Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3

@Poland - mój drogi kolego: wszystko się okaże za tydzień :D . Ale będą takie zmiany jakie zapowiadał kolega PIOOLE: do Programu TV dojdą TTV,Puls 2,ATM Rozrywka,parę innych stacji,Eska TV,Polo TV i Polsat Sport News,a do Tele 14 plus - tylko te najbardziej popularne stacje z NTC.

Tymczasem do Tele Tygodnia znowu wrócił Travel Channel :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w obecnym numerze "Tele Tydzień" się postarał poświęcając sporo miejsca na 20 urodziny Telewizji Polsat. Oprócz zapowiedzi koncertu jubileuszowego (w trzech miejscach) stworzył także 8 stronicowy nazwijmy to "Raport Specjalny" wypełniony historią stacji i wypowiedziami osób (nawet z zarządu oczywiście z Libickim, Terentiew no i oczywiście Solorz-Żakiem na czele) z Telewizji Polsat jak również dodatkowymi artykułami. Zauważyła to stacja która o numerze specjalnym poinformowała w programie "Studio Weekend" a nawet w "Wydarzeniach" a dokładniej w ich wczorajszym wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Poland: Na [beep]ę jasną takie głupoty dają do gazety. Już lepiej by rozluźnili cały 2 rząd na 3 i 4 stronie, a nie zajmowali się jakimiś reportażami :/ . I tak już połowę gazety zajmują te głupoty :/

Pozdrawiam,dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pobieżnym przejrzeniu tegoż "raportu" mam wrażenie, że przygotowywali go sami eksperci z Polsatu. Content dokładnie ten sam, co w propagandowych reklamówkach nadawanych na antenie stacji...

Trafiłeś w dziesiątkę - raport pewnie był przygotowany przez PR'owców z Polsatu na zlecenie Tele Tygodnia który w zamian zajął się patronatem medialnym jubileuszu 20 lecia stacji który to odbędzie się już w najbliższy wtorek.

Tymczasem już w poniedziałek zmiany w Programie TV i Tele 14 plus - obstawiam że zrobią dwie nowe szaty graficzne dla każdego z tytułów a każda z nich będzie bardziej nowoczesna i na przykład nieco bielsza od strony tła. Tak przy okazji od strony programu sądzę że będzie go więcej kosztem opisów głównych kanałów telewizyjnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w poniedziałek zaszaleje i kupię aż trzy gazety - Program TV i Tele 14 plus w nowym wydaniu oraz świąteczne wydanie Tele Tygodnia z którym nawet lubię debatować na fejsie :)

A propo dwóch pierwszych pism to są jakieś nowe wieści i jak sam widzisz te gazety drogi użytkowniku PIOOLE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem boję się tych zmian żeby nie były na gorsze. Chciałbym by oprócz programów NTC dodali Teletoon+, i te które sa teraz rozszerzyli. By zamieszczali cały program od świtu do nocy nie wycinki i by np informowali ile odcinków ma dany serial i z którego jest roku. Tyle mi brakuje. A reszta może być. Też w poniedziałek kupię 2 gazety Program i Tele14. Myślę że w poniedziałek podzielimy się uwagami. Bo jak zrobią z tych gazet niemiecki szajs taki jak u bauera to chyba zacznę kupować Fakt TV - ewentualnie Teletydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei liczę na większe kolumny dla kanałów które w odróżnieniu od stacji TVP Seriale i 13th Universal (które w gazetach Bauera mają pełne kolumny pomimo słabej dostępności i niezbyt dużej ilości pozycji) są bardziej potrzebne przeciętnemu widzowi - dokładniej chodzi mi tutaj o kanał TTV i TV6 których ilość programu w pismach Bauera (a najbardziej w Tele Tygodniu i Tele Świecie) woła o pomstę do nieba z tej racji że jest ona bardzo pocięta. Liczę też na oddzielenie w Programie TV stacji Mini Mini od Disney XD które obecnie są umieszczone w jednej kolumnie.

