Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha - no to fajnie. Mam nadzieję na przebudowane listingi w gazetach Bauera w przyszłym tygodniu, gdyż wtedy powinna dojść TVP Regionalna i , na co mam nadzieję, program dla innych stacji. Przynajmniej Tele Tydzień ogłosił na swoich fanpage-u tą wiadomość - nowe stacje w TT 36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już wiadomo, że jedną stacją, która dojdzie do Tele Tygodnia, będzie TVP Regionalna. Mam nadzieję, że się na tej nowości nie skończy, i że zobaczę przebudowany listing (z nowymi kanałami typu FOX, AXN Sci-fi, CBS Reality, PSE), i czytelnym programem dla stacji na 3 i 4 stronie, w 2 i 3 rzędzie (np. TV 6, TTV, ATM Rozrywka, TVP HD, Polsat 2, Canal+Film, HBO 2, Filmbox, CBS Europa, TCM). Nie chcę widzieć w 1 rzędzie programów faworyzowanego Polsatu, jak to jest np. w To i Owo.

Przepraszam za post pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ exmartino: Dokładnie - ale mi program dla wszystkich stacji DVB-T. Ciekawe, czy dadzą TVP Regionalną ...

Denerwują też nieczytelnym programem dla wielu stacji, szczególnie na 5 i 6 stronie, i dodawanymi do 1 rzędu śmieciami, np. Polsat 2, czy TVP Seriale. Ciekawe, czy dołożą do To i Owo program dla ośrodków regionalnych, jeśli chcą dodać także TVP Regionalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przekonamy się jutro o zmianach związanych z dodaniem TVP Regionalnej, szczególnie w Tele Tygodniu. Mam nadzieję, że chociaż troszkę rozluźnią listing :) Oj, jutro zacznie się tu dyskusja :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tele Tygodniu dodano TVP Regionalną na trzeciej w miejscu TVP Info która to z kolei trafiła do sekecji informacyjnej przesuniętej do ostatniej kolumny. Ulokowano go na połowie listingu TVN24 tak że teraz ta stacja pisana jest w pionie a nie w poziomie. Poza tym Puls 2 awansował na trzeciej stronie do pierwszego rzędu tak że teraz jest obok swojego pierwszego odpowiednika. Stało się to kosztem stacji Tele 5 która jest obok stacji regionalnych oraz TVP Seriale który przesunął się o jedną kolumnę w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam - dlaczego takie świnstwo jak Puls 2 jest w pierwszym rzędzie, a kanały typu TV 6, TTV czy ATM Rozrywka są ściśnięte? Dodatkowo z gazety znikł HBO Comedy - w jego miejscu pojawił się TCM, a w starym miejscu TCM pojawił się kanał Fox. Dodatkowo ułożenie stacji muzycznych wygląda tak: Eska TV - Polo TV - Viva Polska/ MTV Polska.

Swoją drogą, w Tele Świecie układ kanałów został zdecydowanie przebudowany - do gazety doszły kanały TVP Regiony, ATM Rozrywka, Eska TV, Polo TV, BBC Cbeebies i uwaga - Sci-fi Universal! Do 1 rzędu trafiły takie kanały, jak TVP HD, TTV, czy TVP Kultura, a do 2 rzędu przeszły np. HBO, czy Polsat Cafe. Zaliczono też pomyłkę, i do kanałów sportowych dołożono kanał Discovery World. Kolumny kanałów bajkowych przesunięto na 6 stronę, zwężono trochę dział kanałów dokumentalnych (ma teraz 3 kolumny), kanały informacyjne przesunięto na 4 stronę, trochę zwężono kanały lifestylowe (do 2 linijek). Wszystkie kanały, które nadają w DVB-T mają znaczek DVB-T.

Za chwilę opublikuję układ stacji w Tele Świecie.

Podobne zmiany nastąpiły w Tele Maxie, Super TV i Kurierze TV. Co ciekawe, w Programie TV jest bez zmian!

A oto nowy układ kanałów w Tele Świecie:

Na 2 stronie wszystkie kanały mają znaczek DVB-T. W 1 rzędzie znajdują się kanały TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN, a w 2 rzędzie - TV 4, TV Puls, Puls 2 i TVN 7.

3 i 4 strona zostają totalnie przebudowane:

3 str 1 rząd: TVP Polonia, TVP Kultura, TTV,AXN, Polsat 2, Polsat Film

2 rząd:TVP Regionalna, TVP Rozrywka,ATM Rozrywka,AXN Crime, Alekino+, Canal+

3 rząd: Polo TV/ Eska TV, TVP Historia, TV 6, AXN Sci-fi, CBS Europa, Canal+Film

4 str 1 rząd: Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, 13thStreet, TVP HD,TVP Info

2 rząd: HBO, Foxlife, Comedy Central Family, Universal Channel, TVS,TVN 24

3 rząd: HBO 2, FOX, Filmbox, Sci-fi Universal,Tele 5, Polsat News/ Superstacja

Kanały oznaczone kolorem fioletowym mają znaczek DVB-T.

