałów i ile woła UPC. Więc jeśli chcą to powinni dołożyć mi za 10zł Eleven i multiroom ma wyświetlać też SnO i 11. Na co koleś wymyślił, że odpowiednikiem pakietu Max w UPC jest złoty w Vectrze, bo też ma około 150 kanałów, a platyna w Vectrze jest tak za[beep]ista, że nie ma odpowiednika w UPC ze 180 kanałami. Odpowiedziałem sympatycznemu panu, że jakby UPC liczyło 30 kanałów zdublowanych SD i HD jako 60 kanałów, to by mieli 200. Pan nie miał nic więcej ciekawego do powiedzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...