Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany a Programie TV to jakiś żart!!! Dodali 8 nikomu niepotrzebnych stron, a programy na stronach 3 i 4 ścisnęli oraz skrócili jeszcze bardziej niż wcześniej... Przeniesienie i tym samym zmniejszenie ilości linii programu Kino Polska, usunięcie FilmBox, oraz zmniejszenie ilości linii wszystkich programów górnego rzędu na stronach 3 i 4 uważam za skandal, na tle dodania 8 stron z jakimiś kompletnymi bzdurami!

 

To niby po to dodano 8 stron i zwiększono cenę, aby programy skrócić jeszcze bardziej i część z nich doprowadzić do granic bezużyteczności?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Akwafan: Gdybyś zobaczył nowe Tele 14 plus to byś się załamał. Tam z gazety znikły kanały CBS Action,CBS Reality,AXN Crime,AXN Sci-fi,Polsat Film i Filmbox - za to doszły do gazety wszystkie stacje z DVB-T oprócz Polo TV. Tragedia!

Natomiast co do Programu TV - bardzo dobrze wygląda - ale nadal brakuje wielu stacji z programem.

Również sądzę, że poco dawali te 8 stron, jeśli tam nie ma nic ciekawego. Dodatkowo też nie rozumiem,

czemu przed programem dawali 2 strony na kompletne bzdury.

Gdybym miał robić zmiany,to bym dołożył do programu po jednej stronie na każdy dzień,dołożył bym program dla innych stacji oraz kolumny wróciły by do starego stanu (do programu w 1 rzędzie trafiają Kino Polska, bajkowe i Filmbox, w miarę możliwości też TVP Historia).

A w ogóle to masz zamiar kupować nadal tą gazetę w programem? Bo ja tak :lol2:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to wygląda u młodszego brata tygodnika "Program TV":

UKŁAD STRON W DWUTYGODNIKU TELE 14 PLUS:

str. 1 Okładka

str. 2 - 4 oraz str. 6 -7 Wydarzenia, Ludzie

str. 5 Horoskop (3/4 strony)

str. 8 - 9 Hity 1 tygodnia

str. 10 - 11 Seriale 1 tygodnia

str. 12 - 39 Program TV 1 tygodnia

str. 40 - 41 Hity 2 tygodnia

str. 42 - 43 Seriale 2 tygodnia

str. 44 - 71 Program TV 2 tygodnia

str. 72 Zdrowie

str. 73 Uroda (3/4 strony)

str. 74 Kuchnia

str. 75 Dobre rady (3/4 strony)

str. 76 Krzyżówka

str. 77 Sudoku i Jolka

str. 78 Kino

str. 79 Travel Channel Poleca

str. 80 Tylnia okładka (Reklama)

 

UKŁAD PROGRAMÓW W DWTYGODNIKU TELE 14 PLUS:

str.1:TVP1, TVP2, Polsat (wszystkie z czterema omówieniami obok listingu)

str. 2 rząd 1: TVN (z 3 omówieniami obok listingu), Czwórka, TVN7, TVP Polonia, TVP Info

rząd 2: Eurosport, Canal+ Sport, TVP Sport, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News

Proporcje na pierwszej i drugiej stronie jak w Programie TV

str. 3: rząd 1: Ale Kino+, Canal+, HBO, HBO2, Cinemax, Cinemax 2

Wszystkie kanały poza dwoma pierwszymi są z obrazkami

rząd 2 (na wysokości obrazków): Kino Polska, Canal+ Film

rząd 3 (na wysokości połowy listingu stacji z rzędu 2: TVP Kultura, TVP Historia, CBS Europa, TV6

rząd 4 (pod kanałami z rzędu 2) : TVN24, TTV, TVN Turbo, TVN Style, TV Puls, TV Puls 2

str. 4 rząd 1 (wszystkie stacja mają tutaj obrazki): Discovery, Discovery World, TLC, National Geographic, Planete +, Animal Planet

rząd 2 (na wysokości rzędu 3 z poprzedniej strony): HBO Comedy, Comedy Central, Fox Life, AXN, Tele 5, Eska TV

rząd 3 (na wysokości rzędu 4 z poprzedniej strony): Polsat News, Polsat Cafe, ATM Rozrywka, Mini Mini, Disney XD oraz Disney Channel

W sumie moim układ stacji w tej gazecie wygląda dość średnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: Nie rozumiem, czemu TVP Historia jak tak daleko,a taki badziewny TLC jest wśród kanałów dokumentalnych.

