Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Warblade3:

 

1) Zgadzam się z tym, że opisy filmów w "Programie TV" są zbyt rozbudowane i również uważam, że zamiast tak długiego opisu, jak np. "amerykańsko-włoski film sensacyjny (2006)", wystarczy napisać "sens. USA/Włochy 2006", natomiast miejsce, które zostanie zaoszczędzone, powinno być wykorzystane na obsadę filmu, której w tej gazecie często brakuje. Uważam również, że sam szczegółowy opis filmu jest wykonany zbyt dużymi literami, poprzez co często nie mieści się w rubryce cała dzienna ramówka danego programu, a przy opisach filmów brakuje miejsca właśnie na obsadę, która moim zdaniem, jest bardziej istotna niż reżyser filmu.

 

2) Całkowicie jednak nie zgadzam się z Tobą, że "Ale Kino" umieszczono w nieodpowiednim miejscu. Uważam wręcz przeciwnie - tzn. że jest w idealnym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Akwafan:przy pisaniu ''niektóre kanały są na miejscach gdzie nie powinny być(np.ALEKINO+)'' kierowałem się opinią użytkownika z forum media2.pl.Po prostu TV PULS jest kanałem FTA,poza tym jest dostępny naziemnie(na razie) i w DVB - T,a ALEKINO+ jest dostępny tylko w kablówkach i w platformie CYFRA+.

Oprócz tego nie rozumiem też tego,że niektóre kanały są zastępowane przez inne.Tak się stało min.z 13THSTREET,który został zastąpiony przez FILMBOX,co okazało się według mnie złym posunięciem.Lepiej zrobił TELE 14 - dodał ''w [beep]ziu'' kanałów:DISCOVERY WORLD,

TLC,DISNEY CHANNEL,EUROSPORT 2,ZONE REALITY,ZONE ROMANTICA,POLSAT NEWS,HBO 2,HBO COMEDY,COMEDY CENTRAL,CINEMAX,CINEMAX 2,AXN CRIME,AXN SCI - FI,ale niestety z gazety znikły min.kanały regionalne TVP :twisted:

Ale przyda się to - do gazety dodać resztę podstawowych kanałów,zmodyfikować układ stacji,zwiększyć wielkość trzeciego rzędu i

dodać codzienny opis np.7 filmów - żeby osoby czytające program nie musiały lecieć na początek gazety w poszukiwaniu miernych opisów 4 filmów.

Tyle wystarczy :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu zdecydowanie się z Tobą nie zgadzam... Dla mnie osobiście FILBOX jest bardzo istotnym kanałem, podobnie jak ALE KINO. Kiedyś kupowałem "Tele Tydzień", ale zrezygnowałem z niego od chwili, gdy pominęli właśnie FILBOX...

 

Zdecydowanie nie zgadzam się również z tym, co napisałeś o rozkładówce pomiędzy stroną 8 i 9, na której są opisane filmy z całego tygodnia. Uważam, że jest to najfajniejsza rzecz w całym "Programie TV!!! Podobną rozkładówkę ma tylko "Tele Tydzień"...

 

Uważam również, że powinieneś raczej kupować inną gazetę z programem, skoro aż tak wiele rzeczy Ci nie odpowiada. Mi "Program TV" podoba się taki, jaki jest i poza tym co napisałem powyżej, nie chciałbym żadnych zmian, a jeśli one nastąpią, to zacznę kupować "Kropkę TV.

 

Nie rozumiem, po co na siłę zmieniać fajną gazetę, której sprzedaż wciąż rośnie i poprzez wprowadzanie zmian upodabniać "Program TV" do innych gazet z programem, których sprzedaż spada, albo co najwyżej stoi w miejscu?!

 

Jeszcze raz podkreślam, że "Program TV" jest fajny taki, jaki jest! Wprowadzanie jakichkolwiek zmian, spowoduje rezygnowanie z innych ciekawych rzeczy i z innych programów lub ich ściśnięcie, a zwiększanie ich ilości spowoduje z kolei wzrost objętości i wzrost ceny, a to odbije się czkawką, bo wtedy każdy zacznie już rozważać kupowanie Kropki TV za 1,69zł lub Tele Tygodnia za 1,99zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Akwafan:Sorry za mój poprzedni post ale coś mi ''odbiło'' żeby tak dotkliwie ''urazić'' Program TV i redakcję tego tygodnika.

