Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także - trzymają program Fightbox i Extreme a tych 2 kanałów nie ma gdzie umieścić - normalnie skandal, ostatnia porządna gazeta - teraz pozostanie tylko internet, ewentualnie wyrzucić program kanałów zagranicznych

 

Oprócz Fightbox i Extreme powinni wywalić również Sportklub na którym nic nie ma oraz ESPN Classic, który kończy nadawanie w lipcu. I wtedy robi się więcej miejsca dla Canal+Family i Canal+Family 2. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to cały układ programów jest do poprawienia. Zdecydowanie większe rubryki powinno się poświęcić kanałom Premium jak paczka Canal+ czy HBO.

Polsat 2 na całą stronę to jest jakieś nieporozumienie. Przecież ramówka tej stacji (jak i ATM Rozrywka) jest znana na pamięć każdemu kto nieco częściej przegląda program TV / skacze po kanałach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974: Ja też o tym kiedyś pisałem - dlaczego w To i Owo są rozwinięte kanały AXN Crime i AXN Sci-fi? Mogli by ścisnąć je,a pod nimi dać program dla stacji Canal+Family i Canal+ Family 2 (oczywiście oby dwa kanały są z dopiskiem HD). Ach, zostaje jeszcze tylko Canal+Film 2. Tutaj już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie czy w To&Owo pojawi się program Canal+Family, Canal+Family 2 i Canal+Film 2, dostałem taką odpowiedź. A więc będzie cała paczka Canal+, tylko żeby w zamian nie wyrzucili HBO 2. ;) Bo za HBO Comedy płakał nie będę.

 

"Cały czas pracujemy nad nowym, pełnym układem stacji, jak najlepszym dla Czytelnika. Najszybciej jak to mozliwe opublikujemy programy trzech nowych kanałow nc+ w to&owoTV. Prosimy o cierpliwosc."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może temat nie jest najświeższy, ale jak najbardziej aktualny. Czy jakaś gazeta drukuje program zawierający całą paczkę canal+? Liczyłem na To&Owo. ale jak ktoś tutaj słusznie zauważył, gazeta ta promuje Cyfrowy polsat. Ja już o tym pisałem na tym forum dosyć dawno. Niestety jest to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ roki: No właśnie - ja też nie wiem, co z tymi kanałami. Wiem tylko tyle, że w Kropce TV te kanały (Canal+ Film 2, Canal+ Family i Canal+ Family 2) miały być na weekend majowy, a nie wiem, czy tam są. Czy do Kropki TV dołączyły wymienione przeze mnie kanały? Wiem też, że program dla Canal+Family jest tylko w Gazecie Telewizyjnej i Tele Programach. Mam nadzieję, że w przyszłości do gazet zawitają te 3 kanały.

Pachnie mi tym, że z To i Owo wywalą jakieś 3 kanały, i że w ich miejsce wstawią inne kanały. Mam nadzieję, że tak się nie stanie, i że zobaczę przerobiony To i Owo TV na lepsze. Dodatkowo oprócz tych stacji zobaczył bym też chętnie program dla np. Polsat Viasat History, czy Boomerang. W gazetach Bauera powinni zaprzestać faworyzowania kanałów Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...