Ja bym TLC dał do lifestylowych a w jego stare miejsce dał bym TVP Historia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z kolei nie rozumiem oddzielenia Polsatu News od TVN24 oraz Polsatu Cafe od TVN Style - ogólnie trochę dziwnie wymyślili ten układ kanałòw. Nie wiem jak ty ale ja wymyśliłbym lepszy ale to wymagałoby maksymalnie 20-22 stron więcej jeżeli chodzi o objętość pisma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również sądzę, że po co dawali te 8 stron, jeśli tam nie ma nic ciekawego. Dodatkowo też nie rozumiem,

czemu przed programem dawali 2 strony na kompletne bzdury.

Gdybym miał robić zmiany,to bym dołożył do programu po jednej stronie na każdy dzień, dołożył bym program dla innych stacji oraz kolumny wróciły by do starego stanu (do programu w 1 rzędzie trafiają Kino Polska, bajkowe i Filmbox, w miarę możliwości też TVP Historia).

A w ogóle to masz zamiar kupować nadal tą gazetę w programem? Bo ja tak.

 

Zgadzam się w 100% z tym, co napisałeś. Czy będę kupował Program TV, to jeszcze nie wiem - rozważam to, bo jakąś gazetę z programem będę kupował... Na święta kupiłem: Program TV, Tele Tydzień, Tele Max i Kurier TV, a teraz uważnie porównuję te gazety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Akwafan: Rozważ jeszcze możliwość kupienia Tele 14 plus - tam zmiany wyglądają dość dobrze - są tam też programy,których nie ma w Programie TV czyli Polsat News,Comedy Central,Disney Channel i Discovery World. Szkoda, że nadal tam jest badziewny Cinemax 2 - ja bym w jego miejsce wstawił Polsat Film. Minusem jest brak Polsat Film,TVP Seriale,TVS i Filmbox - ale te dwie stacje mogli by dodać gdyż Polsat Film i TVP Seriale są w TV Mobilnej. Najważniejsze że też w 2 i 3 rzędzie jest numer odcinka obok serialu czego nie ma w Programie TV.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kiedy wychodzi To&owo czy wprowadzono jakieś zmiany bo dziś nie było?
We wtorki skoro świt dostępne jest już w sprzedaży, chyba, że dany punkt sprzedaży obsługuje Kolporter - od tego roku Bauer zrezygnował z usług tego dostawcy, więc gazety Bauera można kupić w punktach, gdzie prasę dostarcza m.in Ruch lub Garmond.
Dzisiaj było. Zmiana jaką zauważyłem to od 16.01.2013 TV 1000 zamiast niego jest TELE 5

Zamiast TELE 5 jest POLSAT CRIME & INVESTIGATION

Tele5 bliżej - ok, ale są ciekawsze stacje które mogli dać niż Polsat Crime&Investigation.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@golbi_84:Może umieszczenie Tele 5 w filmowych zaowocuje :lol2: .Ale podejrzewam, że w najbliższych zmianach w To&Owo TVP Kulturę dadzą do filmowych. Ale według mnie przydało by się podzielić 3 stronę programu na 3 rzędy,dołożyć do filmowych kanały Sci-fi Universal,AXN Spin,paczkę NPremium i Filmbox Action. Oraz zamienienie na pierwszych 2 stronach Polsat-u 2 na TVP Polonię oraz podzielenie 2 strony na 5 kolumn. W miejsce 5 wolnej kolumny trafia Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem chciałbym się zapytać jak u was z zakupem pism Wydawnictwem Bauer po aferze z zaprzestaniem sprzedaży ich przez firmę Kolporter. U mnie cała miejscowość jest odcięta bo wszystkie 3 punkty z prasą to Kolportery ;(

Przy okazji Tele Tydzień swoje wydanie dostępne w kioskach od 21 stycznia podporządkuje swoim 20 urodzinom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w mieście prawie wszystkie salony i saloniki prasowe są Kolportera. Kioski jeśli nie są Kolportera, to prawie wszystkie Kolporter zaopatruje, tak samo jak supermarkety. Są pojedyńcze punkty nie związane z Kolporterem i muszę je obczaić. Wygląda na to, że po raz pierwszy od lat będę musiał kupić Tele Tydzień zamiast To & Owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...