Tak przy okazji według mnie "Press Media" ma spory potencjał jeżeli chodzi o pisma telewizyjne - korzystając z niego mogliby na przykład oddzielić Ekran TV od Tele 14 plus oraz reaktywować Tele Gwiazdę, Tele Ramę i co najważniejsze Antenę jak również tworzyć nowe tytuły prasowe - całość byłaby niezłą alternatywą i konkurencją dla pism spod znaku Bauera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

A ja mam nadzieję, że będzie tak, jak wy mówicie! :D .Mam też nadzieję, że oprócz stacji z DVB-T dorzucą też stacje z TV Mobilnej czyli Nickelodeon,TVP Seriale,Comedy Central,Polsat News oraz Viva(Polska),HBO 2,TCM,13thStreet Universal,Disney Channel,Cartoon Network oraz to,co wy mówicie. Ja bym też trochę zmienił nazwę kraju,z którego pochodzi film. Np jest zapisane amerykańsko-niemiecki film sensacyjny(2004) , a czasem jest zapisane film sensacyjny(2004). Nie lepiej zrobić tak - film sensacyjny, USA/Niemcy 2004,albo jak nie ma miejsca za dużo to sens.,USA/Niemcy 2004. Oraz dorzucić numer serialu,który ... . Np. dzisiaj w programie dla TVP Kultura jest zapisane:Czterej pancerni i pies - film wojenny. Powinno być tak: Czterej pancerni i pies(6) - serial wojenny.

@Poland: Ja kupię tylko Program TV i Tele 14 bo kiedyś sobie zaglądnę w sklepie do świątecznego Tele Tygodnia. Jak coś,to ja mogę zrobić zdjęcia i wysłać je na forum :twisted: Aha, jeśli tylko mama się zgodzi :lol2:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo więcej tzw. części poradnikowej. Moim zdaniem szkoda że nie dadzą 16 stron więcej bo wtedy można by jakoś poukładać stacje telewizyjne w ciekawy sposób zbliżony do dawnej Tele Gwiazdy gdzie łącznie na jeden dzień przypadało 6 stron. Swoją drogą ciekawe czy wyrzucą Ale Kino+ z drugiej strony listingu w Programie TV jak i Tele 14 plus bo moim zdaniem umieszczanie tej stacji w jej obecnym miejscu jest bez sensowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Poland: Co to w Tele 14 na drugiej stronie jest Alekino+(obok TVP Polonii)? Mi się wydaje że tam jest TVP Info :D . Co ciekawe,dzisiaj przeglądając Tele Tydzień w domu stwierdziłem,że on teraz super wygląda! Ach, tylko te ściśnięte kanały w 2 rzędzie na 3 i 4 str programu :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najgorsze samemu Tele Tygodniowi nie spieszy się by zmienić ten stan rzeczy a szkoda bo gdyby przenieśli kanały DVB-T i kilka kodowanych na pierwszą stronę nieco by się rozluźnił układ kanałów w tej gazecie.

Poza tym masz racje drogi przedmówco - obecnie stacje Ale Kino i TVP Info są w Tele 14 plus kolejno na drugiej i pierwszej stronie listingu :)

Przepraszam że piszę post pod postem ale właśnie dokonały się zmiany w Programie TV i Tele 14 plus. W Programie TV doszło sporo kanałów telewizyjnych m.in Planete+, TVP Seriale czy TVS zaś w Tele 14 plus będące już stacje pozamieniano na te z DVB-T. Tu przy okazji zaliczono wpadkę dając pod ATM Rozrywkę logo kanału Tele 5. Szata graficzna przybrała świąteczne barwy ale nie zmieniła się w obydwóch pismach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Kurczę dzisiaj nie zrobię wam tych skanów z powodów niezależnych ode mnie.

