Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W To&Owo dodano jedynie TVP Regionalną (mocno okrojoną, bo w małej kolumnie). Usunięto w zamian TVN CNBC, a stacje Polsat News, Polsat Biznes i Superstacja zamieniły się między sobą miejscami.

A jak z TVP Info w takim razie - zostało na swoim miejscu ?

Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem, zamiast zadawać bezsensowne pytanie.
Moim zdaniem TVP Regionalna powinna być w miejscu TVP Info zaś ta stacja powinna dostać kolumnę typową dla stacji informacyjnych.
TVP Info od dawna jest w sekcji kanałów informacyjnych. Chyba nie wiesz jak wygląda To&Owo skoro piszesz takie rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wygląda To i Owo a pytałem się z kolei oto ponieważ mam nie mam przed sobą najnowszego numeru tego pisma.

Co do kolumny to chodziło mi o tą mniejszą jaką ma obecnie na przykład Polsat News. Na tej większej z kolei (jaką ma obecnie na przykład TVP Info) można by ulokować TVP Regionalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :) Jedynym miejscem, gdzie mogła by być ta TVP HD (czy jak jej tam) powinny być tylko Tele Tydzień, Tele Świat ,To i Owo i TV 14 (no i jeszcze w gazetach dodawanych np. do GW, czy do Super Expresu).

W pozostałych gazetach ten kanał zajmuje zbędne miejsce, i można by było go wywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ciekawe to wydawnictwo, bo cały czas można tam spotkać logo Polsatu z przełomu tysiącleci (szkoda że nie TVP). Ciekawe jest też logo TVP Info - ma postać logo TVP i obok napisu INFO w kolorze białym na czerwonym tle. Czyli logo TVP Info skonstruowane po amatorsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeju ... A czy w tym dodatku jest program dla stacji DVB-T typu TV 6, TTV itd. ?

A w ogóle to liczycie na to, że w TV 14 pojawią się zmiany typu dodanie stacji DVB-T, CBS Reality/ ID, Filmbox itd.?

Ja liczę, że tak będzie. Sądzę, że też gdyby były zmiany w TV 14, to by zmiany było podobne do zmian w Tele Maxie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś gazetę z programem TV która publikuje program dla Boomerangu? Do tej pory kupowałem Tele Świat, ale w ostatnim numerze wyrzucili Boomerang i TCM, co dla mnie dyskwalifikuje to pismo. Z tego co widziałem w kiosku jakieś parę tygodni temu, to chyba nikt poza Tele Światem tego kanału nie miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie: czy są zmiany w TV 14?

Jeśli tak, to mógłby ktoś napisać nowy układ stacji? Bo jeszcze dzisiaj widziałem na forum nowy układ w TV 14, a teraz go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :) A myślałem, że doszły stacje z DVB-T, czy ID :)

A o jakiej gazecie z programem pisałeś? Bo myślałem, że o TV 14 :P Cóż, moje niedopatrzenie :twisted:

No to muszę ponowić pytanie: czy są zmiany w TV 14?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :) A myślałem, że doszły stacje z DVB-T, czy ID :)

A o jakiej gazecie z programem pisałeś? Bo myślałem, że o TV 14 :P Cóż, moje niedopatrzenie :twisted:

Dodatek Telewizyjny do Twojej Gazety. Taki gotowiec dla lokalnych niezależnych gazet.

 

http://www.agencjareklamypaluki.pl/tv.htm

 

Za wiele kanałów wcisnąć nie mogą, bo program na jeden dzień zajmuje tam nie mniej, nie więcej, tylko dokładnie dwie strony. W miejscu widocznej na zdjęciu na powyższej stronie krzyżówki w inne dni są omówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3:Układ w TV 14 wygląda tak:

1 i 2 strona

góra:Tvp 1,Tvp 2,Polsat,Tvn,Tv 4,Tvn 7,Tv Puls

dół:Tvp Polonia,Tvp Info,Tvp Kultura,Tvp Historia,Tvp Rozrywka,Ttv,Tv 6,Atm Rozrywka,Puls 2

3 i 4 strona

góra:Polsat 2,Tvp Seriale,Axn,Kino Polska,Polsat Film,Tvn Style,Discovery Channel,National Geographic,Minimini+,Disney Channel,Polsat Sport,Eurosport

środek:Tvs,Tvp hd,Comedy Central,13 ulica,Ale Kino+,Tlc,Discovery Science,Animal Planet,Nickelodeon,Disney Junior,Polsat Sport news,Tvp sport

dół:Polo tv,Eska tv,Tvp regionalna,Tele 5,Universal Channel,Tcm,Polsat cafe,Discovery Turbo Xtra,Id,Cartoon Network,Disney xd,Polsat play,Tvn turbo

 

Dodali kanały: Ttv,Tv 6,Atm Rozrywka,Puls 2,Polsat Sport news,Polo tv,Eska tv,Tvp regionalna,Id

Usunęli: Canal+,Hbo,Canal+ film,Tvn 24,Polsat Sport Extra,Cbs Europa,Fox life,Polsat news

 

@barcelona: "W sieci" drukuje kanały:Tvp 1,Tvp 2,Polsat,Tvn,Tv Trwam,Discovery Historia,Discovery Channel,Animal Planet,Polsat JimJam,Minimini+,Tvp Historia,Tv Puls,Tvp Kultura,Tvn 7,Tv 4,Tvp Seriale,Kino Polska,Polsat film,Tvp sport,Eurosport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mlc1: Wielkie dzięki za układ kanałów!

"[beep]a jasna, dlaczego z TV 14 znikły kanały premium?"

