Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem Tele Tydzień zapowiedział na swoim Facebooku nowych stacji telewizyjnych od numeru trzydziestego szóstego. Ciekawe tylko co wykombinuje w bieżącym numerze trzydziestym piątym - czyżby zamierzał publikować TVP Info tylko do soboty a od niedzieli zastąpić ją już kanałem TVP Regionalna ? Zastanawiam się nad tym ponieważ nie sądzę że da pasma lokalne nie publikując pasma wspólnego tylko pozostawiając w jego miejscu stację TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIOOLE: Ciekawe, jak ułożą listingi w gazetach z programem. Podejrzewam, że w To i Owo dołożą osobne strony z programem na program dla stacji TVP. Mam nadzieję, że nareszcie wywalą też Polsat 2 z 2 strony i podzielą 1 str na 5 kolumn, a 2 str na 6 kolumn. Wtedy mogli by dorzucić jakieś bajkowe i MTV Polska. A w Tele Tygodniu? W miejsce TVP Info trafia TVP Regionalna, z 6 str znika Superstacja. Ułożenie informacyjnych wyglądało by tak: 1 rząd: TVP Info 2 rząd: TVN 24 3 rząd: Polsat News (chyba że ścisną Polsat News, to mogła być pod nim Superstacja).

Z ciekawości kupię Tele Tydzień 1 września - może dorzucą jeszcze jakieś stacje i rozluźnią program na 3 i 4 stronie. Wtedy by było fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bogdan425: Nie wiemy, jak będzie wyglądał nowy TT, a więc niestety możemy tylko prorokować. Ale myślę, że nasze gadanie nie ma czasami sensu, bo to, jak będzie wyglądał nowy TT, zobaczymy dopiero we wrześniu. W końcu wszystko przecież w rękach redakcji Tele Tygodnia :) .

Ciekawi mnie też jeszcze jedna rzecz: czy Bauer planuje dodanie TVP Regionalnej do wszystkich gazet swoich, czy tylko do Tele Tygodnia, i To i Owo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno TVP Regionalna pojawi się we wszystkich gazetach a najpóźniej w Tele Świecie który w obecnym numerze zignorował powstanie stacji TVP Regionalna wstawiając tylko nową ramówkę stacji TVP Info. Dodam jeszcze że TVP Regionalna razem ośrodkami regionalnymi najprawdopodobniej będzie tylko w Tele Tygodniu no chyba że w innych gazetach dodadzą po 8 stron na ten cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedno czy przy okazji dodadzą jakieś nowe kanały oraz czy kanały TVP Regionalnej dadzą na dodatkowych stronach czy też poupychają tak by można było się pochwalić że mamy program 120 stacji tylko że 90 zamieszczamy program od 17 do 23. lepiej niechby podnieśli z 20 groszy cenę albo np. z To i owo wywalili kanały zachodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tutaj przy okazji zastanowił co jest moim zdaniem lepsze a mianowicie czy to co teraz praktykują stacje telewizyjne czyli pójście na ilość czy to co brakuje a mianowicie jakość czyli w tym przypadku pełniejszy program.

Co do TVP Regionalnej to faktycznie ciekawe co z nią będzie. Ja na ich miejscu podniósłbym ceny i to nie tylko To i Owo ale i innych tygodników telewizyjnych które są pod władaniem Bauera. Wy[beep]e stacji zachodnich w To i Owo TV nic nie da - tu potrzebne są dodatkowe strony oraz wy[beep]e Polsatu 2 na przed ostatnią stronę tam gdzie jest teraz Puls 2. W ewentualności ściaśniłbym stacje na dwóch pierwszych stronach w Tele Tygodniu i To i Owo tak by podstawowe stacje z DVB-T były na początku listingu ale o tym jak będzie przekonamy się w kolejnych tygodniach.

 

@PIOOLE A rozważałeś opcje że To i Owo doda tylko wspólny program TVP Regionalnej ? Jeżeli nie to radziłbym ci to zrobić bo to chyba najbardziej realne rozwiązanie jak na tą gazetę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3 : Nie spodziewałbym się na Twoim miejscu zmian w jutrzejszym To i Owo, ani niczym innym.Być może w przyszłym tygodniu.

Pewnie dlatego, że Tvp Regionalna powstaje w niedzielę.Gdyby to był piątek to co innego.

Tak na marginesie w Kropce też bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - no to będę musiał poczekać do 2 września, aż wydadzą kolejny numer TT. Fart, mam wtedy rozpoczęcie roku szkolnego!

Co to, w Kropce nadal nie ma TVP Rozrywki? Jeżeli nawet gazety Press Medii dały rady wepchnąć program dla TVP Rozrywki, to ciekawe, czemu Kropka TV nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś z was wychodzące dzisiaj gazety czyli To i Owo oraz TV14 ? Pytam się jakby co oto ponieważ jestem ciekaw czy zaszły tam jakieś zmiany w układzie stacji w związku ze startem TVP Regionalnej. Byłbym wam wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się prawie nigdzie nie zmieniło.

Piszę "prawie" , bo w piśmie Tele Programy od bieżącego numeru są niemal wszystkie kanały DVB-T (oprócz Tvp Info,Eski i Polo TV).

W tymże nowym numerze do 31.08 jest program Tvp Info, a od 1.09 Tvp Regionalnej.

Nie obyło się też bez wpadki-kanał Ale Kino+ jest oznaczony, że niby jest w DVB-T.

To jedyne zmiany w tym tygodniu w pismach telewizyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mcl1: A czy zmienił się tam układ stacji? Bo ciekawi mnie, czy zmienili listing w tej gazecie, czy po prostu wywalili niektóre kanały, a w ich miejscu pojawiły się kanały DVB-T?

Podejrzewam, że w przyszłym tygodniu mogą się pojawić zmiany w listingach w gazetach nie tylko Bauera, ale także w gazetach nawet Press Medii. O Kropce TV nie wspomnę, bo tam jeżeli nadal nie ma programu dla TVP Rozrywki, to także nie będzie programu dla stacji TVP Regiony. Chyba, że planują zmiany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listing jakoś przesadnie się nie zmienił-zrobili kolorowe ramki między kanałami i pododawali znaczki DVB-T nad kanałami.

Wywalili Kino Polska,Eurosport 2,Polsat Sport,Discovery,Animal Planet,National Geographic,Planete.

Drukują aktualnie 21 kanałów-wcześniej 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...