Przepraszam za to.

Nie będę się kłócił z tobą co do TELE Tygodnia ale po prostu : lubię tą gazetę,ale grafika i układ stacji w tej gazecie to jedno wielkie

nieporozumienie,żeby tak doszczętnie ścisnąć min.CANAL+FILM i HBO 2!

Ale Bauer niestety się spada na psy z ramówką gazet,teraz tylko TELE ŚWIAT i TELE TYDZIEŃ trzymają jakotaki poziom,ale reszta ...szkoda gadać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

TELE Tydzień schodzi na psy(zły układ stacji,strasznie ściśnięcia kanałów filmowych(m.in.CANAL+FILM,HBO 2 i ZONE EUROPA) i zamiast 2 stronowego opisu filmów dają jakiś wywiad z gwiazdą,żenada.

Natomiast Kropka TV jest,jaka jest - ale tez tam ''wpychają'' kanały np.na 6 stronie.

Ale proszę - gdyby żadnych zmian nie wprowadzali - gazeta stała by w miejscu.I doszło by do tego,że w przyszłości każda gazeta Bauera

miała by po 100 stacji(fantazja)a PROGRAM TV był by gazetą z programem żałosnych 44 stacji.

W swoich postach na 94 stronie tego wątku nie chcę uczynić z PROGRAMU TV superowego,świetnego programu tylko gazetę z przynajmniej częścią podstawowych kanałów.Na tą chwilę wymagam tylko zmienienia log dla POLSAT 2 i HBO i dodaniu m.in.HBO 2,

TCM(ramówki całodniowej a nie od 21:00),CARTOON NETWORK,DISNEY CH.,COMEDY CENTRAL,TVP HD,TVP SERIALE,TVS,13THSTREET i jak miejsca wystarczy jeszcze kilku kanałów,ewentualnie DISCOVERY WORLD,POLSAT NEWS,VIVA POLSKA i MTV POLSKA.

Wtedy by gazeta ''biła'' na głowę te wszystkie SUPER TV i TELE MAX razem wzięte :lol:

Pozdrawiam i przepraszam za post pod postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątkowy dodatek do Echa Dnia(z Kielc) z programem TV też schodzi na psy, dość że podwyższyli cenę to jeszcze dali papier gorszego gatunku i nawet oszczędzają na atramencie , nie mówiąc już o układzie kanałów gdzie kanały sportowe są na pierwszej stronie danego dnia co jest wbrew logice bo we wszystkich gazetach jest TVP 1 TVP2 Polsat TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@marek113:Na pierwszej stronie PROGRAMU TV jest TVP1,TVP2,POLSAT(cała strona podzielona między te 3 stacje) a na drugiej stronie

w pierwszym rzędzie TVN(dwie kolumny),CZWÓRKA,TVN7,POLONIA i ALEKINO+(cała czwórka po 1 kolumnie) a w drugim rzędzie UWAGA

EUROSPORT,POLSAT SPORT,POLSAT SPORT EXTRA,C+SPORT,TVP SPORT i KINO POLSKA!Z tymi kanałami to mnie rozbroili ale to jest według niektórych paranoja.Dodatkowo żeby jakiś FILMBOX dawać,wstyd.

We wszystkich gazetach z wyjątkiem TELE14, TELE TYDZIEŃ i PROGRAM TV są na pierwszej str.TVP1,TVP2,POLSAT i TVN :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@marek113:ten układ jest nawet,nawet,tamten układ był gorszy gdzie było tylko 33 stacji :evil:

@golbi_84:W TO & OWO jest bardzo dużo do zmienienia ale na razie chciałbym w gazecie widzieć TTV,ATM ROZRYWKA TV,TV6,ESKA TV,POLO TV,PULS 2 czyli kanały DVB - T i kilku innych kanałów np.REBEL TV,N PREMIUM HD 2,SCI - FI UNIVERSAL,VIASAT HISTORY,TELETOON+,ewentualnie POLSAT SPORT HD i CRIME & INVESTIGATION POLSAT i zwiększenia ramówki z 2 i 3 rzędu.