Troszkę napiszę nowy układ stacji troszkę czytelniej, i przy okazji recenzja ( :lol2: ):

Najpierw pierwsze dwie strony:

1 str 1 rząd: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN

2 rząd: TVP Polonia, TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Rozrywka, TTV

2 str 1 rząd: TV 4, TVN 7, TV Puls

2 rząd: TV 6,ATM Rozrywka,Puls 2

Te dwie strony wyglądają całkiem fajnie - najważniejsze, jest na nich program dla większości stacji DVB-T.

Co bym chciał widzieć?

Ja bym troszkę ścisnął 1 str 1 rząd - można by było jeszcze wepchnąć TVN 7 i TV 4, dał bym też na pierwsze dwie strony program dla stacji Eska TV, Polo TV i TVP Regionalna - za to TVP Kultura trafia do sekcji kanałów filmowych. Chcę, żeby przynajmniej był program dla stacji Canal+, HBO, CBS Europa.

A teraz 3 strona:

3 str 1 rząd: Polsat 2, TVP Seriale, AXN, Kino Polska, Polsat Film, TVN Style

2 rząd: TVS, TVP HD, Comedy Central, 13 ulica, Alekino+, TLC

3 rząd: Polo TV, Eska TV,TVP Regionalna, Tele 5, Universal Channel, TCM

"[beep]a jasna, dlaczego z TV 14 znikły kanały premium?"

Taki jest komentarz na takie ułożenie stacji. Niestety Eska TV i Polo TV są wepchnięte do sekcji filmowej, w 1 rzędzie jest program dla takich stacji, jak TVP Seriale, czy Polsat Film, i jeszcze brakuje programu dla stacji premium.

Co bym zmienił?

Przebudował bym listing tak, żeby znalazło się miejsce dla stacji premium: Canal+, HBO, CBS Europa. Zawsze można też wywalić Universal :)

Teraz 4 strona :

4 str 1 rząd: Discovery Channel,National Geographic,Minimini+,Disney Channel,Polsat Sport,Eurosport

2 rząd: Discovery Science,Animal Planet,Nickelodeon,Disney Junior,Polsat Sport news,Tvp sport

3 rząd: Polsat Cafe,Discovery Turbo Xtra,ID Discovery,Cartoon Network,Disney XD,Polsat Play,TVN Turbo

Nawiasem mówiąc, 4 strona wygląda bardzo dobrze, schludnie itd.

Co bym zmienił?

Ja bym nie robił większych zmian na tej stronie - mógłbym tylko wywalić ID, i w jego miejsce wstawić CBS Reality, i wywalić Discovery Science, za to pojawia się program dla stacji Planete+. I jeszcze wywalić Disney Junior - zamiast niego jest program dla stacji Boomerang/ BBC Cbeebies/ Polsat JimJam.

Myślę, że taka recenzja wystarczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale pewnie zaniemówiła was moja recenzja :lol2: Mam takie pytanie: no bo jedynymi gazetami ,które jeszcze nie mają programu stacji TVP Regionalna, są gazety Program TV, Tele 14 plus i Kropka TV. Mam pytanie: czy do tych gazet doszedł program dla tej stacji? Dodam jeszcze, że w Kropce TV brakuje jeszcze programu dla stacji TVP Rozrywki, i że program jest strasznie pościskany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale pewnie zaniemówiła was moja recenzja :lol2: Mam takie pytanie: no bo jedynymi gazetami ,które jeszcze nie mają programu stacji TVP Regionalna, są gazety Program TV, Tele 14 plus i Kropka TV. Mam pytanie: czy do tych gazet doszedł program dla tej stacji? Dodam jeszcze, że w Kropce TV brakuje jeszcze programu dla stacji TVP Rozrywki, i że program jest strasznie pościskany.

Nie ma go też np. we wspomnianym przeze mnie Dodatku Telewizyjnym do Twojej Gazety.

 

W kwestii stacji, które tam się pojawiają, wprowadziłem was w błąd - prawie wszystkie są stacjami z DVB-T.

 

DTdTG zawiera następujące stacje:

- na całą wysokość strony: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVP Info (już jest aktualny program) i TV Polonia

- na ok. 2/3 wysokości strony: TV4, TVN7, TV6, TTV

- a pod nimi (kolejne pozycje w programie ułożone jedna za drugą, bez żadnych opisów): TV Puls, Polsat Sport News, ATM Rozrywka, Religia TV

 

A więc spoza NTC jest tylko jeden kanał - Religia TV.

 

Kanały: TVP1, TVP2, TVN, TVN7, TV Polonia mają aktualne logo.

Kanały: Polsat, TV4 mają stare logotypy - Polsat (bez niebieskiego tła), TV4 (sama biała cyfra 4)

Kanał TVP Info ma logo-samoróbkę. Układ kolorów identyczny jak w logo TV Polonia, z tym że napis INFO jest we właściwym miejscu i ma właściwą wielkość.

Kanały: TV6, TTV, TV Puls, Polsat Sport News, ATM Rozrywka, Religia TV - mają nazwę kanału zamiast logo.

 

Program na jeden dzień zajmuje dokładnie dwie strony. Cała gazeta liczy 14 stron + zewnętrzne strony okładki. Przy każdym dniu są omówienia mające szerokość jak program dwóch kanałów. Dla większości dni tygodnia są omówienia trzech programów ze zdjęciem. Wyjątki to: środa (miejsce ok. połowy wysokości strony i szerokość trzech stacji zajmuje krzyżówka - z omówień jest jedno ze zdjęciem i jedno bez zdjęcia, program stacji TV6 i TTV ma taką samą wysokość, jak m.in. TV Puls, a program ATM Rozrywka jest... rozciągnięty do połowy strony) oraz czwartek (zamiast zdjęcia przy trzecim omówieniu jest stopka redakcyjna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...