Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. Tymczasem ze swoim fanpage'em na Facebooku wystartował blisko miesiąc temu dwutygodnik TV14. Link do ich profilu jest następujący: https://facebook.com/magazynTV14?fc=0&_rdr

Ja przyznam się że ten profil odkryłem dopiero dzisiaj po reklamie profilu...przez Tele Świat na profilu stacji FOX Polska. Mam nadzieje że kwestią czasu będzie uruchomienie profilu przez To i Owo TV oraz tańsze tygodniki spod znaku Wydawnictwa Bauer czyli Kurier TV, Super TV oraz Tele Max :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: Bardzo fajnie,że gazety Bauer-a zaczynają "włączać" na Facebook-u swoje profile. :D

Mam nadzieję, że w TV 14 zajdą jakieś zmiany. Może dołożą stacje DVB-T (kiedyś), kto wie? :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Przepraszam za post pod postem,ale jeżeli kanał Puls 2 nadaje od 1 lutego ramówkę od 6:00,to czemu ramówka w Programie TV i Kropce TV jest zapisana od 12:00?

Poza tym w Tele Max zauważyłem dwie pomyłki:

1.Kanał Planete jest zapisany bez "+",ale co ciekawe,w logu jest znak "+".

2.Kanał TVN Style jest zapisany tak: TYN Style.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem,ale jeżeli kanał Puls 2 nadaje od 1 lutego ramówkę od 6:00,to czemu ramówka w Programie TV i Kropce TV jest zapisana od 12:00?

Nie dokonano edycji dlatego, że informacje o wydłużeniu czasu nadawania Pulsu2 ogłoszono za późno. Początkowo na serwisach internetowych też program był od 12:00, lecz wprowadzono aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Sentence: To pewnie redakcja gazet Programu TV i Kropki TV zamieściła program dla tej stacji przed wprowadzeniem aktualizacji :D .

Wydaje mi się,że w następnym numerze tych gazet program dla stacji Puls 2 będzie zapisany od 6:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Warblade3

@Sentence: He he - trochę dziwny dodatek.Czyżby nowa badziewna gazeta z programem? :D

A tak na marginesie,od 18 lutego w To i Owo w związku ze startem Polsat-u Biznes ten kanał zastąpił TV Biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Przepraszam za post pod postem,ale w najnowszym numerze To i Owo nareszcie przy kanale Canal+Gol pojawił się znaczek HD.

Poza tym wcześniej Polsat News był zapisany tak:

Polsat

News

Teraz jest zapisany tak:

Polsat News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Warblade3

@golbi_84: Kiedyś w To i Owo 1 i 2 strona były podzielone na 5.Teraz te strony są podzielone na 4.

Wcześniej też na 1 i 2 stronie był program dla stacji nie tylko Tele 5,ale także i dla TVP Polonia.Kiedyś wyglądało to zupełnie inaczej. Wydaje mi się,że prędzej Tele 5 umieszczą w filmowych,niż usuną Polsat 2 z 2 strony. Polsat 2 i te wszystkie TV 6 na 7 stronie,a na pierwszych dwóch stronach naprawdę podstawowe kanały.TVP Polonia przydała by się razem z religijnym - a więc Polonia na 7 stronie,a pod nią religijny z konkursu na MUX 1.

Swoją drogą,ciekawe,jak poupychają w gazetach z programem nowo wybrane stacje(te zmiany pewnie będą za rok)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To&owo zmiany lekko bezsensu

Npremium - Filmbox Action

Wojna i pokój - Sundence Channel

Canal+ Gol - Fightbox

 

Co ciekawe zmiany juz od początku czyli soboty. Czemu nie dali Family i Family 2 za Wojna i pokój i Npremium. A zamiast Canal+ Gol przesunął bym nSport a w miejsce nSport dałbym Polsat Viasat History, wywaliłbym tez ESPN Classic przeniósł tam Sportklub i w miejsce SportKlubu dał Polsat Viasat Nature

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@golbi_84: Ja myślałem, że ścisną AXN Crime i AXN Sci-Fi . Pod nimi były by Canal+ Family i Canal+Family 2.

Wie ktoś, jakie zmiany nastąpiły w Kropce TV? Bo tam są Canal+ Gol i NPremiumHD, a więc ciekawe, jakie zmiany tam wprowadzili. A może przebudowany układ stacji?

W Kropce TV według mnie w miejsce NPremiumHD MGM HD. A w miejsce Canal+Gol? Nic bym nie dawał.

Rozluźnił bym program dla niektórych stacji. C+ Sport do drugiego rzędu, w 1 rzędzie zamiast C+ Sport TVP Sport, wywalamy z 3 kolumny ESPN Classic ( dzięki czemu Eurosport 2 ma kolumnę wielkości Polsat Sport News). W stare miejsce TVP Sport Fightbox, za to kanał Polsat Sport Extra ma rozwiniętą kolumnę.

Z 6 strony też można by było wywalić CBS Reality, ID i Polsat C&I - za to do gazety trafia Travel Channel, Animal Planet HD i Polsat Viasat History.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jest jakaś gazeta na której można obejrzeć program C+Family i C+Family 2?

Liczyłem na To i Owo ale tam też dali ciała.

 

Jeśli w To&Owo nie będzie, to podejrzewam, że nie będzie nigdzie. Jak nie dadzą programu tych dwóch stacji C+, to zakup To&Owo nie ma sensu. Bo do tej pory kupowałem tą gazetę dlatego, że miałem dostęp do pełnego programu paczki C+ i HBO, oraz kilku innych, które oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...