I jeszcze jedno - w poprzedniej wersji gazety na 2 stronie pod TVP 1,TVP 2,POLSAT I TVN były TV4,TVN7,TVP POLONIA i TV PULS.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG! Co za koncert życzeń.

W TO & OWO jest bardzo dużo do zmienienia ale na razie chciałbym w gazecie widzieć [...]POLSAT SPORT HD [...]
No tak, lecisz z kanałami jak chcesz, a nawet nie wiesz, że taki kanał jest w To&Owo - Polsat Sport HD ma taką samą ramówkę jak Polsat Sport. GRATULUJĘ ROZEZNANIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie kanały jak TV Puls 2, TTV, TV6, ATM Rozrywka, TVP Historia, Eska TV oraz Polo TV jak również następujące TVR, Novela TV, Water Planet, TV Disco, Rebel TV, ITV oraz Hot TV a nawet Polonia 1 i Edusat powinny być w gazetach z programem z tego względu że są to stacje pierwszego dostępu. Swoją drogą TV Puls 2 twierdzi że znajdzie się w prasie telewizyjnej - ciekawe tylko w jakich tytułach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają powiedzieć drogipanie Karolu inni odbiorcy DVB-T czy satelity którzy są czytelnikami gazet z programem telewizyjnym a dodatkowo nie mają internetu. To właśnie dla nich takie programy o których wspomniałem wcześniej (a które to powinny być tak obowiązkowe w listingach jak chociażby TVN7 czy TV4) powinny się znaleźć we wszystkich tytuałach gazet z programem telewizyjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie kanały jak TV Puls 2, TTV, TV6, ATM Rozrywka, TVP Historia, Eska TV oraz Polo TV jak również następujące TVR, Novela TV, Water Planet, TV Disco, Rebel TV, ITV oraz Hot TV a nawet Polonia 1 i Edusat powinny być w gazetach z programem z tego względu że są to stacje pierwszego dostępu. Swoją drogą TV Puls 2 twierdzi że znajdzie się w prasie telewizyjnej - ciekawe tylko w jakich tytułach :)

Zgadzam się z Tobą w 100%

 

Wie ktoś może gdzie będzie program TV Puls 2 dostępny, w jakiej z gazet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@matik:POLSAT SPORT HD realizuje programy takich stacji jak:POLSAT SPORT,POLSAT SPORT EXTRA i POLSAT FUTBOL a nie tylko POLSAT

SPORT jak pan twierdzi.Dodatkowo kiedy użytkownicy tego forum zobaczyli nową oprawę graficzną i listing zaczęli krytykować Bauera i chcą zmian w gazecie.

@Poland:a chcesz te kanały w PROGRAMIE TV?Jeśli tak to do gazety najpierw należy dodać podstawowe kanały(np.HBO 2 czy TVP HD)a dopiero później te kanały które chcesz.Swoją drogą użytkownik Akwafan pisał że każda zmiana wprowadzona w Programie TV spowoduje,

że przestanie kupować tą gazetę i zacznie kupować Kropkę TV.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że EPG nie zawsze jest dostępne - czasem po prostu nie jest wysyłane lub nie dociera z przyczyn problemów technicznych :)

I w dodatku na niektórych kanałach w EPG podawane są tytuły tylko dwóch następnych audycji. Dlatego lepsze są gazety lub strony internetowe z programem telewizyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matik:POLSAT SPORT HD realizuje programy takich stacji jak:POLSAT SPORT,POLSAT SPORT EXTRA i POLSAT FUTBOL a nie tylko POLSAT

SPORT jak pan twierdzi.

Od 1 czerwca Polsat Sport HD ma taką samą ramówke jak Polsat Sport. Od tego samego dnia istnieje również Polsat Sport Extra HD, z ramówką taką samą jak w wersji SD. A kanał Polsat Futbol nieistnieje. Nadawał do końca maja. I co Ty na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@matik:Sorry ale zapomniało mi się :D: Tą informację opierałem na nieaktualnej informacji ze strony Cyfrowego Polsatu.

A z tym POLSAT FUTBOL to masz rację.Nadawał do 31 maja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...