@Poland:Ale chyba Planete+ był w Programie TV :D , 4 str programu, 2 rząd, 1 stacja w tym rzędzie :D

A w ogóle to jak teraz wygląda listing w programie :?:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKŁAD STRON W NOWYM PROGRAMIE TV:

 

str. 1 - okładka;

str. 2/3 - wydarzenia, informacje, np. "Agata Młynarska - Drugi raz zostanie babcią!", "Joanna Brodzik - Przede wszystkim mama";

str. 4/5 - WYWIAD, inne informacje, wydarzenia, np. "Anita Sokołowska - Święta jak z dzieciństwa";

str. 6/7 - SERIALE, SERIALE. Z WIZYTĄ NA PLANIE...;

str. 8/9 - SERIALE Twój przewodnik po serialach, SPORT W TV;

str. 10/11 - HITY TYGODNIA;

str. 12-15; 18-21; 24-27; 30-33; 36-39; 42-45; 48-51 - program TV

str. 16/17; 22/23 - informacje, wydarzenia, np. "Klan - Wigilia u Lubiczów", "Borys Szyc - Został producentem filmowym";

str. 28/29 - KUCHNIA, DOBRE RADY, np. "Tradycyjna gęś", "Jak nie przytyć na święta";

str. 34/35 - ZDROWIE, URODA, np. "Moc ziołowych inhalacji", "Promienna i wypoczęta od zaraz";

str. 40/41 - TRAVEL CHANNEL POLECA, HOROSKOP, np. "Atrakcje bliskich i odległych krain...";

str. 46/47 - PREMIERY /tu są premiery filmowy i działy "KSIĄŻKI", "PŁYTY", "TOP10 filmów", "NOWOŚCI DVD"/;

str. 52-55 - krzyżówki

str. 56 - tylna okładka, reklama.

 

UKŁAD KANAŁÓW W NOWYM PROGRAMIE TV: /w nawiasach podano, w przybliżeniu, jaką część strony zajmuje ramówka; kolejność podana od lewej do prawej, od górnej kolumny do dolnej/

 

str. 1 - TVP 1 (1/1 + wybrane programy w kolumnie), TVP 2 (1/1 + wybrane programy w kolumnie), POLSAT (1/1 + wybrane programy w kolumnie);

 

str. 2 - TVN (2/3 + wybrane programy w kolumnie), TV 4 (2/3), TVN 7 (2/3), TVP Polonia (2/3), Ale Kino+ (2/3), Eurosport (1/3), Polsat Sport (1/3), Polsat Sport Extra (1/3), Canal+ Sport (1/3), TVP Sport (1/3), Polsat Sport News (1/3);

 

str. 3 - TVP Info (3/4 + obrazek), TV Puls (1/2 + obrazek), TVN Style (1/2 + obrazek), CBS Europa (1/2 + obrazek), HBO (1/2 + obrazek), Canal+ (1/2 + obrazek), Puls 2 (1/4), Kino Polska (1/4), TVP Historia (1/4), HBO 2 (1/4), TVP Seriale (1/4), TVN 24 (1/4), Polsat 2 (1/4), Polsat Cafe (1/4), Tele 5 (1/4), TVN Turbo (1/4), TTV (1/4);

 

str. 4 - Canal+ Film (1/2 + obrazek), Discovery Channel (1/2 + obrazek), Planete+ (1/2 + obrazek), National Geographic Channel (1/2 + obrazek), Animal Planet (1/2 + obrazek), Travel Channel (1/2 + obrazek), TVP Kultura (1/4), TVS (1/4), Polsat Film (1/4), TLC (1/4), Fox Life (1/4), AXN (1/4), ATM Rozrywka (1/4), Polo TV (1/4), Eska TV (1/4), TV 6 (1/4), Mini Mini+ (1/4), Disney XD (1/4)

 

1/1 > 3/4 > 2/3 > 1/2 > 1/3 > 1/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem od około miesiąca swój profil na Facebooku ma Tele Świat - adres do niego jest następujący: http://facebook.com/teleswiat

Na tym fanpage'u znajdziemy między innymi fotkę z starego listingu z kowbojską czcionkę - czy okładkę poprzednika Tele Świata czyli Tele Kina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy układ kanałów w TO&OWO jest ewidentnie zrobiony pod polsat. A tymczasem najnowszy numer obejmujący święta to już zdecydowanie mega promocja tvp. Na pierwszych stronach w polecanych programach dominują pozycje tvp, chociaż najważniejsze na pewno w każdym przypadku nie są. Ojj musiało trochę publicznej kasy pójść... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...