Następne strony zostają przebudowane:

5 str 1 rząd: TLC, TVN Style, Polsat Sport, Eurosport, TVP Sport, TVN Turbo

2 rząd: CBS Drama, Polsat Cafe, Polsat Sport Extra, Eurosport 2, Orange Sport, Polsat Play

3 rząd: Kuchnia+, BBC Entertainment, Polsat Sport News (znaczek DVB-T), Canal+ Sport, N Sport, Discovery World

6 str 1 rząd: Discovery Channel, National Geographic, Animal Planet,Disney Channel, Nickelodeon, Minimini+

2 rząd:Discovery Science, Nat Geo Wild, Planete+,Disney Junior, Cartoon Network, JimJam Polsat

3 rząd: Polsat Viasat Explorer, ID (ja bym wolał CBS Reality),History, Disney XD, Teletoon+,BBC Cbeebies

Jak myślicie, co by można było zmienić w tak pięknie wyglądającym układzie stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze TVN Turbo ujdzie, ale Polsat Play co tam robi? Dodatkowo brakuje CBS Reality, ale fajnie, że przebudowali listing.

Kurde, wywalili TCM!

A wie ktoś, jakie zmiany są w Tele Max-ie, Super TV i Kurierze TV? Bo tam dołączyły kanały TVP Regiony, Eska TV i Polo TV (i chyba też Polsat Sport News), a do filmowych (co uważam za błąd) TLC, TVN Style i Polsat Cafe. A nie pamiętam za bardzo układu, jak to szło. :P

Dobrze, że nie kupiłem dziś Tele Tygodnia, tylko Tele Świat. Kurczę, mogłem do jutra zaczekać :evil:

Fajnie by było, gdyby To i Owo wyglądało podobnie do Tele Świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kurierze,Super tv,Tele maxie 1 strona programowa bez zmian.

Na drugiej stronie na górze Tv 4,Tvn 7,Puls,Puls 2,Tvp Kultura,Ttv.Na dole Tv 6,Polonia,Tvp Info,Atm,Polsat Sport News,Tvp Historia,Tvp Rozrywka,Tvp Regionalna,Polo,Eska.

Na 3 i 4 stronie na górze Axn,Tvp Seriale,Kino Polska,Ale Kino,Tele 5,Polsat 2,Disney Channel,Mini Mini,Discovery,Nationaj Geographiak,Tvp Sport,Polsat Sport.

W środku 13th Street,Tvp hd,Tvs,Tcm,Comedy Central,Polsat Film,Disney Junior,Cartoon,Discovery science,Animalplanet,C+sport,Eurosport.

Na dole Tlc,Tvn style,Polsat cafe,Universal,Hbo,C+,JimJam,Nickelodeon.Id,Planete,Tvn turbo,Polsat Play.

Reasumując pierwsze dwie strony to kanały DVB-T,a na reszcie większych zmian nie ma.

Usunęli Disney xd,Fox life,Cbs Europa,Filmbox,C+ film.

Oprócz kanałów z DVB-T dodali Disney Junior,ID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mcl1: Hmm - trochę dziwnie wygląda ten układ stacji. Kurde, czemu faworyzują gazety Bauera ten za[beep]y TV Puls i jego klon czyli Puls 2? Gdybym ja decydował o układzie, to by tak u mnie nie było. Powywalali filmowe, zapominając o tym, że jeszcze można ścisnąć pierwszą stronę i kawałek drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze go nigdy na oczy nie widziałem, ale może jest ciekawy ? Bo ja nie wiem :) Ciekawe, czy kanał Puls 2 będą faworyzować w gazetach Press Medii, i w Kropce TV.

Najbardziej ciekawi mnie, jak ułożą listing w TV14, i w To i Owo. No bo w TV14 nie ma kanałów DVB-T typu TV 6, TTV itd., a w To i Owo podobno nie ma miejsca. A chcą jeszcze wpychać program dla ośrodków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poradzić, że Kropka TV ma układ kanałów w opłakanym stanie? A co do ośrodków w To i Owo, to może je gdzieś wepchną, ale bez ściskania widzę tylko jedno rozwiązanie: dorzucenie nowych stron. Chyba, że pościskają listing, to chyba znajdzie się gdzieś tam miejsce dla TVP Regionalnej.

Mam taką prośbę: zrobi ktoś skany odmienionego To i Owo? Za to odwdzięczę się skanami Tele Świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na trochę większe zmiany, ale takie też mogą być. Myślałem, że dadzą program dla TVP Regionalnej w pierwszym rzędzie, a TVN 24 dadzą do drugiego rzędu. I że troszkę przebudują filmowe (w TŚ w pierwszym rzędzie jest program dla stacji TVP HD! ).

No ale cóż poradzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W To&Owo dodano jedynie TVP Regionalną (mocno okrojoną, bo w małej kolumnie). Usunięto w zamian TVN CNBC, a stacje Polsat News, Polsat Biznes i Superstacja zamieniły się między sobą miejscami.

A jak z TVP Info w takim razie - zostało na swoim miejscu ? Moim zdaniem TVP Regionalna powinna być w miejscu TVP Info zaś ta stacja powinna dostać kolumnę typową dla stacji informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...